Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Jabłonna Lacka

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Bujały-Mikosze, Sołectwo Wierzbice-Guzy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Józef Strzała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA

    109 (81,95%)

    Małgorzata Kożuchowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    24 (18,05%)

    Okręg 2

    Sołectwo Bujały-Gniewosze, Sołectwo Wierzbice-Strupki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Wojciech Kożuchowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Sołectwo Czekanów, Sołectwo Władysławów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Artur Siemieniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA

    91 (63,19%)

    Jolanta Zawadzka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    53 (36,81%)

    Okręg 4

    Sołectwo Łuzki, Sołectwo Łuzki-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Głogowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA

    83 (70,34%)

    Stanisław Józef Majewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    35 (29,66%)

    Okręg 5

    Sołectwo Dzierzby Szlacheckie, Sołectwo Toczyski Podborne

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogdan Janusz Wrzosek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA

    92 (68,66%)

    Krzysztof Leśniczuk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    42 (31,34%)

    Okręg 6

    Sołectwo Dzierzby Włościańskie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Włodzimierz Piotr Polak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA

    56 (56,57%)

    Andrzej Jan Olszewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    43 (43,43%)

    Okręg 7

    Sołectwo Krzemień-Wieś, Sołectwo Krzemień-Zagacie, Sołectwo Wieska-Wieś

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Gałaguz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA

    93 (66,43%)

    Mariusz Bojar

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    47 (33,57%)

    Okręg 8

    Sołectwo Gródek, Sołectwo Gródek-Dwór

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Konstanty Korczewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA

    67 (52,34%)

    Lidia Bojar

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    61 (47,66%)

    Okręg 9

    Sołectwo Mołożew-Wieś

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Romana Teresa Bonifaciuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA

    48 (51,61%)

    Andrzej Zbigniew Ewiak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    45 (48,39%)

    Okręg 10

    Sołectwo Jabłonna Średnia ul. Długa, Sołectwo Teofilówka, Sołectwo Tończa, Sołectwo Toczyski Średnie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Joanna Bielska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA

    66 (40,24%)

    Sylwester Piotr Jurczak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    98 (59,76%)

    Okręg 11

    Sołectwo Jabłonna Lacka: ul. Leśna, ul. Nowa, ul. Piękna, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Targowa, ul. Spacerowa, ul. Osiedlowa, ul. Kubusia Puchatka, ul. Prosta, ul. Krótka, Ludwinów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Witold Eugeniusz Stolarczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA

    139 (61,50%)

    Tadeusz Boruta

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    87 (38,50%)

    Okręg 12

    Sołectwo Jabłonna Lacka: ul. Lipowa, ul. Klonowa, ul. Sienkiewicza od numeru 1 - 29, ul. Parkowa, ul. Żeromskiego od numeru 1 - 13

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wacław Giziński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA

    135 (57,45%)

    Bogumiła Barbara Sałata

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    100 (42,55%)

    Okręg 13

    Sołectwo Niemirki, Sołectwo Stara Jabłonna: ul. Przechodnia, ul. Ogrodowa, ul. Świerkowa, ul. Wiejska, ul. Zacisze, ul. Żeromskiego od numeru 14 - 24

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sylwester Mikołaj Hanusz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA

    61 (28,64%)

    Teresa Danuta Połosa

    KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    78 (36,62%)

    Henryk Niemirka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    74 (34,74%)

    Okręg 14

    Sołectwo Jabłonna Lacka Kolonie: ul. Łąkowa, ul. Kwiatowa, ul. Wesoła, ul. Stawowa, ul. Sienkiewicza od numeru 30 - 47, Sołectwo Morszków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Zbigniew Strzałkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA

    59 (56,73%)

    Tomasz Grądzki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    45 (43,27%)

    Okręg 15

    Sołectwo Nowomodna, Sołectwo Wirów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Józef Pieczyski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MICHALCZUKA

    28 (15,05%)

    Piotr Kaczeczka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    115 (61,83%)

    Piotr Talarczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    43 (23,12%)