Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Nowy Dzikowiec
Pokaż więcej
Zbigniew Mytych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DZIKOWIEC-WSPÓLNYM DOBREM
47
(49,47%)
Jan Wojciech Tęcza
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(50,53%)
Okręg 2
Sołectwo Dzikowiec: ulice Rzeszowska, Błotnickich, Dworska oraz Sokołowska
Pokaż więcej
Zbigniew Grzegorz Witkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DZIKOWIEC-WSPÓLNYM DOBREM
64
(33,33%)
Krzysztof Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD-GMINA DZIKOWIEC
120
(40,27%)
Jerzy Sito
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD TO MY DZIKOWIEC
86
(44,79%)
Okręg 3
Sołectwo Dzikowiec: ulice Cicha, Sportowa, Słoneczna, Szkolna, Kolbuszowska, Katyńska oraz Ks. Stanisława Sudoła-numery nieparzyste od nr 1 do końca
Pokaż więcej
Edyta Ewa Tęcza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD-GMINA DZIKOWIEC
45
(21,13%)
Eugeniusz Wojciech Panek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(41,31%)
Marcin Paluszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD TO MY DZIKOWIEC
80
(37,56%)
Okręg 4
Sołectwo Dzikowiec: ulice Chabrowa, Ogrodowa, Osiedlowa, Plebańska oraz Ks. Stanisława Sudoła-numery parzyste od nr 2 do końca
Pokaż więcej
Krzysztof Mytych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DZIKOWIEC-WSPÓLNYM DOBREM
59
(30,26%)
Katarzyna Iwona Byczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD-GMINA DZIKOWIEC
50
(25,64%)
Urszula Rzeszut-Baran
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(41,54%)
Karol Stój
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD TO MY DZIKOWIEC
5
(2,56%)
Okręg 5
Sołectwo Mechowiec od nr 1 do 71
Pokaż więcej
Józef Gancarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DZIKOWIEC-WSPÓLNYM DOBREM
62
(52,10%)
Edyta Magdalena Kosiorowska-Matejek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD-GMINA DZIKOWIEC
18
(15,13%)
Barbara Maria Zięba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD TO MY DZIKOWIEC
39
(32,77%)
Okręg 6
Sołectwo Mechowiec od nr 72 do końca
Pokaż więcej
Antoni Michałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD-GMINA DZIKOWIEC
52
(48,15%)
Józef Durak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(51,85%)
Okręg 7
Sołectwo Kopcie: od nr 1 do nr 68A oraz Sołectwo Płazówka
Pokaż więcej
Zbigniew Marek Twardowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DZIKOWIEC-WSPÓLNYM DOBREM
46
(30,67%)
Dominika Anna Kopeć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD-GMINA DZIKOWIEC
13
(8,67%)
Ryszard Bąba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD TO MY DZIKOWIEC
91
(60,67%)
Okręg 8
Sołectwo Kopcie: od nr 69 do końca
Pokaż więcej
Marta Kaczorowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DZIKOWIEC-WSPÓLNYM DOBREM
101
(54,89%)
Karol Jan Hopek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
83
(45,11%)
Okręg 9
Sołectwo Spie: od nr 1 do nr 8A oraz od nr 42 do nr 115A
Pokaż więcej
Edward Jan Klecha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
98
(73,68%)
Anna Maria Bazan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD TO MY DZIKOWIEC
35
(26,32%)
Okręg 10
Sołectwo Spie: od nr 9 do nr 41 oraz od nr 116 do nr 140
Pokaż więcej
Dominik Jerzy Furtek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DZIKOWIEC-WSPÓLNYM DOBREM
92
(70,77%)
Krzysztof Paweł Kotwica
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(15,38%)
Eugeniusz Wdowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD TO MY DZIKOWIEC
18
(13,85%)
Okręg 11
Sołectwo Wilcza Wola: ulice Akacjowa, Brzozowa, Dębowa, Ks. Sokoła, Łęgowa, Rębisze, Serafiny, Św. Jana Pawła II, Wrzosowa, Zapole, Zmysłowska
Pokaż więcej
Jan Jarosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DZIKOWIEC-WSPÓLNYM DOBREM
72
(44,44%)
Krzysztof Kowal
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(33,33%)
Lucjan Andrzej Puzio
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD TO MY DZIKOWIEC
36
(22,22%)
Okręg 12
Sołectwo Wilcza Wola: ulice Dworska, Rzeszowska (numery 1 - 393), Wędkarska
Pokaż więcej
Józefa Kopeć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DZIKOWIEC-WSPÓLNYM DOBREM
115
(72,33%)
Iwona Szczęch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD-GMINA DZIKOWIEC
44
(27,67%)
Okręg 13
Sołectwo Wilcza Wola: ulice Rzeszowska (numery od 394 do końca), Maziarska, Majdańskie, Pod Górą, Podleśna, Pniaki, Łąkieć
Pokaż więcej
Paulina Weronika Bis-Brzuszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD-GMINA DZIKOWIEC
22
(21,57%)
Jan Czochara
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(49,02%)
Eugeniusz Sokołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD TO MY DZIKOWIEC
30
(29,41%)
Okręg 14
Sołectwo Lipnica: od nr 1 do nr 202
Pokaż więcej
Tomasz Grądzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DZIKOWIEC-WSPÓLNYM DOBREM
52
(26,40%)
Antoni Konefał
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
107
(54,31%)
Dominik Michał Rusin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD TO MY DZIKOWIEC
38
(19,29%)
Okręg 15
Sołectwo Lipnica: od nr 203 do końca
Pokaż więcej
Barbara Żarkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DZIKOWIEC-WSPÓLNYM DOBREM
104
(48,37%)
Eugeniusz Panek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
111
(51,63%)