reklama

Żużel, piłka, kosz, a może handbike. Sportowy rozkład jazdy (15-17 maja)

LUCIZaktualizowano 
Sporo się będzie działo w najbliższy weekend na Podkarpaciu. Oprócz całej masy meczów piłkarskich, czeka nas kilka innych imprez, m.in. Puchar Europy w kolarstwie ręcznym z Rafałem Wilkiem w roli głównej, zawody jeździeckie w Zabajce lub mistrzostwa Polski młodzików w badmintonie.
Sporo się będzie działo w najbliższy weekend na Podkarpaciu. Oprócz całej masy meczów piłkarskich, czeka nas kilka innych imprez, m.in. Puchar Europy w kolarstwie ręcznym z Rafałem Wilkiem w roli głównej, zawody jeździeckie w Zabajce lub mistrzostwa Polski młodzików w badmintonie. Archiwum
Sporo się będzie działo w najbliższy weekend na Podkarpaciu. Oprócz całej masy meczów piłkarskich, czeka nas kilka innych imprez, m.in. Puchar Europy w kolarstwie ręcznym z Rafałem Wilkiem w roli głównej, zawody jeździeckie w Zabajce lub mistrzostwa Polski młodzików w badmintonie.

Sportowy rozkład jazdy

BADMINTON
W RZESZOWIE:
Indywidualne mistrzostwa Polski młodzików (pt. 12.30, s. i n. 10, hala IV LO, ul. Dąbrowskiego).

BIEGI/ GOLF
W TRZCIANIE:
PZU Weekend Biegowo-Golfowy (s. 10 - bieg na 5 km i nordic walking, s. 11 - bieg główny na 10 km, start Bratkowice-Dąbry, n. 10 - otwarty turniej golfowy).

JEŹDZIECTWO
W ZABAJCE:
Zabajka Cup 2015 - I eliminacja zawodów w skokach przez przeszkody (s. 10, n. 10), musztra paradna kawalerii (n. 14).
W GLINIKU ZABOROWSKIM: Otwarty Puchar Podkarpacia 2015 (s. 9, n. 9).

KOLARSTWO RĘCZNE
W RZESZOWIE:
IV i V wyścig Pucharu Europy w handbike'u (s. 9.30 - jazda indywidualna na czas, n. 9.30 - wyścig ze startu wspólnego, start i meta przy Millenium Hall).

KOSZYKÓWKA
I liga * finał play-off:
Sokół Łańcut - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. (s. 17.30 i ew. n. 17.30); o 3. miejsce: Miasto Szkła Krosno - Legia Warszawa (s. 18).

PIŁKA NOŻNA
I liga kobiet:
Sokół Kolbuszowa Dolna - Dargfil Tomaszów Maz. (s. 12).
II liga kobiet: Centrum Staszów - Resovia (pt. 16), DAP Dębica - Rysy Bukowica Tatrzańska (s. 16).
II liga: Energetyk ROW Rybnik - Stal Mielec (s. 19), Siarka Tarnobrzeg - Legionovia Legionowo (s. 16), Puszcza Niepołomice - Stal Stalowa Wola (s. 17).
III liga: Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk (s. 17), Podlasie Biała Podlaska - Stal Rzeszów (s. 17), Hetman Żółkiewka - Orlęta Radzyń Podlaski (n. 17), Stal Kraśnik - Wisłoka Dębica (s. 17), Izolator Boguchwała - Lublinianka Lublin (n. 11), Wólczanka Wólka Pełkińska - Karpaty Krosno (n. 18), Chełmianka Chełm - JKS 1909 Jarosław (s. 17), Resovia - Tomasovia Tomaszów Lubelski (s. 17), Motor Lublin - Sokół Sieniawa rozegrano w czwartek.
IV liga: Przełom Besko - Sawa Sonina (n. 16.30), Sokół Nisko - Rzemieślnik Pilzno (n. 17), Czarni 1910 Jasło - LKS Skołoszów (s. 17), Bukowa Jastkowice - Pogoń Leżajsk (s. 17), Wisłok Wiśniowa - Cosmos Nowotaniec (s. 11), Strumyk Malawa - Polonia Przemyśl (n. 11.30), Kolbuszowianka Kolbuszowa - Piast Tuczempy (n. 17), Stal Nowa Dęba - Crasnovia Krasne (s. 11).

