Zobacz bójkę Wojtka Wolskiego [wideo z opinią Wolskiego]

mjastrzeb
Tomasz Sowa
Wojtek Wolski na zakończenie swojego epizodu w Polskiej Lidze Hokejowej pobił się z Jakubem Jaskólskim z Zagłębia Sosnowiec. Zobacz wideo z tej rywalizacji.

Jaskólski rzucił do parteru Wolskiego i zaczęli się okładać pięciami. Obaj gracze, rozdzieleni szybko przez sędziów, dostali kary meczu na niespełna 2 minuty przed końcem.

W meczu outsidera z liderem ligi żaden inny wynik, jak wygrana sanoczan, nie wchodził w rachubę.

Sanoczanie wygrali 6-3 z Sosnowcem.

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - CIARKO PBS BANK SANOK 3-6 (2-1, 0-3, 1-2)
1-0 Mazurek - Twardy (3:13), 2-0 Baca - Szewczyk (5:59), 2-1 Dziubiński - Gruszka (8:14), 2-2 Rąpała - Gruszka - Malasiński (27:23, 5/4), 2-3 Kolusz - Strzyżowski (28:36), 2-4 Malasiński - Dziubiński - Gruszka (37:23), 2-5 Wolski - Vozdecky (40:49), 3-5 J. Jaskólski - Voznik - Cychowski (46:53, 5/4), 3-6 Dronia - Mojzis (59:12, 4 na 5 do pustej bramki).

Zagłębie: Nowak (od 40:01 do 57:58 Dzwonek) - Cychowski, J. Jaskólski (5+20); Kuc (2), Duszak; Kulik, Działo; Kurz, Mazurek - Zachariasz, Voznik, Dołęga; M. Kozłowski, T. Kozłowski (4), Podsiadło; Baca (2), Nahunko, Szewczyk; A. Jaskólski, R. Twardy, Jarnutowski. Trener Krzysztof PODSIADŁO.

Ciarko PBS Bank: Kachniarz - Mojzis (2), Dronia; Kotaska, Wajda (2); Kubat, Rąpała oraz Pociecha - Wolski (5+20), Zapała, Kolusz; Vozdecky, Bartos, Vitek; Gruszka, Dziubiński (2), Malasiński; Radwański, Biały (2), Strzyżowski oraz Mermer. Trener Stefan MIKES.

Sędziował Grzegorz Dzięciołowski (Bydgoszcz). Kary: 33 - 35 (2 techniczne) minut, w tym kary meczu J. Jaskólskiego i Wolskiego. Widzów 350.