Za nami 5. kolejka PKO Ekstraklasy. Piękny gol Mateusza Cholewiaka. Trafił też Bartosz Bida. Jak grali piłkarze z Podkarpacia? [WIDEO]

Marcin Trzyna
Wychowanek MOSiR Jasło, na Podkarpaciu kojarzony głównie z występów w Stali Mielec, strzelił pięknego gola w meczu Śląsk Wrocław – Cracovia (2:1). Cholewiak przebywał na placu gry od 74. minuty. Wrocławianie po 5 kolejkach są liderem tabeli PKO Ekstraklasy z dorobkiem 13 punktów. Mateusz Cholewiak przeprowadził akcję życia i zapewnił @SlaskWroclawPl zwycięstwo! Ale wpadło ?#ŚLĄCRA 2:1 pic.twitter.com/DHZRIkAJ5z— PKO BP Ekstraklasa (@_Ekstraklasa_) August 17, 2019 Andrzej Banaś / Polska Press
Za nami 5. kolejka PKO Ekstraklasy. Piękny gol Mateusza Cholewiaka. Trafił też Bartosz Bida. Jak grali piłkarze z Podkarpacia? Bierzemy pod uwagę zawodników, którzy znaleźli się w meczowych kadrach ekstraklasowych zespołów. Kolejni zawodnicy pojawią się, klikając w prawo.