Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Tuplice

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Tuplice: 9 Maja od nr 1 do nr 16

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Władysław Krawczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE MIASTO-LEPSZY POWIAT

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Tuplice: 9 Maja od nr 17 do nr 21, ul. Przemysłowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Daniela Rudak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY KROMP

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Tuplice: ul. Parkowa, ul. Kopernika, ul. Leśna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Dariusz Kotwica

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY KROMP

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    Tuplice: ul. Daszyńskiego, ul. Kościuszki, ul. Spokojna, ul. Topolowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sylwester Kazimierz Mazurkiewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE MIASTO-LEPSZY POWIAT

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Tuplice: ul. Ogrodowa, al. Wojska Polskiego

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Jasiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE MIASTO-LEPSZY POWIAT

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Tuplice: ul. Mickiewicza, ul. Cmentarna, ul. Polna, ul. Łąkowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Arkadiusz Kowalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE MIASTO-LEPSZY POWIAT

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Grabów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Jagodzki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE MIASTO-LEPSZY POWIAT

    33 (55,00%)

    Jan Rudolf Borowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY KROMP

    27 (45,00%)

    Okręg 8

    Czerna, Matuszowice, Chlebice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystna Maria Ostrowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUPLICKIE FORUM SAMORZĄDOWE

    28 (43,08%)

    Andrzej Marian Szarlej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY KROMP

    37 (56,92%)

    Okręg 9

    Cielmów: od nr 1 do nr 12

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Jan Tkaczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUPLICKIE FORUM SAMORZĄDOWE

    15 (20,83%)

    Piotr Kisiela

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY KROMP

    57 (79,17%)

    Okręg 10

    Cielmów: od nr 13 do nr 49

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Smyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE MIASTO-LEPSZY POWIAT

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Drzeniów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Tułacz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE MIASTO-LEPSZY POWIAT

    38 (53,52%)

    Anita Gorzelewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUPLICKIE FORUM SAMORZĄDOWE

    33 (46,48%)

    Okręg 12

    Chełmica: od nr 1 do nr 45

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Dominik Chróściel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUPLICKIE FORUM SAMORZĄDOWE

    14 (29,79%)

    Wioletta Bilińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY KROMP

    33 (70,21%)

    Okręg 13

    Chełmica: od nr 46 do nr 64, Jagłowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosława Nazaruk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE MIASTO-LEPSZY POWIAT

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Łazy, Gręzawa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maciej Mucha

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE MIASTO-LEPSZY POWIAT

    37 (43,53%)

    Zdzisław Nowakowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY KROMP

    48 (56,47%)

    Okręg 15

    Świbinki, Nowa Rola

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Artur Piotr Dzikowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUPLICKIE FORUM SAMORZĄDOWE

    21 (23,33%)

    Barbara Marzena Rutkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY KROMP

    69 (76,67%)