Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: CIEŚLE, KAJEW, WSZOŁÓW
Pokaż więcej
Łukasz Grzegorz Gadomski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(28,69%)
Krystian Jan Matyjasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GOŁUCHÓW
50
(20,49%)
Adam Stanisław Gramala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAMALA ADAM
124
(50,82%)
Okręg 2
Sołectwo: GOŁUCHÓW ul. Karola Biberona, Klemensa Borowskiego, Jana i Izabeli Działyńskich, Stefana Jarmickiego, Jana Pawła II, Jana Kopczyńskiego, Tadeusza Kościuszki, Adama Kubaszewskiego, Leśna, Słoneczna, Juliusza Słowackiego, Stanisława Szymańskiego, Stefana i Elżbiety Zamoyskich
Pokaż więcej
Adam Bednarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
143
(35,22%)
Honorata Anna Rynowiecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(13,79%)
Maksymilian Olgierd Marek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GOŁUCHÓW
207
(50,99%)
Okręg 3
Sołectwo: GOŁUCHÓW ul. Adama Asnyka, Bankowa, Lonisa Breugnota, Władysława Broniewskiego, Czartoryskich, Marii Dąbrowskiej, Zygmunta Gorgolewskiego, Marii Konopnickiej, Lipowa, Juliana Tuwima, Marcina Włodarskiego
Pokaż więcej
Bogumił Stanisław Jędrzejak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
121
(33,70%)
Wiesław Marian Kuźniacki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(25,63%)
Agnieszka Rupiczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GOŁUCHÓW
146
(40,67%)
Okręg 4
Sołectwo: GOŁUCHÓW ul. Akacjowa, Fryderyka Chopina, Jarzębinowa, Kajewska, Klonowa, Mikołaja Kopernika, Kwiatowa, Adama Mickiewicza, Ogrodowa, Osiedlowa, Polna, Władysława Reymonta, Różana, Henryka Sienkiewicza, Wierzbowa, Zachodnia, Zielona, Stefana Żeromskiego, PRZEKUPÓW
Pokaż więcej
Maciej Rynowiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GOŁUCHÓW
202
(42,44%)
Stanisław Wojciech Podymski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA PODYMSKIEGO „NASZ GOŁUCHÓW”
274
(57,56%)
Okręg 5
Sołectwa: BIELAWY, BOGUSŁAWICE /Bogusław, Bogusławice/, PLESZÓWKA
Pokaż więcej
Jan Sobczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
105
(37,77%)
Tomasz Andrzej Ciesielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GOŁUCHÓW
173
(62,23%)
Okręg 6
Sołectwo: TURSKO
Pokaż więcej
Bogusława Antonina Prażucha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(14,00%)
Czesław Jan Szymoniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(28,80%)
Tomasz Paweł Karoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GOŁUCHÓW
143
(57,20%)
Okręg 7
Sołectwo: JEDLEC
Pokaż więcej
Bartosz Biegański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
99
(22,65%)
Rafał Eugeniusz Bednarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GOŁUCHÓW
4
(0,92%)
Beata Anna Szymoniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY SZYMONIAK
334
(76,43%)
Okręg 8
Sołectwa: KUCHARY, MACEW, POPÓWEK
Pokaż więcej
Mieczysław Andrzej Maciaszek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
129
(32,66%)
Michał Balcer
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
158
(40,00%)
Kamila Beata Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GOŁUCHÓW
108
(27,34%)
Okręg 9
Sołectwa: KOŚCIELNA WIEŚ I ul. Horyzontowa, Krajobrazowa, Osiedle Złote Łąki, Panorama, Pogodna, Poligonowa, Polna, Promykowa, Spacerowa, Spokojna, Szwedzka, Tęczowa, Widokowa, Wincentego Witosa
Pokaż więcej
Tomasz Jacek Pawlak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
170
(42,39%)
Katarzyna Monika Skalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GOŁUCHÓW
108
(26,93%)
Daniel Tylak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANIELA TYLAKA POLIGONOWA 30
123
(30,67%)
Okręg 10
Sołectwo: KOŚCIELNA WIEŚ II ul. Boczna, Pawła Kołowrockiego, Kwiatowa, Łączna, Ostrowska, Św. Wawrzyńca, Zgodna
Pokaż więcej
Anna Miklaszewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
241
(77,24%)
Paweł Szewko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(22,76%)
Okręg 11
Sołectwo: KOŚCIELNA WIEŚ II ul. Dolna, Górna, Kaliska, Kościelna, Kreczunowicza, Krótka, Łęgowa, Okrężna, Podgórna, Poznańska, Różana, Strumykowa, Wierzbowa, Zakole, Zielona
Pokaż więcej
Artur Jacek Tomczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
110
(38,19%)
Paweł Adam Mielcarek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(29,86%)
Dawid Mikołaj Przespolewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GOŁUCHÓW
92
(31,94%)
Okręg 12
Sołectwa: BORCZYSKO, KOŚCIELNA WIEŚ III ul. Długa, Graniczna, Lotnicza, Ogrodowa, Słoneczna
Pokaż więcej
Wojciech Krawczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(34,16%)
Marian Kałużny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(11,80%)
Adam Musiał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GOŁUCHÓW
87
(54,04%)
Okręg 13
Sołectwa: CZERMINEK, SZKUDŁA
Pokaż więcej
Mirosław Marian Bociański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(26,23%)
Mariusz Stanisław Orłowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
107
(43,85%)
Anna Wróblewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GOŁUCHÓW
73
(29,92%)
Okręg 14
Sołectwo: CZECHEL, KARSY, KUCHARKI
Pokaż więcej
Henryk Marciniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
180
(44,01%)
Marian Michał Wysocki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
229
(55,99%)
Okręg 15
Sołectwo: KRZYWOSĄDÓW /Krzywosądów, Żychlin
Pokaż więcej
Roman Rauhut
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
130
(57,78%)
Wacław Franciszek Tomalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY GOŁUCHÓW
95
(42,22%)