Centralna Liga Juniorów: Jagiellonia Białystok - Stal Rzeszów (s. 12), Korona Kielce - Stal Mielec (n. 13).
Liga Makroregionalna Juniorów Młodszych: Górnik Łęczna - Stal Mielec (n. 12), Resovia - Korona Kielce (n. 14.30)
Podokręg Dębica
Klasa O:
Czarnovia Czarna - Czarni Trześń (s. 17), Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Igloopol Dębica (n. 11.30), Zryw Dzikowiec - Victoria Czermin (s. 15), Lechia Sędziszów Małopolski - Progres Kawęczyn (s. 17), Sokół Kolbuszowa Dolna - Wilga Widełka (n. 11.30), Błękitni Ropczyce - Borowiec Straszęcin (s. 17), Chemik Pustków - Start Wola Mielecka (s. 11), Monis Bielowy/Strzegocice - Radomyślanka Radomyśl Wielki (n. 11).
Klasa A - gr. 1: Gnojnica - Kamionka (n. 17), Ostrów - Krzywa (n. 16), Łopuchowa/Łączki Kucharskie - Klęczany (n. 14), Lubzina - Zagorzyce (n. 11), Ocieka - Frysztak (n. 14), Wielopole Skrzyńskie - Przedbórz (n. 16); gr. 2: Podgrodzie - Golemki (n. 14), Brzostek - Żyraków (n. 17), Głowaczowa - Wisłoka II Dębica (n. 11), Góra Motyczna - Wiewiórka (n. 11), Paszczyna - LKS Pustków (n. 17), Nagoszyn - Brzeźnica (n. 14).
Klasa B - gr. 1: Zawada - Wolica Piaskowa (n. 17), Błękitni II Ropczyce - Olchowa (n. 16), Mała - Góra Ropczycka (n. 17), Borek Wielki - Pustynia (n. 14), Będziemyśl - Nockowa (n. 11); gr. 2: Czarnovia II - Bobrowa (n. 11), Siedliska-Bogusz - Borowa (n. 11), Łęki Górne - Stasiówka (n. 14), Zasów-Mokre - Jodłowa (n. 14). Pauza Stara Jastrząbka.

