Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Kamienica Górna (część): osiedla Kurzejówka, Kramarzówka, Udzielówka, Kuligi, Opydy, Rusnaki
Pokaż więcej
Stefan Kuchnia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KAMIENICA
115
(53,74%)
Mieczysław Michał Majchrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
99
(46,26%)
Okręg 2
Sołectwo Kamienica Górna (część): osiedla Syjudy, Cepieliki, Wysopale, Wojtasy, Połanek, Klenina
Pokaż więcej
Marian Wąchała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KAMIENICA
144
(70,24%)
Władysława Teresa Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
61
(29,76%)
Okręg 3
Sołectwo Kamienica Górna (część): osiedla Rynek, Domy koło drogi powiatowej, Pierzgi, Strzeltów, Kuźlówka
Pokaż więcej
Hilary Mateusz Majewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KAMIENICA
0
(0,00%)
Okręg 4
Sołectwo Kamienica Górna (część): osiedla Kąty, Majery, Wójciaki, Zagrody, Znajce
Pokaż więcej
Piotr Paweł Kaliciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KAMIENICA
160
(61,54%)
Maria Krystyna Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
100
(38,46%)
Okręg 5
Sołectwo Kamienica Dolna (część): osiedla Kasprzyki, Gierczyki, Świnki, Lachy, Stece, Bieńki, Pustki, Kępy, Sopaty, Kropatwy, Mikołajczyki
Pokaż więcej
Krzysztof Mieczysław Wąchała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KAMIENICA
126
(53,85%)
Andrzej Krzysztof Matlęga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA GRUPA SAMORZĄDOWA „DZIAŁAJMY WSPÓLNIE”
108
(46,15%)
Okręg 6
Sołectwo Kamienica Dolna (część): osiedla Bednarze, Farony, Masiarze, Zięby, Koniec Wsi, Zawodzie, Byniowa, Gronie, Niwa, Zawiersze
Pokaż więcej
Elżbieta Rozalia Citak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KAMIENICA
126
(57,80%)
Marian Grzegorz Wiatr
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
92
(42,20%)
Okręg 7
Sołectwo Szczawa (część): osiedla Mazury, Chlipały, Bulandy, Wiatry, Zakraje, Muchy, Wąchały, Kucie, Folwark
Pokaż więcej
Mateusz Wojciech Kaliciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZCZAWA RAZEM
64
(32,49%)
Barbara Magdalena Dudyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
28
(14,21%)
Krzysztof Rusnak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
105
(53,30%)
Okręg 8
Sołectwo Szczawa (część): osiedla Uszczki, Szałasie, Magorzyc, Pod Kiczorą, Polanki, Zarównie, Gardonie, Faronówka, Podkościele
Pokaż więcej
Krzysztof Piotr Gorczowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZCZAWA RAZEM
61
(31,28%)
Małgorzata Elżbieta Syjud
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
60
(30,77%)
Jan Cepielik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(37,95%)
Okręg 9
Sołectwo Szczawa (część): osiedla Domki, Zawory, Olsze, Nowa Cyrla, Doliny, Kurnyty, Brogi, Kuźle
Pokaż więcej
Paweł Grzegorz Jurkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZCZAWA RAZEM
83
(36,89%)
Henryk Szewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
59
(26,22%)
Renata Teresa Zachara
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
83
(36,89%)
Okręg 10
Sołectwo Szczawa (część): osiedla Bukówka, Białe, Równia, Świstak, Koszarki, Buków, Przychody, Młaka
Pokaż więcej
Andrzej Adam Stachowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZCZAWA RAZEM
50
(26,46%)
Karolina Agnieszka Talarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
30
(15,87%)
Marian Janusz Opyd
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
109
(57,67%)
Okręg 11
Sołectwo Zalesie (część): osiedla Augustyny, Baziaki, Brzegi, Czechy, Franki, Klimki, Pod Modynią, Sopaty, Staronie, Wierchy, Migacze
Pokaż więcej
Stanisław Majda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KAMIENICA
0
(0,00%)
Okręg 12
Sołectwo Zalesie (część): osiedla Kominy, Mikołajczyki, Równie, Wyrębiska, Modyń, Snozy, Szlagi, Wąchały, Wierzyka
Pokaż więcej
Halina Elżbieta Śmierciak-Wierzycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KAMIENICA
85
(37,12%)
Piotr Andrzej Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
144
(62,88%)
Okręg 13
Sołectwo Zbludza (część): osiedla Kosarzyska, Poręby, Pozawodzie, Wąchały, Parysz, Watykan
Pokaż więcej
Wiesław Stanisław Wierzycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KAMIENICA
93
(51,96%)
Stanisław Marian Poręba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
86
(48,04%)
Okręg 14
Sołectwo Zbludza (część): osiedla Markówka, Adamczyki, Majochy, Sopaty, Brzeczki
Pokaż więcej
Genowefa Stefania Majewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KAMIENICA
81
(60,45%)
Andrzej Łukasz Gorczowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(39,55%)
Okręg 15
Sołectwo Zasadne
Pokaż więcej
Józefa Gorczowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY GMINY KAMIENICA
0
(0,00%)