Znamy laureatów konkursu Nasze Dobre Podkarpackie 2021

Urszula Sobol, RTM
Udostępnij:
Dziś w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie odbyła się uroczysta gala podczas, której poznaliśmy aureatów konkursu Nasze Dobre Podkarpackie 2021. Do naszego konkursu zgłoszonych zostało kilkanaście produktów i usług. Zaprezentowaliśmy je w specjalnym dodatku dołączonym do Nowin, 28 października oraz na nowiny24.pl. W czwartek, 4 listopada, Kapituła podjęła decyzję, które z nich otrzymają nagrody główne i wyróżnienia.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z GALI NDP 2021

Laureaci konkursu Nasze Dobre Podkarpackie

Laureaci konkursu Nasze Dobre Podkarpackie 2021 [ZDJĘCIA]

"Nasze Dobre Podkarpackie" to konkurs, który Nowiny organizują już od 18 lat, a kolejne jego edycje cieszą się dużym zainteresowaniem. Tu wielkość firmy, czy jej profil działalności nie mają znaczenia - liczy się przede wszystkim jakość.

- Nasz konkurs to nie tylko świetna okazja do promocji konkretnych firm i produktów, ale również całego regionu – podkreśla Arkadiusz Rogowski, redaktor naczelny „Nowin”. – Podkarpackie firmy wytwarzają zdrową i smaczną żywność, wysokiej jakości produkty przemysłowe; a wiele z nich świadczy usługi na najwyższym poziomie. Jednak wiedza o tej działalności nie zawsze jest powszechna, dlatego celem naszej akcji jest przede wszystkim promocja lokalnych marek oraz ciekawych i wyróżniających się produktów - dodaje.

Podkarpacie ma się naprawdę czym pochwalić

Co ważne, w konkursie "Nasze Dobre Podkarpackie" wziąć udział mogą także samorządy lokalne - gmina może zgłosić produkt, imprezę lub inwestycję, którą chce się pochwalić.

Udział w konkursie "Nasze Dobre Podkarpackie" to doskonała okazja do promocji, z której na przestrzeni ostatnich lat skorzystało wiele firm i samorządów. Laureaci wielokrotnie podkreślali jak znacząco przyczyniło się to do wzmocnienia marki i zwiększenia zainteresowania produktem.

Produkt lub usługę do konkursu mogli zgłosić zarówno sami zainteresowani jak i konsumenci, inne podmioty gospodarcze, organizacje, stowarzyszenia itp. Zwycięzcy, których wyłoni kapituła konkursowa, otrzymają tytuły Nasze Dobre Podkarpackie - Znak Jakości Nowin oraz specjalny, wartościowy pakiet reklamowy.

Zdobywcy nagrody głównej otrzymują prawo do posługiwania się tytułem ,,Nasze Dobre Podkarpackie 2021” - Znak Jakości „Nowin“ przez okres 2 lat w celach promocyjno-reklamowych, prawo do używania logotypu konkursu, otrzymają również nagrodę w formie reklamy o wartości 30 tys. zł do wykorzystania w „Nowinach“ lub na portalu nowiny24.

Znamy laureatów konkursu Nasze Dobre Podkarpackie 2021

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Materiały promocyjne partnera
Więcej informacji na stronie głównej Nowiny 24