Wygodne mieszkania powstają w centrum Rzeszowa

  Wygodne mieszkania powstają w centrum Rzeszowa

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Wygodne mieszkania powstają w centrum Rzeszowa
  1/7
  przejdź do galerii
  To będzie jeden z najnowocześniejszych i najbardziej efektownych kompleksów mieszkaniowych w Rzeszowie. Mieszkania projektowane są według najnowszych trendów architektonicznych a na życzenie klienta, każde z nich można będzie wyposażyć w klimatyzację.
  Kompleks Capital Towers na razie składa się z dwóch budynków stojących między Wisłokiem, a ulicą Cegielnianą. Kolejne rosną już po sąsiedzku, bliżej mostu. To dwa budynki dziewięciokondygnacyjne oraz wieża, która ma urosnąć do 85 metrów. We wszystkich trzech budynkach powstanie łącznie 462 mieszkania, z czego ponad 200 w wieżowcu. Najmniejsze mają mieć po około 27 metrów kwadratowych powierzchni, największe to dwupoziomowe apartamenty z dużymi tarasami.

  Budowa trzech nowych apartamentowców jest prowadzona równocześnie. Aktualnie stan zaawansowania prac wynosi około 30 procent – robotnicy kończą już czwartą z zaplanowanych kondygnacji. Sprzedaż i rezerwacja mieszkań trwają. Jak przekonuje deweloper, który buduje obiekty, w budynkach znajdzie się wiele nowoczesnych rozwiązań a materiały użyte do realizacji i wykończenia są na wysokim poziomie. Ponadto na życzenie klienta, każde mieszkanie będzie można wyposażyć dodatkowo w klimatyzację oraz ogrzewanie podłogowe, na dowolnej powierzchni mieszkania. Spore możliwości aranżacji dają także wnętrza mieszkań, które są budowane według nowoczesnych rozwiązań projektowych. W ich zagospodarowaniu pomoże architekt, który współpracuje z firmą budującą apartamentowce. Zarówno we wszystkich trzech budynkach, jak i na dziedzińcu zaplanowano rowerownie, w których mieszkańcy bezpiecznie zaparkują swoje jednoślady.

  Pod obiektami oraz na pierwszej kondygnacji naziemnej powstanie łącznie 726 miejsc parkingowych oraz lokale usługowe zlokalizowane od frontu budynków B1 i B2. Kompleks ma być gotowy do października 2020.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo