Zawodniczki GKS-u Majdan Sieniawski okazały się najlepsze w mistrzostwach Podkarpacia w futsalu kobiet

Zawodniczki GKS-u Majdan Sieniawski (na zdjęciu) wygrały mistrzostwa Podkarpacia w futsalu kobiet Facebook GKS Majdan Sieniawski
Piłkarki z Majdanu Sieniawskiego pokonały w finale drużynę Resovii i wygrały mistrzostwa Podkarpacia w Futsalu kobiet. W turnieju zaprezentowało się 8 drużyn.

Turniej odbył się w sobotę na obiektach Politechniki Rzeszowskiej. Zaprezentowały się drużyny występujące w 1. 2. oraz 3. lidze. Warto jednak dodać, że Resovia zdecydowała się wystawienie dwóch zespołów złożonych z zawodniczek z roczników 2002 - 2004.

W finałowym meczu beniaminek 2. ligi GKS Majdan Sieniawski spotkał się z młodymi zawodniczkami Resovii. Tym razem górą było doświadczenie i rzeszowianki po porażce 0:1 musiały pogodzić się z drugą lokatą.