Żużel. Zawodnik Wilków Krosno, Marcin Rempała ma za sobą pierwszy start w sezonie 2019

Marcin Rempała ma za sobą pierwszy start w sezonie 2019
Marcin Rempała ma za sobą pierwszy start w sezonie 2019 Oliwer Kubus
Marcin Rempała wystartował w turnieju z okazji 60-lecia żużla w Równem. Zawodnik Wilków Krosno uplasował się na 4. miejscu.

Przed sezonem Marcin Rempała podpisał kontrakt "warszawski" w ekipie Wilków. Nie było jednak do końca jasne czy zawodnika zobaczymy jeszcze w ogóle na torze, czy też będzie powoli zmierzał do zakończenia swojej kariery. W zeszłym tygodniu jednak Rempała został potwierdzony do startów przez Główną Komisję Sportu Żużlowego.

W niedzielę natomiast po raz pierwszy pojawił się w oficjalnych zawodach w sezonie 2019. Podczas turnieju w Równem Rempała zdobył 7 punktów w serii zasadniczej i dało mu to awans do półfinału. Tam był najlepszy i pewnie zameldował się w finale. Decydujący bieg nie był dla niego jednak już tak szczęśliwy - reprezentant Wilków zajął ostatnie miejsce.

Czy Marcin Rempała pojawi się również w lidze polskiej? Janusz Ślączka może go już powołać. Nie wiadomo jednak czy zdecyduje się na taki ruch.

Patryk Dudek: Czuję niedosyt, bo byłem szybki [WIDEO]