Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sławoborze-ulice: Kołobrzeska, Lepińska
Pokaż więcej
Marta Magdalena Huzarewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KUCHARSKIEJ
27
(17,20%)
Krzysztof Arkadiusz Giniewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(44,59%)
Sylwia Małgorzata Rewers-Błach
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
19
(12,10%)
Zofia Zdun
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(26,11%)
Okręg 2
Sławoborze – ulice: Kolejowa, Lotnicza, Łąkowa, Kościelna
Pokaż więcej
Justyna Jolanta Chorchos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KUCHARSKIEJ
60
(51,28%)
Leon Książek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(48,72%)
Okręg 3
Sławoborze – ulice: Lipowa, Środkowa, Wybudowa, wieś: Zagrody
Pokaż więcej
Jolanta Kucharska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KUCHARSKIEJ
49
(42,24%)
Tomasz Mariusz Kapelak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(31,90%)
Jerzy Marek Gajewski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
30
(25,86%)
Okręg 4
Sławoborze-ulice: Białogardzka, Leśna, Ogrodowa, Parcela, Polna, Sportowa
Pokaż więcej
Bartłomiej Troczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KUCHARSKIEJ
76
(60,32%)
Elżbieta Anna Żebrowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(39,68%)
Okręg 5
Sławoborze – ulica Świdwińska
Pokaż więcej
Sebastian Ireneusz Lisowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KUCHARSKIEJ
36
(29,03%)
Waldemar Kutkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(70,97%)
Okręg 6
Sławoborze – ulice: Krótka, Krzyżowa od nr 1 do nr 8A
Pokaż więcej
Piotr Tyma
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 7
Sławoborze – ulice: Krzyżowa od nr 8B do nr 10
Pokaż więcej
Marzanna Sowa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(34,83%)
Dariusz Waldemar Szaniawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ŚWIDWIŃSKI RAZEM
58
(65,17%)
Okręg 8
miejscowości: Biały Zdrój, Ciechnowo, Jastrzębniki, Miedzno
Pokaż więcej
Marcin Seweryn Kępka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 9
miejscowość: Krzecko
Pokaż więcej
Wiesław Lis
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 10
miejscowości: Mysłowice, Trzciana
Pokaż więcej
Krzysztof Paweł Siubdzia
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(47,06%)
Waldemar Krzysztof Łuc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(52,94%)
Okręg 11
miejscowości: Powalice, Międzyrzecko, Międzyrzecze
Pokaż więcej
Marta Misiura
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 12
miejscowości: Rokosowo, Lepino
Pokaż więcej
Bartłomiej Biłas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KUCHARSKIEJ
44
(28,57%)
Marek Krzysztof Kuźma
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
110
(71,43%)
Okręg 13
miejscowość: Sidłowo
Pokaż więcej
Marek Zygmunt
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 14
miejscowości: Nowe Ślepce, Słowenkowo, Poradz, Drzeń, Kalina, Stare Ślepce, Krzesimowo
Pokaż więcej
Rafał Daniel Małolepszy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTY KUCHARSKIEJ
24
(25,00%)
Zenon Peszczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(75,00%)
Okręg 15
miejscowości: Słowieńsko, Sobiemirowo
Pokaż więcej
Iwona Paszko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)