Zespoły z 3 ligi lubelsko-podkarpackiej i 4 ligi podkarpackiej mają za sobą kolejne sparingi

red
Siarka Tarnobrzeg - Watkem Korona Bendiks Rzeszów 0:1 (0:1)Bramka: Przybyło W zespole Siarki wystąpili ogłoszeni już nowi piłkarze: Paweł Rogala, Jakub Tabor oraz Jakub Gessner. Od pierwszej minuty w bramce 3-ligowca grał 18-letni Mateusz Jagniszczak. Wychowanka Ekoballu Stali Sanok pokonał Dawid Przybyło, który precyzyjnie przymierzył z dystansu. Akcja bramkowa została wyprowadzona szybkim kontratakiem po nieudanie wykonanym rzucie rożnym przez Siarkę.Wynik mógł ulec zmianie - w 70. minucie faulowany w polu karnym był Arkadiusz Gajewski. Do "jedenastki" podszedł sam poszkodowany, ale napastnik Siarki nie trafił w bramkę. - Fajny sparing z wymagającym przeciwnikiem. Zaprezentowaliśmy się z bardzo dobrej strony, forma zwyżkuje, jesteśmy nieźle przygotowani do zbliżającego się sezonu. Ostatnie 10 dni pracy i z optymizmem patrzymy w przyszłość - mówił po meczu Michał Szymczak, trener rzeszowian. - Nikogo nie testowaliśmy, kadrę mamy już gotową pod ligę - dodał Szymczak, który... właśnie w Siarce pracował z przerwami i w różnych rolach od 2003 do 2019 roku. Środowy sparing odbył się w Tarnobrzegu.  - Dzisiaj karny bardzo słaby wykonany nie ma co ukrywać. Było parę fajnych akcji, ale szkoda że nie wpadło nic. Czasami są takie dni, że nie chce wpaść, dzisiaj to był ten dzień, nie będę się tłumaczył że zmęczony itp. Biorę to na siebie i jedziemy dalej - napisał po meczu na Twitterze Arkadiusz Gajewski.
Siarka Tarnobrzeg - Watkem Korona Bendiks Rzeszów 0:1 (0:1)Bramka: Przybyło W zespole Siarki wystąpili ogłoszeni już nowi piłkarze: Paweł Rogala, Jakub Tabor oraz Jakub Gessner. Od pierwszej minuty w bramce 3-ligowca grał 18-letni Mateusz Jagniszczak. Wychowanka Ekoballu Stali Sanok pokonał Dawid Przybyło, który precyzyjnie przymierzył z dystansu. Akcja bramkowa została wyprowadzona szybkim kontratakiem po nieudanie wykonanym rzucie rożnym przez Siarkę.Wynik mógł ulec zmianie - w 70. minucie faulowany w polu karnym był Arkadiusz Gajewski. Do "jedenastki" podszedł sam poszkodowany, ale napastnik Siarki nie trafił w bramkę. - Fajny sparing z wymagającym przeciwnikiem. Zaprezentowaliśmy się z bardzo dobrej strony, forma zwyżkuje, jesteśmy nieźle przygotowani do zbliżającego się sezonu. Ostatnie 10 dni pracy i z optymizmem patrzymy w przyszłość - mówił po meczu Michał Szymczak, trener rzeszowian. - Nikogo nie testowaliśmy, kadrę mamy już gotową pod ligę - dodał Szymczak, który... właśnie w Siarce pracował z przerwami i w różnych rolach od 2003 do 2019 roku. Środowy sparing odbył się w Tarnobrzegu. - Dzisiaj karny bardzo słaby wykonany nie ma co ukrywać. Było parę fajnych akcji, ale szkoda że nie wpadło nic. Czasami są takie dni, że nie chce wpaść, dzisiaj to był ten dzień, nie będę się tłumaczył że zmęczony itp. Biorę to na siebie i jedziemy dalej - napisał po meczu na Twitterze Arkadiusz Gajewski. Michał Czajka
W środę odbędą się kolejne mecze sparingowe zespołów z 3 ligi lubelsko-podkarpackiej i 4 ligi podkarpackiej.