Znamy terminarz 3 ligi grupy IV. Na inaugurację trzy nasze kluby zagrają u siebie

Waldemar MazgajZaktualizowano 
W sezonie 2019/20 w 3 lidze z naszego regionu grać będą: Siarka Tarnobrzeg (spadkowicz z 2 ligi) ... GRZEGORZ OLKOWSKI
Lubelski ZPN ustalił terminarz 3 ligi, grupy IV na sezon 2019/2020. Rozgrywki w rundzie jesiennej potrwają od 10-11 sierpnia do 16-17 listopada. Nasz beniaminek - Wisłoka Dębica - zacznie od meczu u siebie z Podhalem Nowy Targ, wicemistrzem ubiegłego sezonu. Pierwsze derby regionu: Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłoka Dębica, już w 2. kolejce w Przeworsku.

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia
Sokół Sieniawa - Chełmianka Chełm
Wisła Puławy - Jutrzenka Giebułtów
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Sandomierz
Korona II Kielce - Soła Oświęcim
Hutnik Kraków - Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisłoka Dębica - Podhale Nowy Targ
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Avia Świdnik
Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik - Motor Lublin

Kolejka 2 - 15 sierpnia (czwartek)
Chełmianka Chełm - Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik
Avia Świdnik - Hetman Zamość
Podhale Nowy Targ - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłoka Dębica
Soła Oświęcim - Hutnik Kraków
Wisła Sandomierz - Korona II Kielce
Jutrzenka Giebułtów - Siarka Tarnobrzeg
Sokół Sieniawa - Wisła Puławy

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia
Wisła Puławy - Chełmianka Chełm
Siarka Tarnobrzeg - Sokół Sieniawa
Korona II Kielce - Jutrzenka Giebułtów
Hutnik Kraków - Wisła Sandomierz
Wisłoka Dębica - Soła Oświęcim
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wólczanka Wólka Pełkińska
Hetman Zamość - Podhale Nowy Targ
Stal Kraśnik - Avia Świdnik
Motor Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia
Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik - Motor Lublin
Podhale Nowy Targ - Stal Kraśnik
Wólczanka Wólka Pełkińska - Hetman Zamość
Soła Oświęcim - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz - Wisłoka Dębica
Jutrzenka Giebułtów - Hutnik Kraków
Sokół Sieniawa - Korona II Kielce
Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 5 - 28 sierpnia (środa)
Siarka Tarnobrzeg - Chełmianka Chełm
Korona II Kielce - Wisła Puławy
Hutnik Kraków - Sokół Sieniawa
Wisłoka Dębica - Jutrzenka Giebułtów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Sandomierz
Hetman Zamość - Soła Oświęcim
Stal Kraśnik - Wólczanka Wólka Pełkińska
Motor Lublin - Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski - Avia Świdnik

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września
Chełmianka Chełm - Avia Świdnik
Podhale Nowy Targ - Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska - Motor Lublin
Soła Oświęcim - Stal Kraśnik
Wisła Sandomierz - Hetman Zamość
Jutrzenka Giebułtów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Sokół Sieniawa - Wisłoka Dębica
Wisła Puławy - Hutnik Kraków
Siarka Tarnobrzeg - Korona II Kielce

Kolejka 7 - 7-8 września
Korona II Kielce - Chełmianka Chełm
Hutnik Kraków - Siarka Tarnobrzeg
Wisłoka Dębica - Wisła Puławy
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Sokół Sieniawa
Hetman Zamość - Jutrzenka Giebułtów
Stal Kraśnik - Wisła Sandomierz
Motor Lublin - Soła Oświęcim
Orlęta Radzyń Podlaski - Wólczanka Wólka Pełkińska
Avia Świdnik - Podhale Nowy Targ

Kolejka 8 - 14-15 września
Chełmianka Chełm - Podhale Nowy Targ
Wólczanka Wólka Pełkińska - Avia Świdnik
Soła Oświęcim - Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Sandomierz - Motor Lublin
Jutrzenka Giebułtów - Stal Kraśnik
Sokół Sieniawa - Hetman Zamość
Wisła Puławy - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Siarka Tarnobrzeg - Wisłoka Dębica
Korona II Kielce - Hutnik Kraków

