Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Pruszcz

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Pruszcz – część, ulice: Brzezińska, Bydgoska, Dworcowa, Generała Sikorskiego, Kolejowa, Łowińska, Pocztowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Wcisła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ

    141 (59,49%)

    Adam Golik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    96 (40,51%)

    Okręg 2

    Sołectwo Pruszcz-część, ulice: 3 Maja, Akacjowa, Lipowa, Łączna, Modrzewiowa, Orzechowa, Witosa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Maciej Dziuda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ

    97 (35,27%)

    Bartosz Betlewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA PRUSZCZ”

    178 (64,73%)

    Okręg 3

    Sołectwo Pruszcz-część, ulice: Ogrodowa, Okrężna, Polna, Północna, Równa, Różana, Słoneczna, Spacerowa, Winna, Jesionowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Radecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ

    165 (80,88%)

    Anna Prygan

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    39 (19,12%)

    Okręg 4

    Sołectwo Pruszcz-część, ulice: Główna, Kwiatowa, Sportowa, Torowa, Wyzwolenia, Zamknięta

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Artur Stanisław Nowak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ

    162 (68,94%)

    Halina Maria Skrzypczyńska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    73 (31,06%)

    Okręg 5

    Sołectwo Pruszcz-część, ulice: Cicha, Korczaka, Kościelna, Krótka, Plac Jana Pawła II, Plac Poniatowskiego, Spokojna, Szkolna, Zakątek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Justyna Didyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    49 (14,63%)

    Wojciech Zieliński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ

    214 (63,88%)

    Szymon Tadeusz Jagła

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    72 (21,49%)

    Okręg 6

    Sołectwo Serock-część, ulice: Aleje 1000 - lecia, Aleje Mickiewicza, Dworcowa, Kolejowa, Krótka, Parkowa, Stawowa, Wąska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Dominik Nitka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    10 (2,72%)

    Wojciech Lucjan Chmieliński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ

    119 (32,43%)

    Kamil Marunowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA MARUNOWSKIEGO

    180 (49,05%)

    Halina Bernadeta Litkowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    58 (15,80%)

    Okręg 7

    Sołectwo Serock-część, ulice: Długa, Górna, Leśna, Mostowa, Polna, Powstańców Wielkopolskich, Sosnowa, Szukaj, Wyzwolenia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maciej Łukasz Różycki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    83 (35,62%)

    Anna Maria Dobaczewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ

    150 (64,38%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Brzeźno, Łowinek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystyna Kumkowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    64 (16,75%)

    Arkadiusz Andrzej Łyczywek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ

    257 (67,28%)

    Jan Koszucki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    61 (15,97%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Cieleszyn, Grabówko, Rudki, Topolno

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Leszek Jan Fifielski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    77 (26,92%)

    Dorota Beata Polak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ

    77 (26,92%)

    Renata Beata Osojca

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    132 (46,15%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Małociechowo, Parlin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Ossowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    69 (28,28%)

    Włodzimierz Leszek Wołosiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ

    42 (17,21%)

    Józef Koszowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    133 (54,51%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Bagniewko, Gołuszyce

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zenon Szamrowicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    46 (22,66%)

    Renata Maria Żarek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ

    95 (46,80%)

    Andrzej Marek Dembek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    62 (30,54%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Łaszewo, Łowin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Kujawski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    76 (34,08%)

    Aneta Mariola Iglińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ

    54 (24,22%)

    Paweł Piotr Grzybek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    93 (41,70%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Luszkówko, Zbrachlin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edyta Brzezińska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    50 (24,75%)

    Tomasz Jankowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ

    62 (30,69%)

    Damian Nowak

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    36 (17,82%)

    Edyta Krystyna Wiśniewska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    54 (26,73%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Niewieścin, Zawada

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Przemysław Sznajdrowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ

    122 (40,13%)

    Karol Adam Lewandowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    182 (59,87%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Mirowice, Wałdowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Grządka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ

    115 (58,08%)

    Tomasz Stanisław Sochacki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    83 (41,92%)