Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kotla

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Kotla: ul. Głogowska 1 - 7, 9 - 23 nieparzyste

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Tomasz Wawro

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KOTLA

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Kotla: ul. Głogowska 8 - 24 parzyste, 25 - 70, 71 - 93 nieparzyste, ul. Krzycka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Krzysztof Gniewosz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KOTLA

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Kotla: ul. Akacjowa, ul. Górna, ul. Krótka, ul. Lawendowa, ul. Leśna, ul. Dębowa, ul. Leszczynowa, ul. Klonowa, ul. Polna, ul. Wrzosowa, ul. Słoneczna, ul. Sosnowa, ul. Świerkowa, ul. Topolowa, ul. Brzozowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zuzanna Zofia Grzesińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KOTLA

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    Kotla: ul. Gimnazjalna, ul. Głogowska 72 - 94 parzyste, 95 do końca, ul. Kościelna 1 - 27, ul. Spadzista, ul. Parafialna, ul. Podgórna, ul. Sportowa, Skórzyn

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Szykulski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KOTLA

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Kotla: ul. Bielawska, ul. Kolejowa, ul. Kościelna od 28 do końca, Kwiatowa, ul. Ogrodowa, ul. Parkowa, ul. Szkolna, ul. Zaciszna, ul. Radarowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Zygmunt Łotocki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KOTLA

    81 (55,10%)

    Lubomir Matyjczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAELA ROKASZEWICZA

    66 (44,90%)

    Okręg 6

    Grochowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Józef Kwiatkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KOTLA

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Chociemyśl

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Halina Przybylska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KOTLA

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Kozie Doły

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Krupa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KOTLA

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Zabiele, Moszowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Halina Maria Bobel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KOTLA

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Sobczyce

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystyna Czesława Filipowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KOTLA

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Krzekotówek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Iwona Elżbieta Czajkowska-Kurdybała

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KOTLA

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Głogówko, Leśna Dolina

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Mateusz Stroiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KOTLA

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Kulów, Zaszków, Krążkówko

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Julita Małgorzata Gajdamowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KOTLA

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Ceber, Skidniówek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sylwia Leśniewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KOTLA

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Skidniów, Dorzecze, Pękoszów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Robert Ciunajcius

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KOTLA

    0 (0,00%)