Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Kołaczyce

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    KRAJOWICE

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Aleksander Józef Śliż
      83 (51,23%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Sławomir Aleksander Gomułka
      79 (48,77%)

    Okręg 2

    KOŁACZYCE ulice: Bohaterów Monte Cassino, Antoniego Bulsiewicza, Blich, Burmistrza Wiejowskiego, Cmentarna, Frontowa, Garncarska, Jana Baystaka, Juliusza Słowackiego, Kościelna, Księdza Tekstorysa, Kuśnierska, Liwoczna, Młynarska, Na Górki, Na Kotlinę, Na Potok, Na Skałę Ogrodowa, Ostoi, Piekarska, Plac Świętej Anny, Powstańców, Plac Targowy, Rynek, Szewska, Szkolna, Szpitalna, Tkacka, Władysława Jagiełły, Wodna, Wojska Polskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Paweł Nowak
      152 (43,68%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Andrzej Michał Maziarz
      196 (56,32%)

    Okręg 3

    KOŁACZYCE ulice: Adama Mickiewicza, Akacjowa, Aleja Jana Pawła II, Bukowa, Laskowa, Leśna, Łąkowa, Marii Curie-Skłodowskiej, Miodowa, Mosiowa, Od Krzyża, Olchowa, Pocztowa, Podgórska, Poprzeczna, Słoneczna, Świętej Anny

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Piotr Paweł Gozdecki
      154 (51,33%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Robert Janusz Nowiński
      146 (48,67%)

    Okręg 4

    NAWSIE KOŁACZYCKIE: 62, 84, 184 - 218, 225, 225a, 227 - 231, 236 - 240, 243, 245 - 247, 249, 250, 253 - 255, 257 - 292, 295, 295b, 297, 301 - 316c

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA KOŁACZYCE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Stanisław Uryniak
      121 (52,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Anna Teresa Chrapek
      110 (47,62%)

    Okręg 5

    NAWSIE KOŁACZYCKIE: 2 - 61c, 63 - 69, 72 - 75a, 78, 79, 81, 81a, 81c, 82, 83, 86 - 88, 91, 92, 94, 96 - 98, 100 - 103, 105, 105a, 110, 110a, 177, 179, 180, 181 - 183a, 296, 296a, 298 - 300, 340 - 342, 343, 345, 353, 354 - 368

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAWSIE KOŁACZYCKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jan Stanisław Rączka
      79 (28,62%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Teresa Wiktoria Kozioł
      60 (21,74%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RÓWNOŚĆ PONAD WSZYSTKO

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Adam Jan Iwanicki
      137 (49,64%)

    Okręg 6

    NAWSIE KOŁACZYCKIE: 70 - 71a, 77, 80a, 81b, 85, 89, 89a, 90, 93, 93a, 94a, 95, 104, 106, 107, 108, 109, 109b, 111 - 174a, 176, 219 - 224, 226, 232 - 235, 241, 242, 244, 248, 248a, 248b, 249a, 251, 252, 256, 256a, 294, 294a, 294b, 295a, 318 - 335, 336, 347, 349, 350

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Tomasz Jakub Namysł
      204 (73,65%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Kazimierz Piotr Iwanicki
      73 (26,35%)

    Okręg 7

    BIEŹDZIEDZA: 1 - 83, 87 - 97, 104, 104a, 107 - 108, 112, 115, 119 - 120a, 122, 130 - 133a, 137 - 139, 151 - 151d, 152a, 152b, 157, 215, 216, 219 - 220, 223 - 225, 240, 243, 244, 244a, 247, 247a, 262, 263, 265, 266, 267, 268, 270 - 272, 275, 280, 284

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Edward Stanisław Zbylut
      0 (0,00%)

    Okręg 8

    BIEŹDZIEDZA: 85, 85a, 99 - 103, 105 - 106b, 108a - 111, 113, 114, 114a, 116, 116a, 117, 118, 118a, 121 - 121c, 123 - 129, 134 - 136a, 136b, 140 - 150, 152, 152c - 156, 158a - 212, 213, 213a, 214, 214a, 216a - 218, 221, 221a, 222, 226 - 239, 241 - 242, 245, 246, 248 - 258, 292, 293

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Katarzyna Krystyna Szafraniec
      134 (49,45%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Józef Jan Hendzel
      137 (50,55%)

    Okręg 9

    BIEŹDZIADKA: 1 - 7, 11, 18 - 30, 33 - 42d, 95, 95c, 174, 175, 176 - 197, 199 - 256, 260 - 263, 272 - 274, 277, 280, 287, 290, 291

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Paweł Józef Zemrys
      0 (0,00%)

    Okręg 10

    BIEŹDZIADKA: 8 - 10, 12 - 17a, 31 - 32a, 32b, 43 - 94, 96 - 172b, 172c, 173, 175a, 198, 257, 266 - 271, 275, 283, 285

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Elżbieta Anna Bronowicz
      0 (0,00%)

    Okręg 11

    LUBLICA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA KOŁACZYCE

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Teresa Czernicka
      59 (22,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Rozalia Damas
      133 (49,81%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Ewa Ochałek
      75 (28,09%)

    Okręg 12

    SIEKLÓWKA: 1 - 48, 51, 52 - 70, 163 - 241, 267

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Stanisław Dunaj
      94 (49,74%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Stanisław Bigos
      95 (50,26%)

    Okręg 13

    SIEKLÓWKA: 49, 50, 71 - 162, 242 - 266, 268 - 281

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Kazimierz Jan Rusztowicz
      42 (19,91%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Kazimierz Barański
      169 (80,09%)

    Okręg 14

    SOWINA: 2, 2a, 21, 26 - 28b, 30 - 37, 39 - 48, 51, 51a, 103 - 150, 185, 194 - 227a, 230, 260, 262, 265 - 268, 271, 273

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Stanisław Jan Rogaczewski
      0 (0,00%)

    Okręg 15

    SOWINA: 3 - 20, 22, 23, 25, 29, 38 - 38A, 50, 57 - 100, 101, 151a - 184, 184a, 186 - 189, 191, 228, 254, 261, 263 - 264a, 269, 270, 272, 274

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Rafał Reczek
      0 (0,00%)