Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wielowieś

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo: Wielowieś ulice: Czarkowska, Jeżmanów, Kościelna, Krótka, Słoneczna, Stawowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Tomasz Rzepa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    89 (61,38%)

    Piotr Paweł Solka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE MIESZKAŃCÓW POWIATU GLIWICKIEGO

    56 (38,62%)

    Okręg 2

    Sołectwo Wielowieś ulice: Główna Młyńska, Parkowa, Poprzeczna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Franciszek Kluba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    46 (59,74%)

    Tomasz Jerzy Tatara

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

    31 (40,26%)

    Okręg 3

    Sołectwo Wielowieś ulice: Gliwicka, Klasztorna, Kotków, Szafranka, Szkolna, Pogodna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Rafał Antoni Smaruń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    95 (63,33%)

    Jolanta Renata Burdalska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

    55 (36,67%)

    Okręg 4

    Sołectwo Wielowieś ulice: Ogrodowa, Polna, Zamkowa, Marii Skłodowskiej-Curie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Tomasz Korcz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    51 (42,50%)

    Tomasz Rewkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

    69 (57,50%)

    Okręg 5

    Sołectwo Wielowieś ulice: Gminna, Wolna, Radosna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Róża Maria Rekus

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    60 (44,78%)

    Marek Andrzej Goryczka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

    74 (55,22%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Raduń-Borowiany, Czarków, Kieleczka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Teresa Kuneszko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    86 (47,25%)

    Janusz Oktawian Skibiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

    96 (52,75%)

    Okręg 7

    Sołectwo Błażejowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adrian Józef Pyka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    41 (56,16%)

    Patrycjusz Krystian Szaton

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

    32 (43,84%)

    Okręg 8

    Sołectwo Radonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Izabela Maria Musiałek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    97 (60,25%)

    Łukasz Jerzy Nowak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

    64 (39,75%)

    Okręg 9

    Sołectwo Świbie ulice: Kamienna, Parkowa, Polna, Słoneczna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sebastian Teodor Jendrysik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    66 (48,18%)

    Marek Janusz Kremzer

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

    71 (51,82%)

    Okręg 10

    Sołectwo Świbie ulice: Boczna, Główna, Krzywa, Pocztowa, Klonowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Klaudia Anna Pallach

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Sołectwo Świbie ulice: Kwiatowa, Leśna, Nowe Osiedle, Sportowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Artur Paweł Jendrysik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    97 (66,44%)

    Adam Antoni John

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

    49 (33,56%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Gajowice, Wiśnicze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Piotr Przysambor

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    39 (23,78%)

    Arkadiusz Stanisław Nowak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

    125 (76,22%)

    Okręg 13

    Sołectwo Dąbrówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Manfred Jan Koziołek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    90 (51,14%)

    Andrzej Hubert Kalka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

    86 (48,86%)

    Okręg 14

    Sołectwo Sieroty

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stefan Józef Skopek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    126 (70,79%)

    Rafał Łukasz Brych

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

    52 (29,21%)

    Okręg 15

    Sołectwo Zacharzowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Dawid Tkocz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I PRZYSZŁOŚĆ

    22 (28,21%)

    Renata Magdalena Szyguła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY

    56 (71,79%)