Związkowcy Tesco w Rzeszowie bronią zwolnionej koleżanki. Pikietowało kilkadziesiąt osób

Anna JanikZaktualizowano 
Pikietujący pod Tesco trzymali transparenty broniące zwolnionej koleżanki.
Pikietujący pod Tesco trzymali transparenty broniące zwolnionej koleżanki. Krzysztof Łokaj
Kilkadziesiąt osób pikietowało przed hipermarketem Tesco w Rzeszowie w obronie pracownicy, zwalnianej za działalność związkową. Agata Strzałkowska walczyła o prawa pracowników.

Agata Strzałkowska, przewodnicząca Komisji Oddziałowej „Solidarności” w Tesco w Rzeszowie, po raz pierwszy została zwolniona z pracy w 2013 r. Rok później, decyzją sądu przywrócona.

W kolejnych latach, gdy nadal występowała w obronie pracowników, doczekała się sprawy karnej. Postępowanie przed sądem trwało półtora roku, ale pani Agata została oczyszczona ze wszystkich zarzutów. Tydzień po ogłoszeniu wyroku otrzymała jednak kolejne wypowiedzenie warunków pracy. Zamiast w kadrach, ma pracować fizycznie.

„Będziemy, gdzie będzie trzeba”

W obronie szykanowanej, zdaniem związkowców, pani Agaty wystąpili rzeszowscy działacze „Solidarności”. Nie tylko ci pracujący w samym Tesco, ale także dawnym WSK Rzeszów, zakładach w Mielcu. Wczoraj o godz. 13 kilkadziesiąt osób pikietowało przed hipermarketem przy ul. Powstańców Warszawy. Żądali jednego: wycofania wypowiedzenia warunków pracy i utrzymania dotychczasowej umowy o pracę. List otwarty z takim właśnie postulatem przekazali szefostwu sieci.

ZDJĘCIA Z PIKIETY:

Pikieta pod Tesco w Rzeszowie w obronie zwalnianej pracownic...

Protestujących wsparł m.in. szef rzeszowskich struktur „Solidarności” Roman Jakim oraz zastępca przewodniczącego prezydium Komisji Krajowej, Tadeusz Majchrowicz, który odczytał list od Piotra Dudy, przewodniczącego NSZZ „Solidarność”.

- Musimy być solidarni wobec naszych działaczy związkowych, którzy biorą na siebie odpowiedzialność za walkę o interesy pracownicze w swojej firmie - mówił Tadeusz Majchrowicz. - To żadna kurtuazja, wykorzystamy wszystkie możliwości, aby nie dopuścić, by „dobrodzieje” z Zachodu tak traktowali pracownicę. W swoich krajach potrafią przestrzegać prawa, a w Polsce nadal się panoszą - podkreślał.

Dodał, że „Solidarność” już nieraz pokazała, że w obronie pracownika, bez względu na branżę, w której jest zatrudniony, potrafią stanąć dziesiątki tysięcy ludzi. Ta pikieta w Rzeszowie jest tylko preludium do tego, co może się wydarzyć, jeżeli Tesco nie wycofa się z działań wobec Agaty Strzałkowskiej.

- Dla „Solidarności” nie ma przeszkód. Byliśmy w Skandynawii, w Brukseli, będziemy we Francji, wykorzystamy nasze struktury międzynarodowe - akcentował Majchrowicz. - Gdzie będzie trzeba, tam dotrzemy, by nie pozwolić na szykanowanie naszych pracowników.

Jak podkreślał Roman Jakim, szefowie i właściciele Tesco muszą zrozumieć, że tylko dialog może budować dobro firmy.

- Nie da się żądać szacunku dla pracodawcy, jeżeli nie szanuje się pracowników. Tesco próbuje uderzyć w tego, który stoi na czele, licząc, że reszta się rozproszy. My do tego nie dopuścimy - mówił.


