Zamieszkaj komfortowo w nowoczesnym budynku

  Zamieszkaj komfortowo w nowoczesnym budynku

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Zamieszkaj komfortowo w nowoczesnym budynku
  Samochodów przybywa, a niewielka ilość miejsca na osiedlach ogranicza możliwości budowy miejsc parkingowych. Na szczęście częścią nowych inwestycji mieszkaniowych są podziemne garaże i parkingi. Powstaną one także przy ulicy Granicznej.
  Zamieszkaj komfortowo w nowoczesnym budynku
  Nowoczesne budynki mieszkalne na początku przyszłego roku zacznie tutaj budować firma DevelopRes. Naprzeciwko istniejących bloków, na terenie po ogrodzie działkowym „Nasz Gaj” zamierza postawić trzy apartamentowce wysokie na 14 kondygnacji nadziemnych.

  - Zaprojektowaliśmy w nich łącznie ponad 370 mieszkań o różnej powierzchni. Najmniejsze z nich to kawalerki po około 27 metrów kwadratowych. Metraż większych mieszkań będzie różnorodny, największe z nich osiągną prawie 70 metrów kwadratowych – mówi Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w firmie DevelopRes.

  Dzięki znakomitej lokalizacji będzie to z pewnością bardzo popularne miejsce. W pobliżu jest mnóstwo sklepów, szkoły, przedszkola i żłobki. Kierowcy docenią łatwy dojazd do alei Powstańców Warszawy, którą można szybko dotrzeć do centrum miasta. Z myślą o nich inwestor zaplanował także duże parkingi podziemne pod budynkami. - To rozwiązanie bardzo komfortowe. W zimie nie trzeba skrobać szyb i obmiatać z nadwozia śniegu. Ponieważ w garażu panuje ciągle przyjemna, dodatnia temperatura, nie ma obawy o problemy z rozruchem silnika. Z kolei latem wnętrze nie nagrzewa się tak, jak wówczas gdy auto stoi pod chmurką. A po powrocie z zakupów w deszczowy dzień, można wygodnie przejść z auta od razu do windy i wyjechać na górę do mieszkania – mówi Bogusław Sobczyk.
  Mieszkania w kompleksie Nova Graniczna będzie można rezerwować już w grudniu.