Dyżurny przeworskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w poniedziałek po godz. 19 w miejscowości Gwizdaj.
- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 29-letni mieszkaniec gminy Przeworsk, kierujący oplem astrą, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w tył opla corsy. Siła uderzenia była tak duża, że kierująca corsą wjechała w wiatę przystanku autobusowego, a następnie do przydrożnego rowu - relacjonuje zdarzenie KPP Przeworsk.
Badanie stanu trzeźwości kierującego oplem astrą wykazało w jego organizmie 3 promile alkoholu. 29-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.
Do szpitala została przewieziona 51-letnia kierujące oplem corsą.
Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.
Wypadek w miejscowości Gwizdaj. Kierowca opla był pijany [ZDJĘCIA]
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na Twitterze!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
Polecane oferty
kup teraz

Apple Beats Flex żółty (MYMD2EE/A)
w zależności od tego, co robisz, słuchawki beats f…
kup teraz

Bang & Olufsen Beoplay EX Czarne
To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane prze…
kup teraz

Beyerdynamic DT770 PRO 80Ohm
Najważniejsze cechy:• ergonomiczny kształt• przewó…
kup teraz

Bang & Olufsen Beoplay EX Złote
Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay EX Komfort na któ…
kup teraz

Bang & Olufsen Beoplay H95 Navy 1266116
Słuchawki Bang & Olufsen Beoplay H95 Navy 1266116D…