Zamknij

Nowiny

Wypadek na obwodnicy Radymna. W zderzeniu czterech samochodów rannych zostało 10 osób [ZDJĘCIA]

Do wypadku doszło w czwartek na drodze krajowej nr 77 pod Radymnem w pow. jarosławskim.- Kierujący audi wykonując manewr skrętu w lewo w drogę podporządkowaną

Łukasz Solski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/20] Następne

Do wypadku doszło w czwartek na drodze krajowej nr 77 pod Radymnem w pow. jarosławskim.- Kierujący audi wykonując manewr skrętu w lewo w drogę podporządkowaną w stronę Chłopic, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu busem, który najechał na pojazd marki hyundai. Następnie uderzony pojazd hyundai uderzył w hondę, która poruszała się w kierunku Jarosławia - informuje nadkomisarz Marta Tabasz-Rygiel z KWP w Rzeszowie.

Poszkodowanych zostało w sumie 10 osób. Busem podróżowały 3 osoby. 6 osób przetransportowano do szpitala w Jarosławiu, a 4 do Przeworska.

Droga w miejscu wypadku będzie zablokowana do godz. 21.

Aktualizacja, godz. 19.47

- W działaniach na miejscu zdarzenia brało udział 5 zespołów ratownictwa medycznego z czego 2 specjalistyczne i 3 podstawowe z rejonu jarosławskiego i przemyskiego. W akcji uczestniczyły 4 zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz 3 Ochotniczej Straży Pożarnej. Stan wszystkich osób poszkodowanych obecnie lekarze określają jako stabilny - powiedziała Małgorzata Waksmundzka-Szarek, rzecznik prasowy wojewody podkarpackiego.

Przy wsparciu służb wojewody podkarpackiego poszkodowanym zapewniono pomoc psychologiczną.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy