Wysoko wydajne kamery IP HIKVISION od INFOMECH

Artykuł sponsorowany
INFOMECH, jako jedna z nielicznych firm w regionie montuje z najwyższa jakością kamery wysokiej klasy, których producentem jest firma HIKVISION. INFOMECH poleca sprzęt HIKVISION, również na potrzeby telewizji przemysłowej. Te kamery sprawdzają się wszędzie.

- Dobry transfer danych w technologii IP cyfrowej otrzymujemy dzięki zastosowaniu odpowiednich oraz wydajnych przełączników. Sercem systemu jest wydajny i stabilny rejestrator, który bez problemu zabezpiecza nagrania na wiele dni wstecz dzięki nośnikom danych. Dysk twardy przeznaczony jest do pracy ciągłej. Jakości wyświetlania pilnuje monitor FULL HD przeznaczony do systemów telewizji przemysłowej w jakich od wielu lat specjalizuje się firma INFOMECH.

Wysoko wydajne kamery IP HIKVISION są dostępne w opcjach kompaktowych , tubowych, obrotowych oraz kopułkowych. Posiadają rozdzielczość od 2 do 4 megapixeli oraz podświetlenie podczerwieni IR

Rozmowa z właścicielem pozwoliła nam uzyskać kilka informacji o firmie, jej planach na przyszłość oraz kierunkach rozwoju i strategii działania, promocji, a w końcu o ofercie jaką może zaprezentować klientom. Chcieliśmy się dowiedzieć jak obecnie kształtuje się rynek nowoczesnych technologii informatycznych i teletechnicznych powiązanych z instalacjami elektrycznymi, które w sposób oczywisty wydają się być wymagające pod względem technicznym, a więc firma musi przedstawiać wysoki poziom wiedzy.

Firma powstała w 2009 roku i od początku skupiła się na usługach informatycznych zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Oferując oprogramowanie, komputery, serwery i montaż sieci komputerowych uzyskała stabilną sytuację na rynku w Stalowej Woli i okolicach.

Wymagania klientów rosłym, szybko więc, dzięki szkoleniom i inwestycjom wprowadzono usługi teletechniczne takie jak: monitoring, alarmy, kontrola dostępu, systemy sieci komputerowej LAN, instalacje niskoprądowe. Dzięki integracji informatyki i teletechniki INFOMECH oferował kompleksowe usługi i firma świadczyła zakres usług, który pozwalał klientowi w jednej firmie wykonać wszystkie potrzebne prace instalacyjne związane z informatyką i teletechniką.

Obecnie firma zlokalizowana jest na ulicy Okulickiego 95, gdzie znajduje się stacjonarny sklep komputerowy i teletechniczny z wyposażeniem takim jak: kamery, alarmy, domofony, a przede wszystkim komputery i sprzęt informatyczny. Od kilku lat INFOMECH oferuje i wykonuje instalacje elektryczne i montażowe związane z elektroinstalacjam zarówno w domach nowo budowanych, jak i firmach.

Takie połączenie podstaw i fundamentów całej infrastruktury elektrotechnicznej pozwala kłaść kable i przewody, wykonywać nowoczesne instalacje zarówno pod względem elektrycznym, jak i teletechnicznym. Klienci wybierający INFOMECH otrzymują nowoczesne, przemyślane pod względem ewentualnego montażu alarmów, kamer czy domofonów systemy itp.

Właściciel twierdzi, że takie usługi pozwalają w 3 etapach kompleksowo obsłużyć klienta:

- Najpierw kładziemy elektrykę, potem teletechnikę i wyposażamy obiekt w pełną informatykę wraz ze sprzętem komputerowym, w przypadku sklepów- w systemy fiskalne. Wówczas klient kładzie pełną odpowiedzialność za wykonaną pracę w nasze ręce i my odpowiadamy przed klientem za ogół prac. To znacznie upraszcza montaż i instalację w obiektach, a także eliminuje przepychanie się pomiędzy ekipami, a także wyklucza spychologię. Upraszcza zadanie pod względem takim, że kiedy chcę montować informatykę, to zgodnie z własnych planem wiem jak położyć infrastrukturę i kable teletechniczne pod „siebie”- mówi właściciel firmy.

To rozwiązanie, jak twierdzi ekipa INFOMECH sprawdza się znakomicie.
Obecne usługi świadczone przez firmę są „przekrojem” przez trzy wymienione dziedziny: elektrykę, informatykę oraz teletechnikę. W zakres usług wchodzi :

- Monitoring wizyjny CCTV i telewizji przemysłowej, kamery IP
- Systemy alarmowe Satel,
- Elektroinstalacje,
- Sieci komputerowe LAN, serwery
- sklep komputerowy i techniczny,
- usługi informatyczne dla firm, serwis IT i programy dla firm,
- sprzedaż komputerów nowych i poleasingowych (DELL, IBM, FUJITSU, HP)
- kasy i drukarki fiskalne, PC market, wyposażenie sklepów
- domofony, napędy bram, kontrola dostępu

Nie trudno zauważyć, że firma INFOMECH specjalizuje się w monitoringu, sieciach LAN, kamerach przemysłowych alarmach i komputerach nowych i poleasingowych. Sklep jest zaopatrzony w duży wybór kamer przemysłowych różnego typu. Na miejscu uzyskujemy fachowe doradztwo, analizę montażu monitoringu ,rabaty przy zakupie większej partii sprzętu. Sprzęt jest rozłożony i można sprawdzić na własne oczy jak prezentuje się widok z kamer jakie chcemy zakupić. Serwis i gwarancja na instalację oczywiście jest zapewniony tak jak i gratisowy dojazd do klienta na wycenę. Trzeba przyznać że to jedyny taki sklep z kamerami w Stalowej Woli jak i okolicznych miastach.

Firma się rozwija i trwają szkolenia z zakresu instalacji monitoringu CCTV, sieci LAN oraz systemów alarmowych.
Czas odrębnych dziedzin się kończy. Nowoczesne rozwiązania to takie, które kompleksowo łączą sąsiadujące i przenikające się dziedziny usług dla klientów. INFOMECH łączy je i oferuje zakres działań od podstaw instalacji elektrycznych skrojonych dla klienta, aż do pełnej informatyzacji (komputery i serwery dla firm) i zaplecza sprzętowego (kamery, alarmy itp.)

Sklep internetowy dostępny pod adresem

www.infomech24.pl

Firma jest dostępna pod adresem internetowym

www.infomech.pl

Facebook: www.facebook.com/firma.infomech/

Kontakt telefoniczny: 15 8141212
oraz 660 509 155 Właściciel Janusz Mizera
/ 667 238 749 Kamil Wala
/ 663 367 953 Łukasz Wala

Dodaj ogłoszenie