Wygraj podwójne zaproszenie do kina na pokaz SCHYŁEK DNIA

  Wygraj podwójne zaproszenie do kina na pokaz SCHYŁEK DNIA

  MN

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Wygraj podwójne zaproszenie do kina na pokaz SCHYŁEK DNIA
  1/3

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Kino Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14 zaprasza w najbliższą środę tj. 26.06. o godz. 18:30 w ramach cyklu Kina Konesera na film: SCHYŁEK DNIA. Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie!
  SEANS POPRZEDZI PRELEKCJA

  Reżyseria:
  Laszlo Nemes
  Scenariusz:
  Laszlo Nemes
  Obsada:
  Susanne Wuest, Evelin Dobos , Vlad Ivanov  Opis filmu:


  Skonstruowany na podobieństwo tajemniczego labiryntu film prowadzi nas przez Budapeszt u progu XX wieku, wtedy wciąż jedną z najważniejszych metropolii Europy; perłę austro-węgierskiego imperium.

  Przewodniczką po przekwitającym niepostrzeżenie mieście jest młodziutka Irisz, córka właścicieli sklepu z kapeluszami, którzy przed laty zginęli w pożarze.

  Dziewczyna szuka zaginionego brata, ale też odpowiedzi na pytania o własną tożsamość. Błądzi, zapuszcza się w zaułki i ślepe uliczki, odkrywa wnętrza eleganckich sklepów, pałaców, ale też kryjówki anarchistów i nędzne robotnicze klitki.

  Oto świat technologicznego triumfu i cywilizacyjnego zacofania, luksusu i niepokoju; świat, w którym o statusie świadczy twój kapelusz. Wyrafinowanie przestaje już jednak chronić przed pulsującą na obrzeżach miasta dziką energią rewolty.  Zwiastun filmu


  Serdecznie zapraszamy  Chcesz wygrać podwójny bilet na ten film? Weź udział w naszym konkursie!  Wystarczy wysłać e-mail z uzasadnieniem, dlaczego to właśnie ty powinieneś go otrzymać, na adres konkurs@nowiny24.pl.
  Na wasze e-maile czekamy do 25.06.2019r. do godz. 12:00

  UWAGA! W temacie maila wpisz SCHYŁEK DNIA. Nagrodę otrzymają osoby, które prześlą e-maila z najbardziej oryginalnym uzasadnieniem. O wygranej zwycięzcy zostaną poinformowani e-mailem. Nagrody będą do odbioru w kinie.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Tagi:

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo