Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kostomłoty

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    sołectwo Kostomłoty ulice: Średzka, Ogrodowa, Krótka, Wąska, 1 Maja, Słoneczna, Południowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marian Fita

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA FITY „RAZEM WIĘCEJ”

    144 (53,73%)

    Ryszard Piotrowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ŻAŁOBNIAKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    41 (15,30%)

    Magdalena Katarzyna Frydryk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY FRYDRYK

    83 (30,97%)

    Okręg 2

    sołectwo Kostomłoty ulice: Akacjowa, Klonowa, Rynek, Sportowa, Szpitalna, Ślężna, Świerkowa, Sosnowa, Wrocławska, Długa, Na Zaciszu, Modrzewiowa, Orzechowa, Jaśminowa, Jarzębinowa, Polna, Granitowa, Przemysłowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janina Kasak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY KOSTOMŁOTY

    55 (24,66%)

    Krzysztof Żałobnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ŻAŁOBNIAKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    30 (13,45%)

    Iwo Wojciech Iwaszków

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    69 (30,94%)

    Marek Żądło

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY FRYDRYK

    69 (30,94%)

    Okręg 3

    sołectwo Piotrowice obejmujące zachodnią, północno – zachodnią, południową część miejscowości do granicy wyznaczonej w osi dróg stanowiących wydzielone działki : 516, 416/2, 383/4, 421, 538 obręb Piotrowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Skrzypiec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY KOSTOMŁOTY

    62 (26,38%)

    Krzysztof Stefan Seredyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SEREDYŃSKIEGO

    35 (14,89%)

    Mariusz Ireneusz Żałobniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ŻAŁOBNIAKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    116 (49,36%)

    Marek Łukasz Lech

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    22 (9,36%)

    Okręg 4

    sołectwo Piotrowice obejmujące północną i wschodnią część miejscowości do granicy wyznaczonej w osi dróg stanowiących wydzielone działki : 516, 416/2, 383/4, 421, 538 obręb Piotrowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Saja

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY KOSTOMŁOTY

    85 (48,57%)

    Paweł Marchewka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ŻAŁOBNIAKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    90 (51,43%)

    Okręg 5

    sołectwo Paździorno, sołectwo Godków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wanda Sierszeń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY KOSTOMŁOTY

    48 (28,92%)

    Leszek Wicha

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ŻAŁOBNIAKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    58 (34,94%)

    Edward Jerzy Kulig

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    60 (36,14%)

    Okręg 6

    sołectwo Bogdanów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Bernard Horowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY KOSTOMŁOTY

    34 (31,19%)

    Agnieszka Śladowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ŻAŁOBNIAKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    51 (46,79%)

    Zenon Roch Ochęcki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    24 (22,02%)

    Okręg 7

    sołectwo Osiek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Waldemar Andrzej Sudoł

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY KOSTOMŁOTY

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    sołectwo Mieczków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kamila Paulina Sałek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY KOSTOMŁOTY

    48 (30,57%)

    Marek Jerzy Pomykała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ŻAŁOBNIAKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    109 (69,43%)

    Okręg 9

    sołectwo Wichrów, sołectwo Samborz

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wacław Jaskuła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY KOSTOMŁOTY

    91 (47,89%)

    Dariusz Lasz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ŻAŁOBNIAKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    60 (31,58%)

    Grzegorz Żerelik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    39 (20,53%)

    Okręg 10

    sołectwo Zabłoto, sołectwo Jakubkowice, sołectwo Siemidrożyce, sołectwo Szymanowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystyna Alicja Lech

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY KOSTOMŁOTY

    92 (35,94%)

    Roman Kroczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ŻAŁOBNIAKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    53 (20,70%)

    Leon Marian Barylak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    111 (43,36%)

    Okręg 11

    sołectwo Piersno, sołectwo Jenkowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Władysław Medyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY KOSTOMŁOTY

    91 (39,91%)

    Joanna Marta Chmielowska - Kowalska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ŻAŁOBNIAKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    45 (19,74%)

    Ryszard Eugeniusz Pisarek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    92 (40,35%)

    Okręg 12

    sołectwo Wilków Średzki, sołectwo Samsonowice, sołectwo Sobkowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Jakubowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY KOSTOMŁOTY

    28 (18,79%)

    Aneta Jadwiga Sawicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ŻAŁOBNIAKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    71 (47,65%)

    Jolanta Dudzic

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    50 (33,56%)

    Okręg 13

    sołectwo Chmielów, sołectwo Lisowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Gołdyn

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY KOSTOMŁOTY

    79 (41,80%)

    Maria Teresa Repczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ŻAŁOBNIAKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    24 (12,70%)

    Józef Osowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    86 (45,50%)

    Okręg 14

    sołectwo Świdnica Polska, sołectwo Czechy, sołectwo Sikorzyce, sołectwo Budziszów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Szwedo

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO GMINY KOSTOMŁOTY

    108 (55,38%)

    Joanna Gad

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT

    87 (44,62%)

    Okręg 15

    sołectwo Ramułtowice, sołectwo Karczyce, sołectwo Jarząbkowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Włodzimierz Piotr Oracz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA ŻAŁOBNIAKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

    70 (36,27%)

    Barbara Konicka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    123 (63,73%)