Nowy sezon w 4 lidze podkarpackiej ruszy 13 sierpnia, a runda jesienna zakończy się 6 listopada. Przypomnijmy, że w sezonie 2022/2023 rywalizować będzie na tym poziomie 18 zespołów.
Terminarz rundy jesiennej:
Kolejka 1 - 13-14 sierpnia
- Sokół Nisko - Igloopol Dębica
- Karpaty Krosno - Sokół Kolbuszowa Dolna
- Cosmos Nowotaniec - Stal II Mielec
- LKS Skołoszów - Wisłok Wiśniowa
- Legion Pilzno - Lechia Sędziszów Małopolski
- Izolator Boguchwała - Stal II Rzeszów
- Głogovia Głogów Małopolski - Wólczanka Wólka Pełkińska
- Stal Łańcut - Korona Rzeszów
- JKS Jarosław - Polonia Przemyśl
Kolejka 2 - 20-21 sierpnia
- Igloopol Dębica - Polonia Przemyśl
- Korona Rzeszów - JKS Jarosław
- Wólczanka Wólka Pełkińska- Stal Łańcut
- Stal II Rzeszów - Głogovia Głogów Małopolski
- Lechia Sędziszów Małopolski - Izolator Boguchwała
- Wisłok Wiśniowa - Legion Pilzno
- Stal II Mielec - LKS Skołoszów
- Sokół Kolbuszowa Dolna - Cosmos Nowotaniec
- Sokół Nisko - Karpaty Krosno
Kolejka 3 - 24 sierpnia
- Karpaty Krosno - Igloopol Dębica
- Cosmos Nowotaniec - Sokół Nisko
- LKS Skołoszów - Sokół Kolbuszowa Dolna
- Legion Pilzno - Stal II Mielec
- Izolator Boguchwała - Wisłok Wiśniowa
- Głogovia Głogów Małopolski - Lechia Sędziszów Małopolski
- Stal Łańcut - Stal II Rzeszów
- JKS Jarosław - Wólczanka Wólka Pełkińska
- Polonia Przemyśl - Korona Rzeszów
Kolejka 4 - 27-28 sierpnia
- Igloopol Dębica - Korona Rzeszów
- Wólczanka Wólka Pełkińska- Polonia Przemyśl
- Stal II Rzeszów - JKS Jarosław
- Lechia Sędziszów Małopolski - Stal Łańcut
- Wisłok Wiśniowa - Głogovia Głogów Małopolski
- Stal II Mielec - Izolator Boguchwała
- Sokół Kolbuszowa Dolna - Legion Pilzno
- Sokół Nisko - LKS Skołoszów
- Karpaty Krosno - Cosmos Nowotaniec
Kolejka 5 - 3-4 września
- Cosmos Nowotaniec - Igloopol Dębica
- LKS Skołoszów - Karpaty Krosno
- Legion Pilzno - Sokół Nisko
- Izolator Boguchwała - Sokół Kolbuszowa Dolna
- Głogovia Głogów Małopolski - Stal II Mielec
- Stal Łańcut - Wisłok Wiśniowa
- JKS Jarosław - Lechia Sędziszów Małopolski
- Polonia Przemyśl - Stal II Rzeszów
- Korona Rzeszów - Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 6 - 7 września
- Igloopol Dębica - Wólczanka Wólka Pełkińska
- Stal II Rzeszów- Korona Rzeszów
- Lechia Sędziszów Małopolski - Polonia Przemyśl
- Wisłok Wiśniowa - JKS Jarosław
- Stal II Mielec - Stal Łańcut
- Sokół Kolbuszowa Dolna - Głogovia Głogów Małopolski
- Sokół Nisko - Izolator Boguchwała
- Karpaty Krosno - Legion Pilzno
- Cosmos Nowotaniec - LKS Skołoszów
Kolejka 7 - 10-11 września
- LKS Skołoszów - Igloopol Dębica
- Legion Pilzno - Cosmos Nowotaniec
- Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno
- Głogovia Głogów Małopolski - Sokół Nisko
- Stal Łańcut - Sokół Kolbuszowa Dolna
- JKS Jarosław - Stal II Mielec
- Polonia Przemyśl - Wisłok Wiśniowa
- Korona Rzeszów- Lechia Sędziszów Małopolski
- Wólczanka Wólka Pełkińska- Stal II Rzeszów
Kolejka 8 - 17-18 września
- Igloopol Dębica - Stal II Rzeszów
- Lechia Sędziszów Małopolski - Wólczanka Wólka Pełkińska
- Wisłok Wiśniowa - Korona Rzeszów
- Stal II Mielec - Polonia Przemyśl
- Sokół Kolbuszowa Dolna - JKS Jarosław
- Sokół Nisko - Stal Łańcut
- Karpaty Krosno - Głogovia Głogów Małopolski
- Cosmos Nowotaniec - Izolator Boguchwała
- LKS Skołoszów - Legion Pilzno
Kolejka 9 - 24-25 września
- Legion Pilzno - Igloopol Dębica
- Izolator Boguchwała - LKS Skołoszów
- Głogovia Głogów Małopolski - Cosmos Nowotaniec