Okręg Jarosław
Klasa O:
MKS Radymno - Płomień Morawsko (s. 17), MKS Kańczuga - KS Kisielów-Pełnatycze (s. 17.30), Santos Piwoda - Granica Stubno (n. 17), Start Pruchnik - Huragan Gniewczyna (n. 16), Błękitni Grzęska - Pogoń-Sokół Lubaczów (s. 17.30), Sanoczanka Święte - Motor Grochowce (s. 17), Roztocze Narol - KS Wiązownica (s. 16), Zorza Zarzecze - Czuwaj Przemyśl (n. 17).
Klasa A - gr. jarosławska: Ostrów - Wysock, Pełkinie - Surochów, Roźwienica - Laszki, Rokietnica - Cieszacin Wielki, Rudołowice - Zapałów, Łowce - Manasterz (wszystkie n. 17), Szówsko - Pawłosiów (s. 18), Makowisko - Kidałowice (s. 17.30), gr. lubaczowska: Krowica - Ruda Różaniecka, Wielkie Oczy - Cewków, Lisie Jamy - Oleszyce, Horyniec - Stary Dzików, Futory - Dachnów, Płazów - Basznia Dolna, Młodów - Cieszanów (wszystkie n. 17); gr. przemyska: Batycze - Kaszyce, Medyka - Huwniki, Jaksmanice - Orły, Leszno - Krówniki, Fredropol - Hurko/Hureczko, Ujkowice - Torki, Dubiecko - Zadąbrowie, Żurawica - Nehrybka (wszystkie n. 17); gr. przeworska: Jagiełła - Gać, Tryńcza - Babice, Urzejowice - Świętoniowa, Nowosielce - Siennów, Gorliczyna - Krzeczowice, Majdan Sieniawski - San Gorzyce, Rozbórz - Żurawiczki (wszystkie n. 17).
Klasa B - gr. jarosławska 1: Przedmieście Jarosław - Sośnica (n. 11), Węgierka - Wierzbna, Dobkowice - Koniaczów, Munina - Wola Buchowska, FC Roźwienica - Chłopice (wszystkie n. 14), San Jarosław - Jankowice 0:3 vo. Pauza Mołodycz. Gr. jarosławska 2: Chotyniec - Tuchla, Zaleska Wola - Miękisz Nowy, Łazy - Duńkowice, Wietlin - Korzenica, Młyny - Nienowice (wszystkie n. 14), Korczowa - Bobrówka 3:0 vo. Pauza Michałówka. Gr. lubaczowska: Łukawiec - Antoniki, Ryszkowa Wola - Cetula, Wólka Krowicka - Zalesie, Wola Wielka - Stary Lubliniec, Zabiała-Stare Sioło - Opaka (wszystkie n. 14); gr. przemyska: Nakło - Ostrów (n. 16), Kosienice - Niziny, Wyszatyce - Bolestraszyce, Olszany - Maćkowice, Trójczyce - Orzechowce, Kalników - Pikulice (wszystkie n. 14), pauza Bircza; gr. przeworska: Manasterz - Niżatyce, Maćkówka - Rożniatów, Sietesz - Łopuszka Wielka, Pantalowice - Hawłowice, Jodłówka - Studzian, Rozbórz Długi - Kramarzówka (wszystkie n. 14), pauza Mirocin.

Okręg Krosno
Klasa O:
LKS Haczów - Orzeł Bieździedza (n. 16.30), Iwonka Iwonicz - LKS Skołyszyn (s. 16.30), Kotwica Korczyna - Orzeł Faliszówka (n. 15), Nafta Jedlicze - Bukowianka Bukowsko (n. 15), LKS Pisarowce - Bieszczady Ustrzyki Dolne (n. 11, w Sanoku), Przełęcz Dukla - Szarotka Uherce (n. 16.30), Iskra Przysietnica - Partyzant Targowiska (n. 16.30), Start Rymanów - Grabowianka Grabówka (s. 17).
Klasa A - gr. 1: Krościenko Wyżne - Bażanówka (n. 16.30), Długie - Sieniawa (n. 16.30), Klimkówka - Zmiennica (s. 16.30), Brzozów - Jasienica Rosielna (n. 16.30), Średnia Wieś - Lesko (n. 13), Bezmiechowa - Strachocina (n. 14), Izdebki - Zarszyn (n. 15), Pielnia - Kombornia (n. 13); gr. 2: Kołaczyce - Nowy Żmigród (n. 16), Sobniów-Jasło - Kobylany (n. 11), Kopytowa - Rogi (n. 13), Zarzecze - Markiewicza Krosno (n. 14), Zręcin - Moderówka (n. 15), Odrzykoń - Łężyny (n. 11), Lubla - Nienaszów (n. 16.30), Osiek Jasielski - Głowienka (n. 11).
Klasa B - gr. 1: Polańczyk - Tarnawa (n. 13), Srogów Górny - Niebieszczany (n. 16.30), Poraż - Czerteż (n. 14), Pakoszówka - Nowosielce (n. 13), Odrzechowa - Baligród (n. 12), Płowce/Stróże Małe - Czarna (n. 13), Markowce - Rzepedź (n. 13); gr. 2: Rymanów- -Zdrój - Jaśliska (n. 16.30), Iskrzynia - Nozdrzec (n. 13), Jabłonica Polska - Guzikówka Krosno (n. 11), Żeglce - Jabłonka (n. 13), Jasionka - Dobieszyn (n. 13), Domaradz - Chorkówka (n. 11), Jasionów - Lubatówka (n. 16.30); gr. 3: Makowiska - Hankówka-Brzyszczki, Błażkowa - Łubienko, Liwocz Brzyska - Glinik Nowy, Łęki Dukielskie - Święcany, Mrukowa - Czeluśnica (wszystkie n. 13), Dębowiec - Tarnowiec (n. 16). Pauza Niepla.
Klasa C - gr. 1: Zagórz - Olszanica, Lutowiska - Cza- szyn, Myczkowce - Ropienka (wszystkie n. 13), pauza Jankowce; gr. 2: Wesoła - Wróblik Szlachecki, Dydnia - Hłudno, Górki - Głębokie, Wzdów - Milcza (wszystkie n. 13), Trześniów - Golcowa (n. 11), Grabownica - Niebocko (n. 16.30); gr. 3: Wrocanka - Bóbrka (n. 11), Pustyny - Wietrzno (n. 13), Węglówka - Świerzowa (n. 13), Lubatowa - Szczepańcowa (n. 11), Równe - Orlew Krosno (n. 13); Iwla - Posada Górna 1:1; gr. 4: Chlebna - Wojaszówka (n. 11), Krempna - Szebnie (n. 16.30, Kotań), Draganowa - Niegłowice (n. 13), Łubno Szlacheckie - Potok (n. 13), Brzezówka - Łęki Strzyżowskie (n. 13).

Podokręg Rzeszów
Klasa O:
Stal II - Resovia II (n. 11), Grodziszczanka - Dynovia (s. 18), Astra Medynia - LKS Trzebownisko (n. 15, w Pogwizdowie), KP Zabajka - KS Stobierna (n. 14), Bratek - Start (n. 15), Wisłok - Orzeł (s. 17.30), KS Dąbrówki - Jedność (s. 17), Sokół - Jawor (n. 16).
Klasa A - gr. 1: Chmielnik - Niebylec (n. 12), Mogielnica - Głogów Młp. (n. 11.30), Zaczernie - Wysoka Strzyżowska (n. 14), Korona Rzeszów - Wysoka Głogowska (n. 11), Przybyszówka - Staroniwa-Rzeszów (n. 11), Jasionka - Tyczyn (n. 12), Hermanowa - Nowa Wieś 3:0 vo; gr. 2: Husów - Albigowa (n. 12), Borek Stary - Błękit Żołynia (n. 14), Jawornik Polski - Błażowa (n. 14), Rakszawa - Wola Dalsza (s. 17), Markowa - Białobrzegi (n. 16), Palikówka - Rogóżno (n. 11), Czarna - Handzlówka (n. 12.30), gr. 3: Podleszany - Wola Chorzelowska (n. 11), Ławnica - Jaślany (n. 15), Breń Osuchowski - Wadowice Górne (n. 14.30), Smoczanka Mielec - Hucina (n. 11), Przecław - Cmolas (n. 11), Chrząstów - Trzęsówka (n. 11), Gryf Mielec - Dulcza Wielka (n. 16). Pauza Raniżów.
Klasa B - gr 1: Mrowla - RKS Rzeszów (n. 14), Dąbrowa - Zimowit Rzeszów (n. 11), Rudna Wielka - Junak Rzeszów (n. 17), Rudna Mała - Biała (n. 11), Świlcza - Budy Głogowskie (n. 14), Trzciana - Tytan Rzeszów (n. 14). Gr 2: Grunwald Rzeszów - Szufnarowa (n. 14), Kozłówek - Pstrągowa (n. 14), Zgłobień - Czudec (n. 12), Dobrzechów - Lubenia (n. 14), Nosówka - Grodzisko (n. 14), Połomia - Lutoryż (n. 14); gr 3: Wysoka - Głuchów (n. 11), Bachórz - Kraczkowa (n. 14), Strażów - Wola R. (n. 15, Palikówka), Dylągówka - Łańcut (n. 12), Hyżne - Sawa II Sonina 3:0 vo. Pauza Harta. Gr 4: Wólka Podleśna - Trzebuska (n. 11), Zalesie - Budovia, Łąka - Kosina, Łukawiec - Trzeboś, Nienadówka - Korniaktów, Sitowianka Budy Łańcuckie - Stobierna-Krzywe (wszystkie n. 14); gr 5: Tuszów Narodowy - Górki (n. 14), Babicha - Padew Narodowa (n. 14), Dębiaki - Złotniki (n. 16), Malinie - Borowa (n. 14.30), pauza Gliny Małe; gr 6: Wierzchowiny - Podborze, Ruda - Łączki Brzeskie, Kawęczyn - Trzciana, Rzędzianowice - Tuszyma (wszystkie n. 14), Wylów - Chorzelów (n. 12); gr 7: Przyłęk - Ostrowy Tuszowskie (n. 11.30), Kosowy - Siedlanka (n. 14), Dobrynin - Trześń (n. 14), Sokół II - Werynia (n. 12), Zarębki - Poręby Dymarskie (n. 12). Pauza Kolbuszowianka II.

