Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Starcie Lisie Jamy....

Za nami 2 kolejka Ekstraklasy. Na plus Michał Gliwa, Kamil Antonik i Artur Jędrzejczyk. Jak grali piłkarze z Podkarpacia? [ZDJĘCIA, OPINIE]

Kamil Antonik (Arka Gdynia)

Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Starcie Lisie Jamy. Następnie grał w Wiązownicy i Resovii. W poniedziałkowym meczu z Pogonią Szczecin (porażka 0:2) 20-latek pokazał się z dobrej strony. W 58. minucie był bliski zdobycia bramki, ale w sytuacji sam na sam lepszy okazał się bramkarz gospodarzy. Antonik rozegrał 70 minut - w drugiej połowie otrzymał żółtą kartkę. "Arkowcy" obie bramki stracili po zejściu byłego piłkarza Resovii.