Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Głogovia Głogów Małopolski - Wisłok Czarna 5:2...

Zespoły z 3 ligi lubelsko-podkarpackiej i 4 ligi podkarpackiej mają za sobą kolejne sparingi

Głogovia Głogów Małopolski - Wisłok Czarna 5:2
Bramki dla Głogovii: Chamera, Szymański, Bożek, Hajkowicz dwie.

Pojedynek z Wisłokiem był dla Głogovii ostatnim sprawdzianem przed ligą. - Z przodu nie wyglądało to źle, ale martwi, że znowu tracimy bramki i nad tym musimy jeszcze popracować - przyznaje trener 4-ligowca, Adam Wałczyk. - Do przerwy prowadziliśmy 3:0 i mecz był całkowicie pod naszą kontrolą, ale po przerwie zabrakło koncentracji i rywal strzelił nam dwa gole i zrobiło się już tylko 3:2. Na szczęście potem wszystko wróciło do normy i odzyskaliśmy kontrolę nad spotkaniem - podsumowuje.

"Serce z drugiej ręki": pasjonaci koszulek piłkarskich szerzą dobro poprzez licytacje

Tajemniczy artefakt znaleziony w lesie w Bieszczadach. Jaką skrywa historię [ZDJĘCIA]