Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Smyków ulice: Kielecka, Łąkowa, Miła, Prosta, Stawowa; Wola Mokrzeska ulice: Główna, Ogrodowa, Rzeczna
Pokaż więcej
Artur Zdzisław Bajor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY MIEDZIŃSKIEJ
15
(21,13%)
Elżbieta Małgorzata Ślęzak-Zawadzka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(78,87%)
Okręg 2
Wola Mokrzeska ulice: Leśna, Słoneczna
Pokaż więcej
Arkadiusz Piotr Różycki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 3
Aleksandrówka, Przyrów ulice: Piaski, Słoneczna
Pokaż więcej
Adam Antoni Ciepielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY MIEDZIŃSKIEJ
36
(32,14%)
Marek Stanisław Biczak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
37
(33,04%)
Maria Elżbieta Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(34,82%)
Okręg 4
Knieja, Kopaniny, Przyrów ulice: Świętej Anny, Rolnicza
Pokaż więcej
Michał Antoni Bruś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY MIEDZIŃSKIEJ
14
(14,00%)
Dawid Mateusz Kowalski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
17
(17,00%)
Rajmund Seweryn Michalik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(26,00%)
Jarosław Stefan Nabiałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY WIERCIOCHOWICZ
43
(43,00%)
Okręg 5
Przyrów ulice: Szkolna, Częstochowska, Nadrzeczna, Targowa, Rynek, Lelowska
Pokaż więcej
Marta Katarzyna Kołodziejska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY MIEDZIŃSKIEJ
12
(9,68%)
Agnieszka Barbara Rutkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(37,90%)
Wiesław Maciej Stanuchiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA STANUCHIEWICZA
65
(52,42%)
Okręg 6
Przyrów ulica Zarębska
Pokaż więcej
Tomasz Adam Bojarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY MIEDZIŃSKIEJ
20
(20,62%)
Izabela Katarzyna Śmieja
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
11
(11,34%)
Ewa Anna Żmuda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(68,04%)
Okręg 7
Przyrów ulice: Cmentarna, Świętego Mikołaja, Filtrowa, Nowa, Sportowa, Stroma, Zielona
Pokaż więcej
Aneta Barbara Bałuczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY MIEDZIŃSKIEJ
37
(28,24%)
Barbara Maria Wierciochowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY WIERCIOCHOWICZ
94
(71,76%)
Okręg 8
Bolesławów, Stanisławów
Pokaż więcej
Edyta Izabela Sikora
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
29
(31,52%)
Grzegorz Marek Adamus
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(68,48%)
Okręg 9
Anna Ewelina Czerepak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY MIEDZIŃSKIEJ
32
(22,22%)
Mirosław Jan Hamerla
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
112
(77,78%)
Okręg 10
Zalesice ulice: Długa, Mokra, Nadrzeczna, Podgórna, Polna, Słoneczna, Kolejowa, Sosnowa, Zielona
Pokaż więcej
Andrzej Michał Różycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY MIEDZIŃSKIEJ
107
(58,15%)
Agnieszka Ewa Rządkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(41,85%)
Okręg 11
Julianka, Sygontka ulice: Leśna, Na Wyspie
Pokaż więcej
Karol Aleksander Auguściak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY MIEDZIŃSKIEJ
44
(64,71%)
Alicja Krystyna Bożek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(35,29%)
Okręg 12
Sygontka ulice: Fabryczna, Marii Konopnickiej, Kościelna, Krótka, Szkolna
Pokaż więcej
Renata Krystyna Dors
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
31
(23,85%)
Bartłomiej Jan Bochenek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA BOCHENKA
54
(41,54%)
Robert Henryk Skalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(34,62%)
Okręg 13
Bożena Małgorzata Miedzińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY MIEDZIŃSKIEJ
54
(47,79%)
Maria Zofia Stępień
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(52,21%)
Okręg 14
Wioletta Rydel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY MIEDZIŃSKIEJ
25
(29,76%)
Władysław Marian Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(70,24%)
Okręg 15
Cezary Kamil Kolan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY MIEDZIŃSKIEJ
22
(20,00%)
Seweryn Jakub Młynarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA REGIONU
51
(46,36%)
Jacek Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(33,64%)