FLESZ: 12 listopada wolny od pracy. Ale nie dla wszystkich

Wideo

Materiał oryginalny: Związkowcy Tesco w Rzeszowie bronią zwolnionej koleżanki. Pikietowało kilkadziesiąt osób - Nowiny

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 21

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
p
przewodnicząca

Walczy ale o swoje dup...a jaka operacja na nogi miała połamane , ma wymienione stawy biodrowe , była po wypadku  no nie !!!!!!!!!!! ma stopień niepełnosprawności -  no nie !!!!,o czym Ty kobieto piszesz !!!!!!!!!!! piszesz ,że musi chodzić na kasy samoobsługowe i na towarowanie a kto ją widział jak coś towaruje .... a o kasach samoobsługowych co ona by tam robiła zielonego pojęcia nie ma nie obrażaj kobieto ludzi ....wstydu nie masz ona w pracy zachowuje się jak  władczyni nawet cześć już jej przez gardło nie przechodzi . Robi syf pomiędzy załogą , na całym sklepie ,  ...obrzydlistwo to co robi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

zgłoś
D
Daga

Oj biedni z was ludzie. Żal mi was. Agata walczy o ludzi, nie tylko o siebie. Pracodawca chce ją zmusić do odejścia. Czy ktoś pomyślał, że ona po prostu lubi tu pracować? Że jak odejdzie nikt się nie upomni o pracownika? Wygrała już raz z pracodawcą. Musiał zapłacić jej wynagrodzenie za czas bez pracy. To boli Tesco. Menago sklepu wie o operacji nóg tej dziewczyny. I celowo ją przenosi. Żeby zniszczyć jej zdrowie. Taka profilaktyka rodem z sieci. W skarbcu tyle nie jest na nogach. Chodzić też musi na kasy samoobsługowe i na towarowanie. Dorywczo a nie wciąż. To różnica. A wy zapytajcie na swoich sklepach, czy w skarbcu się siedzi i nic nie robi. Bo u mnie dziewczyny już mają zaległości

zgłoś
K
Krycha
W dniu 18.11.2018 o 12:24, przewodnicząca napisał:

BRAWO !!!!!!!!!!!!!! Zburzymy Tesco i postawimy jej pomnik w tym miejscu ...i jeszcze 7 listopada zrobimy dniem wolnym z tego tytułu ...proponuje jeszcze codziennie podstawiać samochód co by ja przywoził do pracy, i codziennie komitet powitalny przed wejściem z goździkami ,że szanowna przewodnicząca zawitała i z baldachimem odprowadzimy ją do skarbca ...a tam będzie czekał osobisty masażysta będzie masował stópki i szyjkę , catering przywiezie obiad na przerwę ..hahahahah :D :D :D :D :D :D :D a reszta będzie pracować jak to nazwała w gorszych warunkach czyli będzie towarować , obsługiwać klienta , pracować z zmiennych warunkach tzw podłoga nie godna aby z nimi pracowała ...

zgłoś
p
przewodnicząca
W dniu 16.11.2018 o 14:45, Krycha napisał:

Bzdura goni bzdurę. Pracodawca wie że jest świetnym pracownikiem ale nie chce jej płacić  cyt."za nic nie robienie i obijanie sie w godzinach pracy ". Geniusz intelektu mógł tylko to napisać.  Zamiast docenić to że są jeszcze takie osoby które społecznie , w swoim wolnym czasie często kosztem  rodziny próbują coś zmienić to wylewacie fale hejtu na dziewczynę. WSTYD!!!!! Z tego co czytam to przeniesienie które otrzymała to w nagrodę za działalność związkową. Tesco jak będzie chciało zamknąć HM w Rzeszowie to nie z winy Agaty. Wystarczy poczytać artykuły na temat kondycji finansowej Tesco ( sam prezes się wypowiadał) . Agata jeżeli tu zaglądasz to wielki SZACUN dla Ciebie. Walcz i nie odpuszczaj.   I miej w nosie to całe towarzystwo doopolizów. Trzymaj się i życzę Ci wytrwałości . Dobro zawsze zwyciężą.