- Stal Łańcut - Karpaty Krosno
- JKS Jarosław - Sokół Nisko
- Polonia Przemyśl - Sokół Kolbuszowa Dolna
- Korona Rzeszów- Stal II Mielec
- Wólczanka Wólka Pełkińska- Wisłok Wiśniowa
- Stal II Rzeszów- Lechia Sędziszów Małopolski
Kolejka 10 - 1-2 października
- Igloopol Dębica- Lechia Sędziszów Małopolski
- Wisłok Wiśniowa - Stal II Rzeszów
- Stal II Mielec - Wólczanka Wólka Pełkińska
- Sokół Kolbuszowa Dolna - Korona Rzeszów
- Sokół Nisko - Polonia Przemyśl
- Karpaty Krosno- JKS Jarosław
- Cosmos Nowotaniec -Stal Łańcut
- LKS Skołoszów - Głogovia Głogów Małopolski
- Legion Pilzno - Izolator Boguchwała
Kolejka 11 - 8-9 października
- Izolator Boguchwała - Igloopol Dębica
- Głogovia Głogów Małopolski - Legion Pilzno
- Stal Łańcut - LKS Skołoszów
- JKS Jarosław - Cosmos Nowotaniec
- Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno
- Korona Rzeszów- Sokół Nisko
- Wólczanka Wólka Pełkińska- Sokół Kolbuszowa Dolna
- Stal II Rzeszów - Stal II Mielec
- Lechia Sędziszów Małopolski - Wisłok Wiśniowa
Kolejka 12 - 15-16 października
- Igloopol Dębica - Wisłok Wiśniowa
- Stal II Mielec - Lechia Sędziszów Małopolski
- Sokół Kolbuszowa Dolna - Stal II Rzeszów
- Sokół Nisko - Wólczanka Wólka Pełkińska
- Karpaty Krosno - Korona Rzeszów
- Cosmos Nowotaniec - Polonia Przemyśl
- LKS Skołoszów - JKS Jarosław
- Legion Pilzno - Stal Łańcut
- Izolator Boguchwała - Głogovia Głogów Małopolski
Kolejka 13 - 22-23 października
- Głogovia Głogów Małopolski - Igloopol Dębica
- Stal Łańcut - Izolator Boguchwała
- JKS Jarosław - Legion Pilzno
- Polonia Przemyśl - LKS Skołoszów
- Korona Rzeszów- Cosmos Nowotaniec
- Wólczanka Wólka Pełkińska- Karpaty Krosno
- Stal II Rzeszów - Sokół Nisko
- Lechia Sędziszów Małopolski - Sokół Kolbuszowa Dolna
- Wisłok Wiśniowa - Stal II Mielec
Kolejka 14 - 29-30 października
- Igloopol Dębica - Stal II Mielec
- Sokół Kolbuszowa Dolna - Wisłok Wiśniowa
- Sokół Nisko - Lechia Sędziszów Małopolski
- Karpaty Krosno - Stal II Rzeszów
- Cosmos Nowotaniec - Wólczanka Wólka Pełkińska
- LKS Skołoszów - Korona Rzeszów
- Legion Pilzno - Polonia Przemyśl
- Izolator Boguchwała - JKS Jarosław
- Głogovia Głogów Małopolski - Stal Łańcut
Kolejka 15 - 5-6 listopada
- Stal Łańcut - Igloopol Dębica
- JKS Jarosław - Głogovia Głogów Małopolski
- Polonia Przemyśl - Izolator Boguchwała
- Korona Rzeszów- Legion Pilzno
- Wólczanka Wólka Pełkińska- LKS Skołoszów
- Stal II Rzeszów- Cosmos Nowotaniec
- Lechia Sędziszów Małopolski - Karpaty Krosno
- Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko
- Stal II Mielec - Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 16 - 11 listopada
- Igloopol Dębica - Sokół Kolbuszowa Dolna
- Sokół Nisko - Stal II Mielec
- Karpaty Krosno- Wisłok Wiśniowa
- Cosmos Nowotaniec - Lechia Sędziszów Małopolski
- LKS Skołoszów - Stal II Rzeszów
- Legion Pilzno - Wólczanka Wólka Pełkińska
- Izolator Boguchwała - Korona Rzeszów
- Głogovia Głogów Małopolski - Polonia Przemyśl
- Stal Łańcut - JKS Jarosław
Kolejka 17 - 19-20 listopada
- JKS Jarosław - Igloopol Dębica
- Polonia Przemyśl - Stal Łańcut
- Korona Rzeszów- Głogovia Głogów Małopolski
- Wólczanka Wólka Pełkińska- Izolator Boguchwała
- Stal II Rzeszów- Legion Pilzno
- Lechia Sędziszów Małopolski - LKS Skołoszów
- Wisłok Wiśniowa - Cosmos Nowotaniec
- Stal II Mielec - Karpaty Krosno
- Sokół Kolbuszowa Dolna - Sokół Nisko
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?