Kolejka 9 - 21-22 września
Hutnik Kraków - Chełmianka Chełm
Wisłoka Dębica - Korona II Kielce
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Siarka Tarnobrzeg
Hetman Zamość - Wisła Puławy
Stal Kraśnik - Sokół Sieniawa
Motor Lublin - Jutrzenka Giebułtów
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Sandomierz
Avia Świdnik - Soła Oświęcim
Podhale Nowy Targ - Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 10 - 28-29 września
Chełmianka Chełm - Wólczanka Wólka Pełkińska
Soła Oświęcim - Podhale Nowy Targ
Wisła Sandomierz - Avia Świdnik
Jutrzenka Giebułtów - Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa - Motor Lublin
Wisła Puławy - Stal Kraśnik
Siarka Tarnobrzeg - Hetman Zamość
Korona II Kielce - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Hutnik Kraków - Wisłoka Dębica

Kolejka 11 - 5-6 października
Wisłoka Dębica - Chełmianka Chełm
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Hutnik Kraków
Hetman Zamość - Korona II Kielce
Stal Kraśnik - Siarka Tarnobrzeg
Motor Lublin - Wisła Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski - Sokół Sieniawa
Avia Świdnik - Jutrzenka Giebułtów
Podhale Nowy Targ - Wisła Sandomierz
Wólczanka Wólka Pełkińska - Soła Oświęcim

Kolejka 12 - 12-13 października
Chełmianka Chełm - Soła Oświęcim
Wisła Sandomierz - Wólczanka Wólka Pełkińska
Jutrzenka Giebułtów - Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa - Avia Świdnik
Wisła Puławy - Orlęta Radzyń Podlaski
Siarka Tarnobrzeg - Motor Lublin
Korona II Kielce - Stal Kraśnik
Hutnik Kraków - Hetman Zamość
Wisłoka Dębica - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 13 - 19-20 października
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Chełmianka Chełm
Hetman Zamość - Wisłoka Dębica
Stal Kraśnik - Hutnik Kraków
Motor Lublin - Korona II Kielce
Orlęta Radzyń Podlaski - Siarka Tarnobrzeg
Avia Świdnik - Wisła Puławy
Podhale Nowy Targ - Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska - Jutrzenka Giebułtów
Soła Oświęcim - Wisła Sandomierz

Kolejka 14 - 26-27 października
Chełmianka Chełm - Wisła Sandomierz
Jutrzenka Giebułtów - Soła Oświęcim
Sokół Sieniawa - Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Puławy - Podhale Nowy Targ
Siarka Tarnobrzeg - Avia Świdnik
Korona II Kielce - Orlęta Radzyń Podlaski
Hutnik Kraków - Motor Lublin
Wisłoka Dębica - Stal Kraśnik
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Hetman Zamość

Kolejka 15 - 2-3 listopada
Hetman Zamość - Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Motor Lublin - Wisłoka Dębica
Orlęta Radzyń Podlaski - Hutnik Kraków
Avia Świdnik - Korona II Kielce
Podhale Nowy Targ - Siarka Tarnobrzeg
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisła Puławy
Soła Oświęcim - Sokół Sieniawa
Wisła Sandomierz - Jutrzenka Giebułtów

Kolejka 16 - 9-10 listopada
Chełmianka Chełm - Jutrzenka Giebułtów
Sokół Sieniawa - Wisła Sandomierz
Wisła Puławy - Soła Oświęcim
Siarka Tarnobrzeg - Wólczanka Wólka Pełkińska
Korona II Kielce - Podhale Nowy Targ
Hutnik Kraków - Avia Świdnik
Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Motor Lublin
Hetman Zamość - Stal Kraśnik

Kolejka 17 - 16-17 listopada
Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm
Motor Lublin - Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica
Podhale Nowy Targ - Hutnik Kraków
Wólczanka Wólka Pełkińska - Korona II Kielce
Soła Oświęcim - Siarka Tarnobrzeg
Wisła Sandomierz - Wisła Puławy
Jutrzenka Giebułtów - Sokół Sieniawa

ZOBACZ TEŻ: Mieczysław Golba o stadionie na mecz Polska - Portugalia U20

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 3

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

siara nie ma kibiców nikt sie tym nie interesuje i sie śmieja za nich i odrazu w dupala spadna do 4 ligi albo na zawsze 3 liga bedzie cały zespół to dziadostwo dziady nie umia grac a kase biora za nic

k
kibic piłkarski

pierwszy raz taka historia że w 3 lidze nie ma drużyny z Rzeszowa lub pod Rzeszowa !!!! teraz na 3 ligę nie będzie można gdzie blisko Rzeszowa pojechać !!!!! :) :)

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3