Zadyma kiboli GKS Tychy na meczu z Widzewem. Mamy wideo i zdjęcia z Łodzi

RKM
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE G.G.
W 80 minucie niedzielnego meczu Fortuna 1. Ligi Widzew Łódź - GKS Tychy w sektorze gości doszło do awantur na trybunach.W ich efekcie spotkanie zostało przerwane, na murawę wjechała policyjna polewaczka, użyto gazu. Zobaczcie zdjęcia i filmy z tych bulwersujących wydarzeń.

W 80 minucie meczu Widzew Łódź - GKS Tychy w sektorze gości doszło do awantur. Fani gości próbowali wydostać się do sektorów rywali, interweniowały służby porządkowe.

Sytuacji nie udało się jednak uspokoić, więc na boisku pojawiła się armatka wodna, a spotkanie zostało przerwane. Funkcjonariusze używali też miotaczy gazu.

Początek zadymy wyglądał tak:

Piłkarze zeszli do szatni, istniało ryzyko, że meczu nie uda się wznowić. Zaprowadzanie porządku zajęło kilkanaście minut. Gra ostatecznie została wznowiona i chwilę później wybici z rytmu tyszanie stracili gola na 1:2. Takim też wynikiem zakończyło się to spotkanie.