Podokręg Stalowa Wola
Klasa O:
Stal Gorzyce - OKS Mokrzyszów (s. 15), Wisan - Sokół S. (n. 14), Stal II - Sparta (n. 13), Sokół K. - San, Orzeł - Unia NS, Rzeczyca Długa - Słowianin Grębów, Unia Skowierzyn- Olimpia, LZS Zdziary - Łowisko (wszystkie n. 16).
Klasa A - gr. 1: Kuryłówka - Jarocin (n. 13), Brzóza Królewska - Harasiuki (n. 17), Górno - Krzeszów, Wola Zarczycka - Jelna, Groble - Podlesianka Kamień, Przędzel - Dębno, Zarzecze - KS Sarzyna (wszystkie n. 16); gr. 2: Stany - Wielowieś, Hadykówka - Podwolina, Kotowa Wola - Radomyśl, Stale - Dąbrowica, Jadachy - Majdan Królewski (wszystkie n. 16), Kłyżów - Chwałowice (n. 17), Siarka II Tarnobrzeg - Zaklików (n. 11).
Klasa B - gr. 1: Ocice - Sobów (s. 17), Komorów - Zakrzów (n. 13), Serbinów - Kopcie, Żupawa - Wola Baranowska, Chmielów - Tarnowska Wola, Żabno - Cygany, Knapy - Krzątka (wszystkie n. 16); gr. 2: Trześń - Zabrnie, Zdziechowice - Wola Rzeczycka, Wydrza - Lipa, Zbydniów - Turbia (wszystkie n. 16), Rozwadów - Emaus Gorzyce (s. 16.30), pauza Majdan Zbydniowski; gr. 3: Wólka Tanewska - Ulanów (n. 16), Przyszów - Kopki (n. 12.30), Hucisko - Kurzyna (n. 13.30), Bieliny - Sójkowa (n. 13.30), Bieliniec - Racławice (n. 13.30), pauza Glinianka; gr. 4: Majdan Łętowski - Hucisko, Brzyska Wola - Tarnogóra, Przychojec - Grodziszczanka II, Wierzawice - Giedlarowa, Biedaczów - Łętownia (wszystkie n. 13), Łukowa - Stare Miasto (n. 14),

PIŁKA RĘCZNA
PGNiG Superliga * o miejsca 5-8:
PGE Stal Mielec - Chrobry Głogów (s. 18).

TENIS STOŁOWY
Ekstraklasa kobiet * półfinały:
SPAR-Zamek Tarnobrzeg - Wanzl Scania Nadarzyn (pn. 17, ew. wt. 11).
W BRZOSTKU: 3 Grand Prix Podkarpacia Amatorów (n. 9).

ŻUŻEL
PGE Ekstraliga:
PGE Stal Rzeszów - Unia Leszno (n. 19.30).
Polska Liga Żużlowa 2: Motor Lublin - KSM Krosno (n. 16.30).

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 1

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

b
bórowy

I zaśpiewajmy bulowi za tydzień ... " ... to ostatnia Niedziela, dzisiaj się rozstaniemy ... na wieczny czas ... ". Akcja społeczna: załatwmy drani śmiechem!

 

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3