Znamy już najlepszych przedstawicieli branży gastronomicznej...

  Znamy już najlepszych przedstawicieli branży gastronomicznej na Podkarpaciu. Dziś laureaci "Mistrzów Smaku" odebrali atrakcyjne nagrody

  Ula Sobol

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Wspólnie z Czytelnikami Nowin wybraliśmy najlepszych kucharzy, kelnerów oraz restauracje, cukiernie/kawiarnie na Podkarpaciu. Nasza zabawa miała dwa etapy - pierwszy powiatowy, i drugi - wojewódzki. Oprócz tego w wojewódzkim głosowaniu szukaliśmy barmana, lodów, pizzy i piekarni. Wszystkich naszych laureatów zaprosiliśmy dzisiaj na wielką galę do Hotelu Prezydenckiego w Rzeszowie. Dodatek prezentujący naszych laureatów ukaże się 13 września.
  Znamy już najlepszych przedstawicieli branży gastronomicznej na Podkarpaciu. Dziś laureaci "Mistrzów Smaku" odebrali atrakcyjne nagrody
  1/91
  przejdź do galerii

  ©Krzysztof Łokaj

  Zanim jednak przeszliśmy do wręczania nagród zaprosiliśmy naszych laureatów i gości na szkolenie pokazujące w jaki sposób prowadzić działania promocyjne w internecie z głową, czyli tak żeby przynosiły efekty. Szkolenie poprowadził Damian Nowak – doradca oraz lokalny lider w projekcie Google Internetowe Rewolucje. Na co dzień pomaga w rozwoju MŚP wskazując możliwości wykorzystania marketingu internetowego i nowych technologii.

  Po szkoleniu nastąpiło uroczyste wręczenie nagród.


  Przedstawiamy laureatów plebiscytu Mistrzowie Smaku w etapie wojewódzkim  Pierwsze miejsce w kategorii Kelner Roku - Sławomir Grabowski.

  Pierwsze miejsce w kategorii Kucharz Roku - Piotr Stawarz.

  Pierwsze miejsce w kategorii Restauracja Roku - restauracja Korona.

  Pierwsze miejsce w kategorii Cukiernia/Kawiarnia Roku - Storczykarnia Cafe Jazz Bar.

  Pierwsze miejsce - w kategorii Barman Roku Marcin Kozioł.

  Pierwsze miejsce - w kategorii Lody Roku - lody z Cukierni Szanter.

  Pierwsze miejsce - w kategorii Pizza Roku - pizza Capone z Bistro Capone Lech Rojowski.

  Pierwsze miejsce - w kategorii Piekarnia Roku - Piekarnia Dobry Chleb.


  Laureaci plebiscytu Mistrzowie Smaku w etapie powiatowym.
  Wyniki w kategoriach powiatowych plebiscytu


  Wszyscy laureaci zgodnie potwierdzili, że nagroda w plebiscycie to dla nich wielkie wyróżnienie i mobilizacja do dalszej pracy.


  Zwycięzcy wojewódzkiego finału w kategoriach Kucharz Roku, Kelner Roku, Restauracja Roku, Cukiernia/Kawiarnia Roku odbiorą specjalne wyróżnienia podczas Międzynarodowych Targów Gastronomicznych POLAGRA Gastro i Invest Hotel w Poznaniu 3 października - największej i najważniejszej imprezy w branży gastronomicznej w Polsce.
  Natomiast zwycięzcy w kategoriach Piekarnia Roku oraz Lody Roku odbiorą specjalne wyróżnienia podczas Międzynarodowych Targów Technologii Spożywczych POLAGRA TECH w Poznaniu 30 września.


  Plebiscyt prowadzony był pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla oraz Stowarzyszenia Kucharzy Polskich.

  Partnerami byli: POLAGRA GASTRO Międzynarodowe Targi Poznańskie, KSR Krakowska Szkoła Restauratorów i Google Internetowe Rewolucje.

  Sponsorem była firma SKYBeauty fryzjerstwo & kosmetologia oraz hurtownia HELIOS.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo