1 liga kobiet. Druga porażka piłkarek Arini Resovii i druga u siebie

Zawodniczki Arini Resovii przegrały drugi mecz w sezonie na swoim stadionie w 1 lidze piłkarek.

Pierwsza połowa nie była zbyt ciekawa i żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. Na drugie 45 minut jednak przyjezdne wyszły bardzo zmobilizowane i niedługo po wznowieniu gry wyszły na prowadzenie. To obudziło resoviaczki, ale wyrównać udało się dopiero 10 minut przed końcem.

Czasem wokół boiska dzieje się więcej, niż na samej murawie! Polecamy galerię "wokół meczu", czyli subiektywnie wybraną kompozycję zdjęć weekendu 3-5 września z 4. ligi podkarpackiej i klas O, A, B.

Wokół meczu. Najlepsze około-piłkarskie zdjęcia w niższych l...

Jednak zespół gości postanowił walczyć o pełną pulę do samego końca i już w doliczonym czasie dopiął swego choć trzeba dodać, że po raz kolejny w meczu u siebie rzeszowianki popełniły błąd w samej końcówce i straciły wszystko.

Arini Resovia - KS Wodzisław Śląski 1:2 (0:0)

Bramka dla Resovii: Kaput 80.

Resovia: Barszcz - Misiak, Łach (55 Lindström), Bednarz, Florek, Czyż, Komanda, Kaput, Kurasz, Dańko (65 Bukowiec), Gajdur (75 Michalska). Trener Paweł Szurgociński.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Rolnik Biedrzychowice - UKS SMS II Łódź 0:4; Czwórka Radom - Stomilanki Olsztyn 2:0; Pogoń Tczew - ROW Rybnik 5:4; Polonia Środa Wlkp. - Trójka Staszówka/ Jelna 4:0; Skra Częstochowa - Ząbkovia Ząbki 4:2.

Po czterech kolejkach zespół Arini Resovii zajmuje 6. miejsce z 6 punktami na koncie.