Zabiegi na twarz i ciało w Klinice La Perla w Rzeszowie

Artykuł sponsorowany
Klinika La Perla w Rzeszowie kolejny raz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów oferując im szereg zabiegów na twarz i ciało w promocyjnych cenach.

Klinika La Perla w Rzeszowie kolejny raz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów oferując im szereg zabiegów na twarz i ciało w promocyjnych cenach. Jakie to zabiegi?

Jednym z nich jest zabieg V-max, który w nieinwazyjny i efektywny sposób wyszczupla oraz ujędrnia skórę bez ingerencji chirurga. Z wiekiem tracimy jędrność skóry, zmniejsza się również produkcja kolagenu, skóra staję się wiotka, mało elastyczna. Zabieg ten wykorzystuje najnowszą technologię ultradźwięków, które podgrzewają zewnętrzną warstwę skóry do 40 stopni, natomiast wewnętrzną warstwę do 65 stopni. W konsekwencji tego włókna kolagenowe zostają skrócone co powoduje lifting i zagęszczenie skóry. Dzięki temu iż mamy do dyspozycji dwie głowice, możemy stosować ten zabieg zarówno na twarz jak i całe ciało. Głowica na ciało oddziałuje głębiej skupiając się na komórkach tłuszczowych. Zaletą zabiegu na ciało jest to, że oprócz redukcji tkanki tłuszczowej działa również liftingująco na takie partie jak: brzuch, ramiona, talia, plecy, nogi.

Czy ten zabieg musimy wykonywać w serii ?

Wystarczy już jeden zabieg aby zobaczyć pierwsze efekty ujędrnienia i wyszczuplenia. W przypadku widoczniejszych efektów starzenia zalecamy powtórzenie serii trzech zabiegów, co da długotrwałe efekty.
Przeciwwskazania do zabiegu V-max?
Przeciwskazania to metalowe implanty, zakażenia grzybicze lub bakteryjne w danym obszarze zabiegowym. Dodatkowo są to ciąża, karmienie piersią, nieuregulowane ciśnienie , cukrzyca.

Kusząca jest teraz Wasza oferta. Jeśli klient kupuje zabieg na jeden obszar, to drugi dostaje gratis.

Zgadza się. W związku ze zbliżającymi się urodzinami Kliniki La Perla w Rzeszowie dla naszych klientów przygotowaliśmy wyjątkową promocję. Kupując zabieg na jedną partię ciała klient otrzymuje zabieg na tą samą lub inną partię ciała gratis.

Kolejnym zabiegiem, który poleca Klinika La Perla to zabieg Hydrafacial. Na czym on polega?

HydraFacial, czyli hydrabrazja jest idealnym zabiegiem dla tych, którym zależy na szybkim odżywieniu, nawilżeniu i dotlenieniu skóry. Wykorzystuje on 3 technologie, czyli bezkryształową dermabrazję, zasysanie próżniowe i substancje aktywne. Polega na złuszczeniu martwego naskórka za pomocą specjalnie dobranych końcówek oraz preparatów. Zabieg wyróżnia się tym, iż oprócz eksfoliacji, jak w przypadku tradycyjnej mikrodermabrazji, na skórę podawane są odpowiednie preparaty, które odświeżają, regenerują i nawilżają. HydraFAcial to zabieg przeznaczony dla każdego typu cery, niezależnie od wieku. Składa się on z pięciu etapów, w każdym z nich wykorzystywany jest inny preparat, który pełni swoją określoną rolę

Czy są jakieś przeciwwskazania do zrobienia tego zabiegu?

Tak naprawdę niewielkie. Są to głównie zakażenia grzybicze, bakteryjne, stany zapalne, przerwanie ciągłości skóry.

Czyli po jednym zabiegu widać już efekty?

Tak. Już po pierwszym zabiegu jest odczuwalny efekt dogłębnego oczyszczenia i nawilżenia. Dlatego nazywany jest zabiegiem bankietowym, świetnie sprawdza się przed wielkim wyjściem, imprezą czy ważną uroczystością. Wykonanie zabiegu w serii powoduje pogłębienie efektów. Zabieg przeznaczony jest do każdego typu cery.
Czy ten zabieg polecany jest o jakiejś porze roku, czy nie ma znaczenia kiedy to robimy?
HydraFAcial można wykonywać o każdej porze roku. Dzięki temu, że mamy do wyboru kilka rodzajów preparatów - koktajli ze składnikami odżywczymi, które stosujemy w zależności od danej pory roku. Należy pamiętać, że nasza skóra po lecie zasługuje na regenerację. Po lecie przede wszystkim należy postawić na nawilżanie.

Czy proponowane zabiegi są bezbolesne?

Oba zabiegi są bezbolesne. W zabiegu V-max odczuwalne jest ciepło. Nie mniej jednak każdy pacjent reaguje inaczej.

Jeśli zabiegi są wykonywane dzisiaj, czy możemy jutro normalnie funkcjonować i wrócić do pracy?

Po obu zabiegach można wrócić do codzienności. Jeśli chodzi o HydraFacial, najlepiej wykonać go wieczorem, aby naniesione na skórę preparaty miały możliwość dłuższego działania.

Czy te zabiegi są zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn?

Tak, jak najbardziej. Wielu panów korzysta z zabiegu V-max oraz HydraFacial. Mężczyźni zazwyczaj nie lubią spędzać wielu godzin na wykonywaniu zabiegów, dlatego zabieg V-max jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie oszczędność czasu. Panowie równie często jak panie zmagają się z przesuszoną, słabo odżywioną skórą i nie mają czasu o nią odpowiednio zadbać, dlatego HydraFacial spełnia ich oczekiwania.

Wideo