Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Wińsko, ulice: 8 - go Maja, Kościelna, Kościuszki, Mickiewicza, Ogrodowa, Parkowa, Plac Wolności, Robotnicza, Sadowa, Szkolna, Wschodnia
Pokaż więcej
Mirosław Marian Kilanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KRYSOWATEJ
115
(40,35%)
Adam Jan Cygan
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(4,91%)
Czesław Apolinary Gołąb
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OLEJNICZAKA
62
(21,75%)
Daniel Michał Moczydłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WIŃSKO
94
(32,98%)
Okręg 2
Sołectwo Wińsko, ulice: Kwiatowa, Nowa, Polna, Przemysłowa, Słoneczna, Spokojna, Witosa
Pokaż więcej
Ryszard Kisielewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KRYSOWATEJ
108
(35,76%)
Teresa Barbara Wróbel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(7,28%)
Andrzej Stanisław Szyndlar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA SZYNDLARA
56
(18,54%)
Beata Jaworska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OLEJNICZAKA
116
(38,41%)
Okręg 3
Sołectwo Wińsko, ulice: Akacjowa, Ciemna, Dębowa, Marszałka Piłsudskiego, Rawicka, Rolna, Zjazdowa; z wsią Rogówek
Pokaż więcej
Agnieszka Bulanda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KRYSOWATEJ
180
(61,86%)
Józef Wiszniowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(10,65%)
Klaudia Taida Widerska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OLEJNICZAKA
80
(27,49%)
Okręg 4
Sołectwa: Kozowo, Łazy, Rogów Wołowski, Węgrzce, Wrzeszów, Gryżyce, Rajczyn
Pokaż więcej
Regina Grębosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KRYSOWATEJ
208
(59,09%)
Adam Marcinkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
144
(40,91%)
Okręg 5
Sołectwa: Grzeszyn z wsią Białków, Kleszczowice, Stryjno, Morzyna, Brzózka z wsią Mysłoszów, Rudawa z wsią Gołaszów
Pokaż więcej
Zdzisław Józef Miłuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KRYSOWATEJ
146
(58,40%)
Franciszek Kazimierz Szumlański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(20,00%)
Wojciech Szczepan Romanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OLEJNICZAKA
54
(21,60%)
Okręg 6
Sołectwo: Piskorzyna z wsią Naroków
Pokaż więcej
Jacek Piotr Żelichowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KRYSOWATEJ
54
(42,52%)
Agnieszka Julia Bartoszek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(57,48%)
Okręg 7
Sołectwo Głębowice z wsią Trzcinica Wołowska
Pokaż więcej
Agnieszka Okienko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KRYSOWATEJ
88
(42,51%)
Józef Jan Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OLEJNICZAKA
119
(57,49%)
Okręg 8
Sołectwa: Białawy Małe z wsią Białawy, Białawy Wielkie z wsią Czaplice, Węglewo, Aleksandrowice, Staszowice, Turzany
Pokaż więcej
Krzysztof Rudnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KRYSOWATEJ
145
(55,77%)
Jadwiga Teresa Rosa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
115
(44,23%)
Okręg 9
Sołectwo Krzelów z wsią Młoty
Pokaż więcej
Lech Pawłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KRYSOWATEJ
95
(26,91%)
Teresa Rozalia Borkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(12,75%)
Wojciech Sergiusz Medyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OLEJNICZAKA
152
(43,06%)
Kamil Jacek Poźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY WIŃSKO
61
(17,28%)
Okręg 10
Sołectwa: Iwno, Przyborów, Buszkowice Małe, Budków, Dąbie
Pokaż więcej
Maciej Kiałka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KRYSOWATEJ
206
(42,92%)
Henryk Józef Sawczyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OLEJNICZAKA
274
(57,08%)
Okręg 11
Sołectwa: Konary, Moczydlnica Klasztorna, Słup, Boraszyce Wielkie, Boraszyce Małe, Jakubikowice
Pokaż więcej
Agnieszka Marzena Karasińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KRYSOWATEJ
132
(50,57%)
Anna Agnieszka Frąszczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(7,66%)
Kazimierz Tadeusz Maziarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OLEJNICZAKA
109
(41,76%)
Okręg 12
Sołectwo: Orzeszków
Pokaż więcej
Małgorzata Wincenciak-Podbucka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KRYSOWATEJ
106
(46,49%)
Lesław Adam Fila
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(29,82%)
Krzysztof Pawlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OLEJNICZAKA
54
(23,68%)
Okręg 13
Sołectwo: Małowice
Pokaż więcej
Julianna Agata Wdowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KRYSOWATEJ
70
(43,75%)
Beata Popielarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(16,25%)
Marian Niedzielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OLEJNICZAKA
64
(40,00%)
Okręg 14
Sołectwo: Wyszęcice
Pokaż więcej
Ewa Anna Wilk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KRYSOWATEJ
49
(35,00%)
Jacek Kubiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIŃSKIEGO
66
(47,14%)
Barbara Żeliźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OLEJNICZAKA
25
(17,86%)
Okręg 15
Sołectwa: Smogorzów Wielki, Smogorzówek, Domanice, Baszyn, Chwałkowice
Pokaż więcej
Wiesław Stępień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KRYSOWATEJ
100
(31,25%)
Krystyna Małgorzata Tereszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY TERESZKIEWICZ
39
(12,19%)
Adrian Sławomir Wawrzyniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(6,88%)
Grzegorz Łukasz Zając
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
93
(29,06%)
Jolanta Maria Rafałko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA OLEJNICZAKA
66
(20,63%)