Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIŁOŚNIKÓW ZIEMI BIERUŃSKIEJ "PORĄBEK" W BIERUNIU
-
4
Grzegorz Gabriel Jarosz
264
(3,22%)
-
3
Zenon Edward Matlak
67
(0,82%)
-
2
Konrad Szczepan Mateja
277
(3,38%)
-
1
Urszula Maria Stęchły
275
(3,35%)
-
5
Teresa Maria Duży
230
(2,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATU BIERUŃSKO-LĘDZIŃSKIEGO
-
5
Grzegorz Szymon Zacharczyk
37
(0,45%)
-
7
Ewa Zimnoch
164
(2,00%)
-
1
Kazimierz Czesław Chajdas
821
(10,01%)
-
3
Michał Paweł Kuczek
126
(1,54%)
-
2
Elwira Arletta Osoba
113
(1,38%)
-
4
Danuta Maria Wagstyl-Majewska
79
(0,96%)
-
6
Jadwiga Anna Latocha-Granowska
111
(1,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
3
Wiesław Bigos
530
(6,46%)
-
1
Łukasz Piotr Odelga
706
(8,61%)
-
2
Weronika Nowakowska
341
(4,16%)
-
4
Barbara Gabriela Nieckarz
267
(3,26%)
-
6
Agnieszka Joanna Wyderka-Dyjecińska
738
(9,00%)
-
5
Sebastian Artur Macioł
719
(8,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Barbara Chodkowska
233
(2,84%)
-
1
Andrzej Stanisław Baron
846
(10,31%)
-
3
Grzegorz Krzysztof Zieliński
202
(2,46%)
-
2
Elżbieta Justyna Zemanek
180
(2,19%)
-
5
Krzysztof Wronikowski
172
(2,10%)
-
6
Zofia Maria Łabuś
541
(6,60%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
3
Artur Ryszard Bojda
20
(0,24%)
-
2
Jan Walenty Wieczorek
66
(0,80%)
-
1
Marzena Barbara Żurek
77
(0,94%)
Okręg 2
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIŁOŚNIKÓW ZIEMI BIERUŃSKIEJ "PORĄBEK" W BIERUNIU
-
1
Czesław Piotr Orzegowski
146
(2,08%)
-
2
Eva Anna Werner
108
(1,54%)
-
3
Krystyna Cecylia Stęchły
123
(1,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATU BIERUŃSKO-LĘDZIŃSKIEGO
-
7
Jerzy Benedykt Mantaj
334
(4,76%)
-
1
Mariusz Stefan Trzciński
299
(4,26%)
-
2
Iwona Marta Chrobok
254
(3,62%)
-
3
Jerzy Marek Bobla
162
(2,31%)
-
5
Rafał Józef Czarnuch
250
(3,57%)
-
4
Bernadeta Karina Stachoń
99
(1,41%)
-
6
Irena Maria Mądry
77
(1,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
2
Franciszek Mateja
183
(2,61%)
-
7
Wiesław Stambrowski
428
(6,10%)
-
4
Ewa Anna Kosteczko
130
(1,85%)
-
3
Halina Barbara Resiak
223
(3,18%)
-
1
Marek Aureliusz Spyra
805
(11,48%)
-
6
Izabela Teresa Rozmysłowska
87
(1,24%)
-
5
Marcin Dariusz Majer
799
(11,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Zofia Janina Dudek
594
(8,47%)
-
7
Marian Wojciech Wojciechowski
97
(1,38%)
-
2
Piotr Grzegorz Czerniak
253
(3,61%)
-
4
Krystyna Cuber
464
(6,62%)
-
3
Bogumiła Irena Freitag
332
(4,74%)
-
6
Marcin Paweł Henka
108
(1,54%)
-
5
Zuzanna Beata Siemieniuch
138
(1,97%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
3
Ireneusz Benedykt Kokosiński
65
(0,93%)
-
1
Dariusz Lucjan Dyrda
210
(3,00%)
-
2
Katarzyna Barbara Skoczylas
183
(2,61%)
-
5
Adam Lech Nowak
48
(0,68%)
-
4
Alicia Renz
12
(0,17%)
Okręg 3
Imielin, Bojszowy, Chełm Śląski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE POWIATU BIERUŃSKO-LĘDZIŃSKIEGO
-
2
Agnieszka Iwona Jarnot
180
(1,67%)
-
8
Anna Maria Jaromin
52
(0,48%)
-
1
Jacek Karol Jeleń
319
(2,96%)
-
7
Adam Piotr Pluta
59
(0,55%)
-
6
Marek Arkadiusz Jaromin
147
(1,37%)
-
5
Bogusława Halina Wituś
28
(0,26%)
-
4
Dagmara Monika Karpińska
89
(0,83%)
-
3
Marcin Michał Kosma
457
(4,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
2
Walenty Józef Goczoł
577
(5,36%)
-
3
Kazimierz Plewnia
624
(5,80%)
-
5
Anna Katarzyna Kubica
1 150
(10,68%)
-
6
Krystyna Barbara Wojtuń
177
(1,64%)
-
4
Czesław Augustyn Kłyk
681
(6,33%)
-
7
Aleksandra Hanna Kostka
81
(0,75%)
-
1
Bernard Czesław Bednorz
776
(7,21%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Krzysztof Walenty Kuczowicz
507
(4,71%)
-
1
Helena Julianna Magiera-Molendowska
900
(8,36%)
-
8
Adam Ryszard Szromek
77
(0,72%)
-
3
Małgorzata Joanna Beker
416
(3,87%)
-
6
Arkadiusz Andrzej Sarat
248
(2,30%)
-
4
Marek Augustyn Piekorz
831
(7,72%)
-
9
Monika Maria Marszołek
197
(1,83%)
-
7
Sylwia Anna Rusecka
101
(0,94%)
-
5
Piotr Koziołek
311
(2,89%)
KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ
-
3
Janusz Kazimierz Kasperczyk
225
(2,09%)
-
1
Aleksander Józef Kiszka
327
(3,04%)
-
4
Wojciech Andrzej Krupka
146
(1,36%)
-
2
Henryk Franciszek Komendera
711
(6,61%)
-
8
Marek Andrzej Bukowski
62
(0,58%)
-
6
Halina Elżbieta Wachowiak
182
(1,69%)
-
5
Mariola Maria Szafron
39
(0,36%)
-
7
Beata Kolba
86
(0,80%)