BRAWO !!!!!!!!!!!!!! Zburzymy Tesco i postawimy jej pomnik w tym miejscu ...i jeszcze 7 listopada zrobimy dniem wolnym  z tego tytułu ...proponuje jeszcze codziennie podstawiać samochód co by ja przywoził do pracy, i codziennie komitet powitalny przed wejściem z goździkami ,że szanowna przewodnicząca zawitała i z baldachimem odprowadzimy ją do skarbca ...a tam będzie czekał osobisty masażysta będzie masował stópki i szyjkę , catering przywiezie obiad na przerwę ..hahahahah :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D a reszta będzie pracować jak to nazwała w gorszych warunkach czyli będzie towarować , obsługiwać klienta , pracować z zmiennych warunkach tzw podłoga nie godna aby z nimi pracowała ...

zgłoś
c
ciotka z ameryki

A weźcie te babę już  z tego sklepu i w końcu będzie spokój . Jak jej nie pasuje niech idzie do innej pracy . Wielka przewodnicząca ...każdy może mieć zmiany tylko nie ta paniusia ...wstyd i hańba to to co zrobiła ...jak ma jaja to niech przyjmie to stanowisko i pokaże nam wszystkim ,że jest z nami a nie ona gardzi pracą jaką jej zaproponowano ...czyli gardzi wszystkimi ludzmi na sklepie , Ktoś pisze ,że nie wychodzi z sądów ,,,,bo to lubi sądy , pisemka - taki człowiek zawzięty , mściwy . Ciekawe gdzie była przewodnicząca jak zwolniono tyle osób ...siedział w skarbcu i nosa nie wystawiła ...w du... miała kolegów . Podłe to jest jak ktoś związki wykorzystuje do ochrony swojego zadu...

zgłoś
K
Krycha
W dniu 14.11.2018 o 02:45, naoczny obserwator napisał:

Co z tego ze jest swietnym pracownikiem jak pracodawca nie potrzebuje juz takiego pracownika.To dla tego ze jest swietnym pracownikiem ma jej placic pobory za nic nie robienie i obijanie sie w godzinach pracy ?Zaproponowal jej wiec inna prace, a jezeli jej ta praca nie odpowiada to ma zawsze prawo do zmiany pracy a nawet zmiany pracodawcy.

Bzdura goni bzdurę. Pracodawca wie że jest świetnym pracownikiem ale nie chce jej płacić  cyt."za nic nie robienie i obijanie sie w godzinach pracy ". Geniusz intelektu mógł tylko to napisać.  Zamiast docenić to że są jeszcze takie osoby które społecznie , w swoim wolnym czasie często kosztem  rodziny próbują coś zmienić to wylewacie fale hejtu na dziewczynę. WSTYD!!!!! Z tego co czytam to przeniesienie które otrzymała to w nagrodę za działalność związkową. Tesco jak będzie chciało zamknąć HM w Rzeszowie to nie z winy Agaty. Wystarczy poczytać artykuły na temat kondycji finansowej Tesco ( sam prezes się wypowiadał) . Agata jeżeli tu zaglądasz to wielki SZACUN dla Ciebie. Walcz i nie odpuszczaj.   I miej w nosie to całe towarzystwo doopolizów. Trzymaj się i życzę Ci wytrwałości . Dobro zawsze zwyciężą.

 

zgłoś
n
naoczny obserwator
W dniu 13.11.2018 o 12:15, Jadwiga napisał:

A Koleżanka wie i przyjmuje do wiadomości, że Agata z sądu nie wychodzi od 2013 r., co przeszkadza pracodawcy bo pracuje dla Związku na rzecz Pracowników. To Koleżanko jesteś nieobiektywna i odnosisz się tylko do jednego, zmiany warunków pracy, a spójrz na całokształt, wyrzucenie z pracy - wygrana i powrót do pracy! Sprawa karna bo menadżer upublicznił pismo w obronie pracowników - wygrana, a teraz wypowiedzenie warunków z pracy biurowej na fizyczną. Pracodawca wie że Agata jest po dwóch operacjach nóg, zmieniając jej warunki na pracę stojącą to na co liczy pracodawca? Widać że trzeba Koleżance obiektywizmu i empatii.Dlaczego pracodawca z-cy przewodniczącej Małgosi zmienia warunki pracy? Przecież Małgosia jest świetnym Specjalistą w Dziale Kas zresztą cenionym! Dlaczego nie powierzył tych obowiązków Specjaliście z praktyką na Piekarni? A taki istnieje! A może pracodawca wiedząc o tym, że na piekarniach likwidacja jest produkcji własnej i piekarze i specjaliści nie będą jemu potrzebni za chwilę powie Małgosi, przykro ale likwidujemy specjalistę piekarni musi powierzyć Tobie obowiązki doradcy klienta i bedzie to zgodne z prawem! Może właśnie o to chodzi!Proszę Koleżanko nie dzielić ludzi, bo podział polega na innym charakterze pracy i innych obowiązkach! Wszyscy w pracy nie zajmują takich samych stanowisk pracy, a zwroty użyte przez polityków proszę zostawić politykom.Dodam jeszcze tylko, że nie jesteśmy w pracy niewolnikami, wszyscy mamy prawo walczyć o swoje prawa, a jeśli są tacy którzy na wszystko się godzą to ich sprawa i my nie mamy prawa w to ingerować. Natomiast każdy członek Związku jeżeli się zwróci o pomoc to taką pomoc otrzyma oczywiście w ramach prawa pracy! I Agata też ma do tego prawo i pomoc otrzyma w ramach oczywiście obowiązującego prawa!

Co z tego ze jest swietnym pracownikiem jak pracodawca nie potrzebuje juz takiego pracownika.

To dla tego ze jest swietnym pracownikiem ma jej placic pobory za nic nie robienie i obijanie sie w godzinach pracy ?

Zaproponowal jej wiec inna prace, a jezeli jej ta praca nie odpowiada to ma zawsze prawo do zmiany pracy a nawet zmiany pracodawcy.

zgłoś
J
Jadwiga
W dniu 08.11.2018 o 00:40, Robol napisał:

Kolezanka wielce pokrzywdzona bo na AGD ma iść? Gdzie była pani przewodnicząca jak innymi rzucali z działu na dział? Czemu wtedy nie było protestu? Jakie szykany? Że Małgosia poszła na piekarnie bułki wykładać? Wielka ujma. Rozumiem że osoby pracujące na AGD oraz innych działach towarujacych są gorszym sortem pracowników niż pani ze skarbca. Ps. Nowiny trochę obiektywizmu przy artykułach.

A Koleżanka wie i przyjmuje do wiadomości, że Agata z sądu nie wychodzi od 2013 r., co przeszkadza pracodawcy bo pracuje dla Związku na rzecz Pracowników. To Koleżanko jesteś nieobiektywna i odnosisz się tylko do jednego, zmiany warunków pracy, a spójrz na całokształt, wyrzucenie z pracy - wygrana i powrót do pracy! Sprawa karna bo menadżer upublicznił pismo w obronie pracowników - wygrana, a teraz wypowiedzenie warunków z pracy biurowej na fizyczną. Pracodawca wie że Agata jest po dwóch operacjach nóg, zmieniając jej warunki na pracę stojącą to na co liczy pracodawca? Widać że trzeba Koleżance obiektywizmu i empatii.

Dlaczego pracodawca z-cy przewodniczącej Małgosi zmienia warunki pracy? Przecież Małgosia jest świetnym Specjalistą w Dziale Kas zresztą cenionym! Dlaczego nie powierzył tych obowiązków Specjaliście z praktyką na Piekarni? A taki istnieje! A może pracodawca wiedząc o tym, że na piekarniach likwidacja jest produkcji własnej i piekarze i specjaliści nie będą jemu potrzebni za chwilę powie Małgosi, przykro ale likwidujemy specjalistę piekarni musi powierzyć Tobie obowiązki doradcy klienta i bedzie to zgodne z prawem! Może właśnie o to chodzi!

Proszę Koleżanko nie dzielić ludzi, bo podział polega na innym charakterze pracy i innych obowiązkach! Wszyscy w pracy nie zajmują takich samych stanowisk pracy, a zwroty użyte przez polityków proszę zostawić politykom.

Dodam jeszcze tylko, że nie jesteśmy w pracy niewolnikami, wszyscy mamy prawo walczyć o swoje prawa, a jeśli są tacy którzy na wszystko się godzą to ich sprawa i my nie mamy prawa w to ingerować. Natomiast każdy członek Związku jeżeli się zwróci o pomoc to taką pomoc otrzyma oczywiście w ramach prawa pracy! I Agata też ma do tego prawo i pomoc otrzyma w ramach oczywiście obowiązującego prawa!

zgłoś
J
Jadwiga
W dniu 09.11.2018 o 20:45, Ewela napisał:

Praca w kadrach? Z tego co czytam to ta Pani pracuje w skarbcu, a to raczej dwa różne działy :) I z tekstu reportażu wynika, że ta Pani jest przenoszona na inny dział, a nie zwalniana z pracy więc chyba to istotna różnica. Po co więc pikieta i śmieszne bronienie koleżanki? Ja tu nie widzę ochrony praw pracownika a raczej koleżanki ze związku. Na pewno takie postępowanie nie wpłynie pozytywnie na szefów. A z tego co wiem to więcej pracowników zostało zwolnionych z pracy w Tesco przed tą Panią i jakoś nie słyszałam, żeby ta "obrończyni" pikiety robiła

A z tego co ja wiem wynika, że pracodawca już od 2012 r., próbuje pozbawić tę działaczkę Związkową pracy. Dziewczyna za dzielnie walczy o swoje prawa, najpierw bezprawne zwolnienie z pracy, później bezprawna sprawa karna bo pan Menadżer ujawnił pismo w obronie pracowników, teraz wypowiedzenie warunków pracy- mało? Chcielibyście być tak traktowani? Chcielibyście przez 5 lat niemal nie wychodzić z Sądu. Pani ta jest po 2 operacjach na nogi, będzie teraz musiała pracować 8 godzin na nogach i co to nie jest celowa zagrywka pracodawcy? Co liczą na to że nie przyjmie nowych warunków i odejdzie? Co pracodawca robi - jak nie pałą to dzidą! Dziennikarz się pomylił i napisał w kadrach i co z tego, prawda jest taka, że z pracy biurowej zmienia jej na pracę fizyczną, ale łaska pracodawcy po 17 latach pracy! Pewnie Przedstawicieli Tesco powinna po nogach całować! 

Śmieszne bronienie, no to postaw się w jej sytuacji, byłoby ci do śmiechu! Życzę Tobie abyś przeszła przez to piekło co Agata Strzałkowska wtedy włączy się Tobie empatia i włączy się myślenie, bo dziś używasz argumentów Pracodawcy!

 

Żaden zwalniany czy też przenoszony pracownik na inny dział w sklepie w Rzeszowie nie zwrócił się o pomoc i ochronę Związku!

zgłoś
J
Jadwiga
W dniu 09.11.2018 o 20:45, Ewela napisał:

Praca w kadrach? Z tego co czytam to ta Pani pracuje w skarbcu, a to raczej dwa różne działy :) I z tekstu reportażu wynika, że ta Pani jest przenoszona na inny dział, a nie zwalniana z pracy więc chyba to istotna różnica. Po co więc pikieta i śmieszne bronienie koleżanki? Ja tu nie widzę ochrony praw pracownika a raczej koleżanki ze związku. Na pewno takie postępowanie nie wpłynie pozytywnie na szefów. A z tego co wiem to więcej pracowników zostało zwolnionych z pracy w Tesco przed tą Panią i jakoś nie słyszałam, żeby ta "obrończyni" pikiety robiła

A z tego co ja wiem wynika, że pracodawca już od 2012 r., próbuje pozbawić tę działaczkę Związkową pracy. Dziewczyna za dzielnie walczy o swoje prawa, najpierw bezprawne zwolnienie z pracy, później bezprawna sprawa karna bo pan Menadżer ujawnił pismo w obronie pracowników, teraz wypowiedzenie warunków pracy- mało? Chcielibyście być tak traktowani? Chcielibyście przez 5 lat niemal nie wychodzić z Sądu. Pani ta jest po 2 operacjach na nogi, będzie teraz musiała pracować 8 godzin na nogach i co to nie jest celowa zagrywka pracodawcy? Co liczą na to że nie przyjmie nowych warunków i odejdzie? Co pracodawca robi - jak nie pałą to dzidą! Dziennikarz się pomylił i napisał w kadrach i co z tego, prawda jest taka, że z pracy biurowej zmienia jej na pracę fizyczną, ale łaska pracodawcy po 17 latach pracy! Pewnie Przedstawicieli Tesco powinna po nogach całować! 

Śmieszne bronienie, no to postaw się w jej sytuacji, byłoby ci do śmiechu! Życzę Tobie abyś przeszła przez to piekło co Agata Strzałkowska wtedy włączy się Tobie empatia i włączy się myślenie, bo dziś używasz argumentów Pracodawcy!

 

Żaden zwalniany czy też przenoszony pracownik na inny dział w sklepie w Rzeszowie nie zwrócił się o pomoc i ochronę Związku!

zgłoś
J
Jadwiga
W dniu 09.11.2018 o 20:45, Ewela napisał:

Praca w kadrach? Z tego co czytam to ta Pani pracuje w skarbcu, a to raczej dwa różne działy :) I z tekstu reportażu wynika, że ta Pani jest przenoszona na inny dział, a nie zwalniana z pracy więc chyba to istotna różnica. Po co więc pikieta i śmieszne bronienie koleżanki? Ja tu nie widzę ochrony praw pracownika a raczej koleżanki ze związku. Na pewno takie postępowanie nie wpłynie pozytywnie na szefów. A z tego co wiem to więcej pracowników zostało zwolnionych z pracy w Tesco przed tą Panią i jakoś nie słyszałam, żeby ta "obrończyni" pikiety robiła

A z tego co ja wiem wynika, że pracodawca już od 2012 r., próbuje pozbawić tę działaczkę Związkową pracy. Dziewczyna za dzielnie walczy o swoje prawa, najpierw bezprawne zwolnienie z pracy, później bezprawna sprawa karna bo pan Menadżer ujawnił pismo w obronie pracowników, teraz wypowiedzenie warunków pracy- mało? Chcielibyście być tak traktowani? Chcielibyście przez 5 lat niemal nie wychodzić z Sądu. Pani ta jest po 2 operacjach na nogi, będzie teraz musiała pracować 8 godzin na nogach i co to nie jest celowa zagrywka pracodawcy? Co liczą na to że nie przyjmie nowych warunków i odejdzie? Co pracodawca robi - jak nie pałą to dzidą! Dziennikarz się pomylił i napisał w kadrach i co z tego, prawda jest taka, że z pracy biurowej zmienia jej na pracę fizyczną, ale łaska pracodawcy po 17 latach pracy! Pewnie Przedstawicieli Tesco powinna po nogach całować! 

Śmieszne bronienie, no to postaw się w jej sytuacji, byłoby ci do śmiechu! Życzę Tobie abyś przeszła przez to piekło co Agata Strzałkowska wtedy włączy się Tobie empatia i włączy się myślenie, bo dziś używasz argumentów Pracodawcy!

 

Żaden zwalniany czy też przenoszony pracownik na inny dział w sklepie w Rzeszowie nie zwrócił się o pomoc i ochronę Związku!

zgłoś
J
Jadwiga

Ciotka z Rapczyc,

A czy wiesz, że Pani którą Związek broni nie ma "stołka" pracuje na pełny etat w Tesco?

Pewnie nie, przestań ciociu oglądać TVN, bo widać że skutecznie masz skrzywiony pogląd!

zgłoś
c
ciotka z Ropczyc
W dniu 11.11.2018 o 20:54, res napisał:

Widać , ze prezesikowi nie na rękę związki.

Nie pomoga zadne zwiazki.

Trzeba pracowac bo za darmo nikt nie chce placic.

Komuna sie skonczyla i powoli przewodniczacy Zwiazkow Zawodowych tez zostanie zagoniony do pracy ze stolka jaki zajal po sekretarzu POP PZPR w zakladzie.

To tylko w PiS-ie placa za to ze sie glosuje na to co prezes kazowol i mozno sie potem bujac od wypalty do wyplaty.

zgłoś
r
res

Widać , ze prezesikowi nie na rękę związki.

zgłoś
E
Ewela

Praca w kadrach? Z tego co czytam to ta Pani pracuje w skarbcu, a to raczej dwa różne działy :) I z tekstu reportażu wynika, że ta Pani jest przenoszona na inny dział, a nie zwalniana z pracy więc chyba to istotna różnica. Po co więc pikieta i śmieszne bronienie koleżanki? Ja tu nie widzę ochrony praw pracownika a raczej koleżanki ze związku. Na pewno takie postępowanie nie wpłynie pozytywnie na szefów. A z tego co wiem to więcej pracowników zostało zwolnionych z pracy w Tesco przed tą Panią i jakoś nie słyszałam, żeby ta "obrończyni" pikiety robiła

zgłoś
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3