Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Brzostek-ulice: Aleksandra Gryglewskiego, Jana Winiarza, Królowej Jadwigi, Ks. Józefa Jałowego, Ks. Piotra Niezgody, Mariana Nałęcza Mysłowskiego, Mieczysława Woronieckiego, Okrągła, Polna, Przedmieście, Szkolna, Szkotnia, Teodora Furgalskiego, Zielona, Żydowska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK
-
19
Józef Krzyszczuk
236
(46,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agnieszka Maduzia
268
(53,17%)
Okręg 2
Brzostek-ulice: Ignacego Łukasiewicza, Ks. Kazimierza Ostafińskiego, Ogrodowa, Połaczówka, Południowa, Rynek, Słoneczna, Wąska, Węgierska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK
-
19
Maria Teresa Zatorska
193
(43,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Barbara Zofia Szweda
253
(56,73%)
Okręg 3
Brzostek-ulice: 11 - go Listopada, 20 - go Czerwca, Adama Mickiewicza, Równie, Schedy, Stara Droga, Stroma, Targowa. Zawadka Brzostecka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK
-
19
Marcin Jan Sas
364
(76,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
-
18
Zbigniew Józef Raś
113
(23,69%)
Okręg 4
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK
-
19
Jan Sarnecki
153
(47,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Mieczysław Wal
166
(52,04%)
Okręg 5
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK
-
19
Zofia Anna Roś
130
(71,82%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wiesław Antoni Kowalski
51
(28,18%)
Okręg 6
Januszkowice, Opacionka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ryszard Józef Chajec
0
(0,00%)
Okręg 7
Nawsie Brzosteckie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA ZIAI
-
21
Bartłomiej Ziaja
231
(60,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ
-
18
Józef Antoni Kobak
154
(40,00%)
Okręg 8
Wola Brzostecka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK
-
19
Anna Nowicka
114
(53,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Elżbieta Maria Zapał
98
(46,23%)
Okręg 9
Kamienica Górna, Bączałka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK
-
19
Grażyna Cabaj
293
(65,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marta Przewoźnik
156
(34,74%)
Okręg 10
Grudna Górna, Grudna Dolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK
-
19
Krystyna Barbara Wójtowicz
190
(55,07%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Kazimierz Augustyn
155
(44,93%)
Okręg 11
Smarżowa, Głobikówka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK
-
19
Jerzy Wojciech Kmiecik
210
(61,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Samborski
132
(38,60%)
Okręg 12
Siedliska-Bogusz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK
-
19
Bogdan Marek Stanek
242
(60,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY TRACIŁOWSKIEJ
-
20
Krystyna Traciłowska
160
(39,80%)
Okręg 13
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK
-
19
Edyta Joanna Krzywińska
137
(51,12%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Gustaw Hołowicki
131
(48,88%)
Okręg 14
Kamienica Dolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK
-
19
Irena Barbara Wantuch
51
(17,23%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Paweł Hipszer
245
(82,77%)
Okręg 15
Przeczyca, Skurowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK
-
19
Alfred Nawracaj
199
(44,92%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Jan Mroczek
244
(55,08%)