Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Tomice

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo: Lgota

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Karol Zając

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    71 (36,60%)

    Szymon Tadeusz Putek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SOŁECKA

    123 (63,40%)

    Okręg 2

    Witanowice ulice: Górna, Krakowska, Nadbrzeżna, Nowy Świat, Osiczyna, Pańska, Przy Krzyżu, Wadowicka, Zagórze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Mikołaj Kwaśny

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    96 (69,57%)

    Grzegorz Karol Kleszcz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    42 (30,43%)

    Okręg 3

    Witanowice ulice: Bobrówka, Brzozowa, Dębina, Graniczna, Kościelna, Leśna, Pagór, Podgórze, Polna, Radwany, Rzeczna, Sąsiedzka, Widokowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dawid Józef Mrowiec

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    96 (48,98%)

    Bartłomiej Moskała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SOŁECKA

    100 (51,02%)

    Okręg 4

    Witanowice ulice: Jana Pawła II, Osiedlowa, Plebańska, Słoneczna, Szkolna, Złote Łany

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Rafał Piotr Kwarciak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    70 (35,18%)

    Zbigniew Franciszek Kwarciak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SOŁECKA

    129 (64,82%)

    Okręg 5

    Radocza ulice: Dworska, Graniczna, Jana Pawła nr parzyste od 2 do 184, Jana Pawła II nr nieparzyste od 1 do 129, Jasna, Kolejowa, Łęgowa, Ogrodowa, Słoneczna, Stawowa, Topolowa, Wierzbowa, Zacisze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Szymon Jan Pytlowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    100 (38,31%)

    Marek Bussler

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SOŁECKA

    161 (61,69%)

    Okręg 6

    Radocza ulice: Jagiellońska, Jana Pawła II nr parzyste od 186 do końca, Jana Pawła II nr nieparzyste od 131 do końca, Kościelna, Lipowa, Łagodna, Na Wzgórzach, Słowiańska, Widokowa, Widów, Zielona

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Adamik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SOŁECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Radocza ulice: Dębowa, Klonowa, Kwiatowa, Leśna, Modra, Na Stoku, Parkowa, Piastowska, Polna, Spacerowa, Spokojna, Strażacka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Piotr Nidecki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    139 (62,61%)

    Adam Kukuła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SOŁECKA

    83 (37,39%)

    Okręg 8

    Tomice ulice: Krakowska, Osiedlowa, Podlesie, Polna, Stawowa, Wadowicka nr parzyste od 30 do końca, Wadowicka nr nieparzyste od 57 do końca, Wodna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Jakub Frączek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    54 (28,42%)

    Grzegorz Wojnowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SOŁECKA

    68 (35,79%)

    Mirosław Paweł Tłomak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD

    68 (35,79%)

    Okręg 9

    Tomice ulice: Długa, Dworska, Jagodowa, Łęg, Miła, Morelowa, Ogrodowa, Pańska, Podstawie, Radosna, Sadowa, Sąsiedzka, Spacerowa, Starowiejska, Strażacka, Świętego Jakuba, Wadowicka nr parzyste od 2 do 28, Wadowicka nr nieparzyste od 1 do 55, Wesoła, Wiśniowa, Wojska Polskiego

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Iwona Magdalena Brózda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    40 (15,38%)

    Kamil Wojciech Babik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    95 (36,54%)

    Stanisław Gajewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SOŁECKA

    125 (48,08%)

    Okręg 10

    Tomice ulice: Akacjowa, Brzozowa, Jaworowa, Lipowa, Nad Potokiem, Patria, Rzyczki, Wspólna, Źródlana

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zdzisław Bronisław Kasolik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    59 (31,72%)

    Zdzisław Jerzy Chudy

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SOŁECKA

    127 (68,28%)

    Okręg 11

    Tomice ulice: Beskidzka, Cicha, Czarny Las, Dębowa, Floriańska nr parzyste od 66 do końca, Floriańska nr nieparzyste od 87 do końca, Gajowa, Górna, Jasna, Jodłowa, Kalinowa, Karpacka, Leśna, Łagodna, Podgórska, Pogodna, Różana, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Widokowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Klaczak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    52 (21,22%)

    Władysław Gałgan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SOŁECKA

    85 (34,69%)

    Adrian Mateusz Biłko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD

    108 (44,08%)

    Okręg 12

    Tomice ulice: Azaliowa, Floriańska nr parzyste od 2 do 64, Floriańska nr nieparzyste od 1 do 85, Irysowa, Jaśminowa, Kościelna, Krokusowa, Kwiatowa, Makowa, Spokojna, Wrzosowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maciej Bartosz Sadowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    72 (29,75%)

    Maciej Mrowiec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SOŁECKA

    170 (70,25%)

    Okręg 13

    Woźniki ulice: Grudki, Kolejowa, Kościelna, Krótka, Na Wzgórzach, Spokojna, Szkolna, Widokowa, Wikliniarzy, Zacisze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zygmunt Szczepan Ochocki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    80 (33,20%)

    Mieczysław Tadeusz Chojna

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    161 (66,80%)

    Okręg 14

    Woźniki ulice: Cicha, Dębowa, Górna, Nadbrzeżna, Przygórze, Słoneczna, Wadowicka, Wspólna, Zagórze, Źródlana

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Dębska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    113 (50,90%)

    Ireneusz Stanisław Bałys

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SOŁECKA

    109 (49,10%)

    Okręg 15

    Zygodowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Daniel Andrzej Mruczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SOŁECKA

    0 (0,00%)