Zwłoki policjantki i jej 9-letniego synka odnalezione w lesie pod Środą Wielkopolską. Rano nie zgłosiła się do służby

Norbert Kowalski
Norbert Kowalski
Nicole Młodziejewska
Nicole Młodziejewska
- Dzisiaj rano nie zgłosiła się do służby. Został wszczęty alarm i rozpoczęto poszukiwania - relacjonował Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.
- Dzisiaj rano nie zgłosiła się do służby. Został wszczęty alarm i rozpoczęto poszukiwania - relacjonował Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji. Archiwum/Zdjęcie ilustracyjne
Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek po południu. W lesie pod Środą Wielkopolską policjanci odnaleźli zwłoki 30-letniej policjantki oraz jej 9-letniego synka. Funkcjonariuszka nie zgłosiła się rano do pracy i rozpoczęto jej poszukiwania. Okoliczności śmierci kobiety i jej synka są wyjaśniane.

- Mogę potwierdzić, że nie żyje 30-letnia policjantka z komisariatu w Swarzędzu oraz jej 9-letni syn - mówi Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Sprawdź też:

Policjantka rano normalnie miała rozpocząć służbę, lecz nie stawiła się na komisariacie. Wtedy wszczęto alarm oraz rozpoczęto jej poszukiwania. Zakończyły się one tragicznie we wtorek po południu, kiedy to w lesie pod Środą Wielkopolską odnaleziono zwłoki 30-latki i jej 9-letniego synka.

Czytaj też: Adam Z., oskarżony o zabójstwo Ewy Tylman, znowu stanie przed sądem. Ponowny proces ruszy na początku listopada

- Jej śmierć może mieć związek ze sprawami osobistymi - mówi Iwona Liszczyńska. Jednocześnie policjanci dodają, że dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane.

W środę pojawiły się nowe informacje w tej sprawie: Prokuratura o śmierci policjantki ze Swarzędza: "Najpierw strzeliła do syna, później do siebie. Na miejscu broń służbowa"

Kobieta pracowała w policji od sześciu lat. - Była wyróżniającą się policjantką. Miała bardzo dobrą opinię wśród kolegów i przełożonych - mówi Iwona Liszczyńska.

Zobacz też:

Najgłośniejsze sprawy kryminalne w Wielkopolsce. Nie tylko ś...

Głośne zabójstwa, niewyjaśnione zbrodnie i tajemnicze znikni...

Śmiertelne wypadki w Wielkopolsce. W pierwszym półroczu 2020...

Poznań: Najgłośniejsze wypadki drogowe w ostatnich latach. J...

Gdzie szukać pomocy, gdy masz myśli samobójcze lub boryka się z nimi twój bliski? Pamiętaj, nie jesteś sam! Pomoc uzyskasz w:

  • lokalnych ośrodkach interwencji kryzysowej
  • gabinetach psychiatrów, psychoterapeutów i psychologów
  • w poradniach zdrowia psychicznego.

Możesz zwrócić się też do ośrodków podstawowej i całodobowej opieki zdrowotnej. Wsparcie uzyskasz również w telefonach zaufania (np. pod nr. 116 123).

Kryzys wieku średniego. Skąd się bierze i czy dotyka wszystkich?

Wideo

Materiał oryginalny: Zwłoki policjantki i jej 9-letniego synka odnalezione w lesie pod Środą Wielkopolską. Rano nie zgłosiła się do służby - Głos Wielkopolski

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

B
Basia

Przykre ,ale uważam że za dużo ostatnio nagłaśnia się takie sprawy i kobiety z depresją niestety zaczynają brać pod uwagę takie chore wyjscie z sytuacji życiowej nie myśląc racjonalnie

Dodaj ogłoszenie