Wybory

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Obsza

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Babice I od nr 1 do nr 70

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zdzisław Jacek Oleszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Babice I od nr 71 do nr 108, Babice II od nr 109 do nr 140

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Gutyj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”

    72 (47,37%)

    Zbigniew Bździuch

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    80 (52,63%)

    Okręg 3

    Babice II od nr 141 do nr 214

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Bielak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    Dorbozy, Olchowiec od nr 1 do nr 6

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Połuch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Olchowiec od nr 7 do nr 119

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Paluch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”

    53 (27,04%)

    Ryszard Czesław Grzyb

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    143 (72,96%)

    Okręg 6

    Obsza nr 1, nr 133 i od nr 134A do nr 134F

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Irena Maria Kościk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Obsza od nr 2 do nr 70B

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Pawłowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”

    76 (52,78%)

    Jan Wróbel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA

    68 (47,22%)

    Okręg 8

    Obsza od nr 71 do nr 132

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Lech Bolesław Syty

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”

    78 (57,78%)

    Grzegorz Koziara

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA

    57 (42,22%)

    Okręg 9

    Wola Obszańska od nr 1 do nr 85

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Danuta Markowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Wola Obszańska od nr 86 do nr 183A

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Wójcik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Zamch I od nr 1 do nr 74

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Sarzyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”

    90 (69,23%)

    Robert Krzyszycha

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA

    40 (30,77%)

    Okręg 12

    Zamch I od nr 75 do nr 143

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Mieczysław Wróbel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”

    46 (35,38%)

    Stanisław Sieniawski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA

    84 (64,62%)

    Okręg 13

    Zamch II od nr 144 do nr 193

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Wujda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Zamch II od nr 194 do nr 243 i od nr 306 do nr 322

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Artur Marek Matysiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Zamch II od nr 244 do nr 305

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marian Bury

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”

    82 (75,23%)

    Maria Stanisława Danaj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA

    27 (24,77%)