Zapraszamy na relację online w derbów Rzeszowa. Na stadionie przy ul. Wyspiańskiego Apklan Resovia podejmuje Stal Rzeszów [RELACJA LIVE]

Przy Hetmańskiej padł remis 1:1
Przy Hetmańskiej padł remis 1:1 Krzysztof Kapica
Kolejny remis w tym sezonie padł w derbach Rzeszowa. Apklan Resovia bezbramkowo zremisowała ze Stalą Rzeszów.

KONIEC - NIE BYŁO BRAMEK W 86. DERBACH RZESZOWA

92. minuta

Dobry strzał z wolnego Hebela, ale w ostatniej chwili Bieszczad wypił ją na poprzeczkę.

89. minuta

Niezła dwójkowa akcja Hebela z Antkowiakiem, ale zakończona bardzo niecielnym strzałem tego pierwszego.

87. minuta

Kantor mógł zostać bohaterem Resovii - jego strzał tuż zza pola karnego minimalnie minął bramkę Bieszczada.

87. minuta

Trzecia kartka dla Stali - tym razem Kotwica.

83. minuta

Podwójna zmiana w Resovii - schodzą Płatek i Hajduk, a w ich miejsce Kantor i Feret.

77. minuta

Wrzut z autu Domonia, dochodzi do niej Kaliniec, ale jego strzał głową jest bardzo niecelny.

70. minuta

Żółtą kartką upomniany Hebel.

69. minuta

Zmiana również w Resovii - Świderskiego zastępuje Antkowiak.

68. minuta

Boisko opuszcza Plewka, zastępuje go Michalik.

67. minuta

Szeligę zastępuje Szczepanek.

63. minuta

Bardzo dobra próba z dystansu Wasiluka. Zawodnik Resovii trafił w poprzeczkę.

62. minuta

Zmiana w zespole Stali - Trznadel za Sylwestrzaka.

61. minuta

Teraz dobra próba Plewki - dobra centra z lewej strony, ale zabrakło wsparcia kolegów.

59. minuta

Dobra sytuacja gospodarzy - Hebel ładnie wyłożył piłkę na 5. metr i niewiele brakowało, by sięgnął jej Świderski. Skończyło się jednak na strachu.

58. minuta

Schodzi z boiska Dziubiński, a za niego wchodzi Hebel.

57. minuta

Dobra centra Geńca z prawej strony, ale żaden z zawodników Resovii do niej nie wyskoczył.

55. minuta

Na razie sporo walki w środku boiska.

50. minuta

Znowu spokojnie zaczęły obie drużyny.

Druga połowa rozpoczęta!

Koniec pierwszej połowy. Nie było bramek w pierwszych 45 minutach.

45+1

Żółta kartka dla Kostkowskiego.

40. minuta

Pierwsza od kilku minut akcja Stali - lewą stroną dobrze ruszył Głowacki, ale jego dośrodkowanie z lewej strony zostało wybite przez obrońcę Resovii.

34. minuta

Żółta kartka dla Głowackiego, który faulem przerywa dobrze zapowiadającą się kontrę gospodarzy.

31. minuta

Resovia w ostatnich minutach jest groźniejsza. Piłkarze trenera Szymona Grabowskiego śmielej ruszyli pod bramkę Stali.

26. minuta

Wasiluk próbował z ponad 30 metrów, ale piłka przeszła obok bramki gości.

20. minuta

Dobry strzał Płatka pod poprzeczkę, ale Bieszczad wybił piłkę na rzut rożny.

17. minuta

Ręką dotknął piłkę obrońca Stali. Resoviacy domagali się karnego, ale sędzia uznał, że nie było to celowe zagranie.

16. minuta

Dobra okazja Stali - piłka trochę przypadkowo dociera do Reimana, który strzałem tuż zza pola karnego próbował zaskoczyć Zapytowskiego strzałem w prawy róg. Bramkarz Resovii zdołał jednak wybić piłkę.

15. minuta

Wyrównany początek spotkania - raz jedna, raz druga drużyna próbuje zaatakować, ale na razie klarownych sytuacji nie było.

10. minuta

Niezła centra Dziubińskiego, ale Świderski strzelił wysoko ponad bramką.

9. minuta

Reiman w mur. Do piłki dopadł Kłos, ale zawodnik Stali był na spalonym.

8. minuta

Dziubiński fauluje Kłosa. Dobra okazja dla Reimana.

4. minuta

Na początku trochę aktywniejsza Stal, ale póki co żadna z drużyn nie stworzyła sobie sytuacji bramkowej.

Ruszyli! Rozpoczęły się 86. derby Rzeszowa.

Piłkarze już na boisku, za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.

Mecz poprowadzi Marcin Kochanek z Opola.

Skład Resovii:

Dzisiaj na stadionie pojawi się 356 widzów

Oto skład, w którym zagra dzisiaj Stal:

Początek meczu już o 13.05.

1 października po raz 88. piłkarze Stali i Resovii zagrają derbowy mecz, tym razem o wielką stawkę, jaką jest awans do Fortuna 1 ligi. Przypomnijcie sobie ostatnie pojedynki pomiędzy Resovią i Stalą Rzeszów, zaczynając od tych najnowszych, aż po spotkanie z 2003 roku.Kolejne mecze na slajdach

Derby Rzeszowa tym razem w 1 lidze. Przypomnijcie sobie wcze...

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani