Życzenia walentynkowe 2010 r., cz. 3

Redakcja

Miłość to ogród mieniący się w zależności od pogody raz promieniejący w słońcu a raz znikający w nocy, lecz trwający - dla żony Iwony Mariusz.

W dniu św. Walentego dla misiaczka kochanego wielkie serce ślę ja skrycie bo ja Kocham Cię nad życie. Najukochańszej Dorotce - Jasiek.

Moje serce mocno bije. Moje serce męczy mnie. Moje serce kocha Cię - Twój mąż Paweł.

Życie jest piękne, gdy jedno serce drugie rozumie. Gdy oba serca płoną miłością i pragną się kochać z wzajemnością Dla Gosi Rubinek mąż Robert.

Tylko Ciebie kocham, tylko z Tobą pragnę żyć. Tylko Twoje szczęście moim może być. Kocham Cię! Dla kochanego męża Edwarda od żony Elżbiety Urban.

Krzysiu chcę Ci złożyć życzenia pełne miłości, dużo słodyczy i radości, aby nasze dni spędzone razem były coraz piękniejsze. Kocham Cię. Twoja żona Asia W.

Jesteś mym słońcem, moim natchnieniem. Jesteś najskrytszym marzeń spełnieniem. Jesteś mi rajem, wielką radością - zawsze pozostań moją miłością.

Dziękuję Ci za uczynienie rzeczywistości piękniejszej od marzeń, dziękuję za nas i za naszego Dawida. Jesteś moim życiem i za to bardzo Cię kocham moje Kochanie! Wierzę, że w naszym domku będziemy żyć długo i szczęśliwie! Cudownemu mężowi Adamowi Cz. -żona Kasia!

Kocham Cię, choć Ty tego nie wiesz. Nie wiem jak Ci to powiedzieć, bo mieliśmy być tylko przyjaciółmi, ale przed miłością nie da się uciec.

Życzenia ukochanej żonie Anecie oraz małym walentynkom Weronice i Maciusiowi dużo miłości i czułości życzy św. Walenty - Krzyś R.

Nie patrz na piękno, lecz na serce człowieka, bo piękność ucieka, a serce wciąż czeka. Nie patrz na ten głupi wyraz twarzy, lecz na serce, które miłością Cię darzy. Dla kochanej Halinki Rygalik - Andrzej.

Miłość moja kwitnie jak piękny kwiat. Taki z Tobą bajeczny świat. Pragnę być blisko Ciebie i szeptać zawsze Kocham Cię Najdroższy. Mężowi Danielowi z okazji Walentynek kochająca żona.

Miłość to rozmowa cisza. Ciepło dłoni, gdy usta milczą, bo kochać to być w każdej chwili w radości i nieszczęściu zawsze blisko. Ewa z Tuliglow.

Gdy zajdzie potrzeba, dam Ci gwiazdkę z nieba. Dziś na Walentynki - uśmiech, buziak i malinki. Mariuszowi M - Jusia.

Chciałbym dać ogrody Semiramidy mogłem serce wszystko, co miałem moja Julio przy Tobie trwam moja perełko walczę o to jedno Twoje serduszko. Ali - Edward.

Bądź przy mnie blisko, bo tylko wtedy nie jest mi zimno, tylko Twych ramion mi trzeba, by poczuć, że cały wszechświat należy do nas. Mariuszowi - Jusia.

Dla nas cały ten świat, Tobie zawierzam me sny. Dla Ciebie - wszystkim ja, a dla mnie - wszystkim Ty! Bogdanowi - żona Krystyna, aby był ze mną następne 25 lat!

Joanno w Dniu Świętego Walentego masz życzenia z serca mego! Od początku znajomości w moim sercu stale gościsz i zostaniesz tam do końca, bo to rzecz nieustająca. Mirek.

Dwa małe słowa dużo znaczące. Dwoje młodych w nich serca płonące. Zależy mi na Tobie - to wiesz. Słowami: Kocham Cię kończę ten wiersz! Od Pawła dla Anetki.

Bujamy w obłokach jak wesołe dzieci, myślimy, że słońce tylko dla nas świeci. Co nam w sercach i głowach miesza tak szalenie? To wzajemna miłość - nasze przeznaczenie. Mariuszowi M - Jusia.

Skarbeńku mój najdroższy Kocham Cię, za to, że jesteś i zawsze mogę na Ciebie liczyć! Agatko jesteś spełnieniem moich marzeń Kocham Cię Twój Robert :*

Miłość prawdziwa jest jak dzwon, ma jedno serce, jeden ton, jednym uczuciem tylko tchnie, taką miłością Kocham Cię. Dla Krzysia od Moniki.

Bądźmy jak gejzer gorący, porwie nas miłości tsunami wybuchnie wulkan uczuć płynący zawiruje szczęścia tornado podsycajmy ten uczuć ogień czas nie zgasi naszego żywiołu. Ani - Edi.

Żadne maskotki, żadne błyskotki, żadne kwiatki Nie powiedzą tego, co chcę Ci wyznać w dniu św. Walentego - K C Konopna Anna.

Każdy pisze to i owo, a ja piszę jedno słowo - Kocham Was Piotra Kamisia i Karolkę.

Miłość przychodzi z czasem, cichym szelestem, nie hałasem. Moja miłość, czekała na kogoś, kto ją zrozumie taką, jaka jest - dziękuję Ci Anielu, że ją przyjąłeś. Kinga

Serce moje kocha Twoje, Ty wypełniasz myśli moje, z Tobą czuję się jak w niebie, bo ja kocham tylko Ciebie. Dla kochanego męża Krzysia od żony Justyny.

Kochanej żonie i mamie za wielkie serce, które miłuje nas bezgranicznie, że możemy bujać w obłokach niesieni miłością - kochający chłopcy Darek i Bartek:)

Pisać długo, to zbytecznie lepiej krótko, lecz serdecznie. Przyjmij moje zapewnienie że Cię kocham wielbię cenię. Kocham Cię Krzysiu - Twoja żona Asia.

Nie patrz na piękno, lecz na serce człowieka, bo piękność ucieka, a serce wciąż czeka. Nie patrz na ten głupi wyraz twarzy, lecz na serce, które miłością Cię darzy. Dla kochanej Halinki Rygalik - Andrzej.

Jesteś każdym mym oddechem i każdym mego serca biciem. Jesteś moim światłem, co rozświetla mi drogę życia. Jesteś moją miłością i dopełnieniem mej duszy. Jesteś dla mnie najważniejszy na świecie i tylko przy Tobie czuję się szczęśliwa Anula.

Dzięki Tobie czuję, że żyję chwilą obecną a jednocześnie posuwam się wielkimi krokami do przodu. Z Miłością Promyczkowi - Perełka.

Z okazji Dnia Walentego ślę Ci Jacusiu całusa ogromnego, bo Kocham Cię Misiaczku swym sercem małym Ty jesteś dla mnie światem całym: Twój Cikcik.

Teraz już wiem, po co mam żyć, dalej kochać, marzyć, śnić. Teraz już wiem, że dla miłości warto żyć i do końca z Tobą być. Dla Kochanej żony Asi mąż Grześ.

Dla mojego serduszka Nikodema - Tato

Kocham Cię Joanno ! Gladiator

Przez "Nowiny" przesyłam życzenia, by wszystkim zakochanym spełniły się życzenia. A najbardziej mojemu mężowi, który czyta tę gazetę strona po stronie Kasia N.

Ile w morzu piasku, a w słoneczku blasku, ile gwiazd na niebie, tak bardzo Kocham Ciebie - Kochanemu mężowi Lucjanowi - żona Joanna.

Chcę przytulić Cię serdecznie i w uścisku tym trwać wiecznie. Bicia serca słuchać Twego, aż do końca życia mego. Dla Krzysia od Justyny.

Smutne noce, smutne dnie, kiedy przy mnie nie ma Cię, lecz, gdy jesteś radość wszędzie, spraw niech tak już zawsze będzie. Od Kazia dla Agniesi.

Cicho płynie deszcz po szybie, jeszcze ciszej płynie łza, jeśli w świecie ktoś Cię kocha, to pamiętaj, że to ja. Dla Doci Wegrzyn życzy mąż !!!

Milion całusów dla kochanego męża w naszą pierwszą rocznicę, ślubu w dzień Walentego, oby nasza miłość kwitła, aż po grób. Kocham Cię. Kamila.

Okazji Dnia Zakochanych Danusi Biały z Rzeszowa wszystkiego najlepszego: radości, miłości, szczęścia oraz zadowolenia z pracy oraz koleżanek kolegów przesyła kochający pamiętający Adam.

Bo Walentynki są nie tylko dla zakochanych, niekochanych i innych cierpiących na serce i umysł. Są też po to, żeby powiedzieć, jak fajnie, że jest ktoś taki jak Ty! Dla naj słodkiego przy *** brak fragmentu ***

Mojemu kochanemu Łukaszowi, który wkrótce zostanie moim mężem chcę podziękować, za to, że jest przy mnie, że kocha mnie najbardziej na świecie za to, że idzie ze mną przez życie kocham Cię Agata.

Karolku mój słodki jak miód, jesteś dla mnie niczym cud. Kocham Cię nad ranem i w nocy z całej mej siły i mocy. Kocham w południe i kocham na przystanku mówili już o tym nawet w Teleranku. Jesteś marzeń mych spełnieniem, ratunkiem i wybawieniem. Marta Kawalec.

Chciałabym Ci podarować cały świat, lecz nie mam, w co go zapakować. Dla Bogdana od Magdy.

Są misie brązowe, są misie białe są misie duże i takie małe, są misie pluszowe, są też szklane i takie jak wy bardzo kochane. Z okazji Walentynek dla żony Anny i córki Zuzanny przesyła Wasz Misio.

W Dniu św. Walentego masz życzenia z serca mego. Od początku znajomości w moim sercu stale gościsz. I zostaniesz tam do końca dla kochanej Marty Grzesiek.

Dzień jest wyjątkowy bo walentynkowy, więc szepnę Ci Anetko do uszka, że kocham Cię z całego serduszka Tomek.

Dla Słońca mojego Kotuniem nazwanego wszystkiego najlepszego z okazji św. Walentego - G.

Dla kochanego męża Marcina od żony Ewy. Moje serce jest malutkie, ale wierne i cieplutkie tylko Tobie jest oddane tylko w Tobie zakochane.

Całusy i uściski dla naszych kochanych dam: Adrianny i Beaty przesyłają Dariusz i Amadeo.

Nie wszystko drogie, co się świeci. Nie wszystko złoto, co się blaskiem mieni. Zauważ to "czego nie widać", a to coś Ci życie odmieni. Adrianowi R Roza

Mój nieznany losie, jak to uczyniłeś dwa odległe serca w jedno połączyłeś. Wśród tysiąca innych, to jego spotkałam i pokochałam. Kochanemu Adi Gaga.

Masz serce złote i piękne ciało. Takiego chłopaka życie mi dało. Kocham Cię Misiu drogi, i nikt mi do Ciebie nie zamknie drogi dla Misia od Moni.

Dla Rafała od Rudej - Jesteś dla mnie całym światem, słońcem, wiatrem, lądem, wodą. Jedno wiem już dziś na pewno: chcę me życie dzielić z Tobą.

Od azurka dla Iwony w Walentynki piękny świat więc Ci życzę uroczyście żyj przynajmniej ze sto lat. Ze mną oczywiście Kocham Cię.
Mam zimne rączki, mam zimne uszka, więc przytul mnie mocno do swego serduszka. Żyj szczęśliwie, kochaj wiecznie, ale tylko gadzie mnie koniecznie. Ola M.

To dla Ciebie żyję, marzę, tęsknię to dla Ciebie kocham, płaczę wszystko dla Ciebie "kocham Cię !!! Twoja walentynka

**

Zobacz pozostałe życzenia, które przysłali Czytelnicy Nowin

**

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie