Zamknij

Nowiny

Wypadek na drodze krajowej nr 28 w Przemyślu. Na ul. Sanockiej bus zderzył się z alfa romeo. Jeden z kierowców pijany [ZDJĘCIA]

W niedzielę około godz. 20, doszło do wypadku na ul. Sanockiej w Przemyślu. To fragment drogi krajowej nr 28.Na prostym odcinku drogi kierujący busem

Fot. Łukasz Solski

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [2/11] Poprzednie Następne

W niedzielę około godz. 20, doszło do wypadku na ul. Sanockiej w Przemyślu. To fragment drogi krajowej nr 28.

Na prostym odcinku drogi kierujący busem zderzył się czołowo z alfą romeo za kierownicą której siedział mężczyzna z pow. przemyskiego. Drugim z pojazdów podróżowały dwie osoby - nic im się nie stało. Kierujący busem doznał urazu klatki piersiowej i trafił do szpitala.

- Policjanci ustalili, że poszkodowany miał 2 promile alkoholu w organizmie - powiedziała sierż. szt. Marta Fac z KMP w Przemyślu.

Ruch na DK nr 28 odbywa się wahadłowo. Policjanci wykonują swoje czynności.

Aktualizacja, poniedziałek godz. 9.15
- Kierujący peugeotem, jadąc ul. Sanocką uderzył w barierę energochłonną, odbił się od niej i zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym poruszał się kierujący alfą romeo. Doszło do czołowego zderzenia - mówi sierż. szt. Fac z KMP w Przemyślu.

41-letni kierowca peugeota, mieszkaniec pow. przemyskiego odpowie za przestępstwo prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz za wykroczenie tj. stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 41-latkowi zatrzymano prawo jazdy, a pojazd zabezpieczono na parkingu strzeżonym.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy