Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Zakopane
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW
-
6
Grażyna Maria Chyc-Czarniak
74
(0,68%)
-
2
Jan Stachoń-Koszarek
113
(1,04%)
-
5
Szymon Kocel
280
(2,58%)
-
8
Bożena Elżbieta Jarosławska
221
(2,04%)
-
7
Jan Borkowski
54
(0,50%)
-
1
Wiesław Lenard
1 098
(10,14%)
-
3
Barbara Sobańska
363
(3,35%)
-
4
Jadwiga Józefa Brzosko
369
(3,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAKOPANE 2030
-
5
Agata Narcyza Nowakowska-Wolak
290
(2,68%)
-
7
Anna Zawisza
78
(0,72%)
-
8
Elżbieta Agata Wojtowicz
443
(4,09%)
-
9
Beata Anna Zadziorko
165
(1,52%)
-
2
Leszek Krzysztof Behounek
481
(4,44%)
-
1
Mariusz Jarosław Koperski
853
(7,87%)
-
4
Mirosław Pniewski
85
(0,78%)
-
3
Paulina Podkanowicz-Szczerba
461
(4,26%)
-
6
Wojciech Kowalczyk
61
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Władysław Filar
655
(6,05%)
-
4
Krystyna Zofia Gąsienica-Wawrytko
418
(3,86%)
-
1
Piotr Bąk
2 474
(22,84%)
-
2
Jerzy Stanisław Zacharko
465
(4,29%)
-
5
Marek Możdżeń
279
(2,58%)
-
6
Małgorzata Ewa Wonuczka-Wnuk
95
(0,88%)
-
7
Teresa Anna Gąsienica-Kołodziej
104
(0,96%)
-
9
Marcin Marian Zubek
724
(6,68%)
-
8
Magdalena Maria Pelc
130
(1,20%)
Okręg 2
Gmina Bukowina Tatrzańska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW
-
1
Edward Andrzej Tybor
666
(14,33%)
-
3
Marian Józef Gacek
165
(3,55%)
-
5
Zofia Katarzyna Rabiańska
213
(4,58%)
-
2
Maria Kuchta
419
(9,01%)
-
4
Anna Liptak
177
(3,81%)
-
6
Tadeusz Jan Piszczek
282
(6,07%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Maria Dudek
417
(8,97%)
-
1
Zbigniew Stanisław Proszowski
998
(21,47%)
-
3
Lesław Chowaniec
352
(7,57%)
-
2
Józef Stanisław Remiasz
323
(6,95%)
-
5
Zofia Kikla
237
(5,10%)
-
6
Joanna Morawa
400
(8,60%)
Okręg 3
Gmina Biały Dunajec, Gmina Kościelisko, Gmina Poronin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW
-
3
Paweł Para
696
(6,93%)
-
1
Andrzej Skupień
1 423
(14,18%)
-
2
Józef Szwab
562
(5,60%)
-
4
Maria Stanisława Dawidek
275
(2,74%)
-
5
Bogusława Mariola Stępień
404
(4,03%)
-
10
Bohdan Marek Pitoń
665
(6,63%)
-
7
Józef Jacek Kunc
228
(2,27%)
-
6
Andrzej Stanisław Lassak
365
(3,64%)
-
8
Iwona Kiwacka-Majerczyk
241
(2,40%)
-
9
Maria Małgorzata Zarycka
178
(1,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Tomasz Marcin Dzierżęga
842
(8,39%)
-
2
Andrzej Gut-Kantek
1 206
(12,02%)
-
7
Władysława Skupień
112
(1,12%)
-
6
Bronisław Kazimierz Chowaniec-Lejczyk
215
(2,14%)
-
3
Jerzy Andrzej Laszczyk
301
(3,00%)
-
4
Janusz Pawlikowski
962
(9,58%)
-
9
Katarzyna Helena Bieniek
73
(0,73%)
-
5
Anna Bąk
485
(4,83%)
-
8
Marek Trzaskoś
242
(2,41%)
-
10
Marta Nędza-Kubiniec
562
(5,60%)