Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Oświadczenia majątkowe posłów. Zobacz ile zarabiają politycy
  Zarobki

  Oświadczenia majątkowe posłów.Zobacz ile zarabiają politycy

  Sejm opublikował oświadczenia majątkowe rodzimych parlamentarzystów. Możemy się z nich dowiedzieć, jaki majątek udało im się zgromadzić i w co najchętniej inwestują posłowie. Niektórzy zarabiają naprawdę dużo. Na uwagę zasługują m.in. zarobki członków partii Razem, deklarującej się jako lewica.

 2. Koronawirus: Kto będzie mógł wjechać do Strefy Schengen od 1 lipca 2020 r.? Na liście 15 krajów świata. USA, Brazylia i Rosja bez zgody
  Koronawirus

  Koronawirus: Kto będzie mógł wjechać do Strefy Schengen?

  Brazylia, USA i Rosja nie znajdują się na liście krajów z możliwością wjazdu do Unii Europejskiej. Co ciekawe, na liście są Chiny, ale pod pewnymi warunkami. Obywatele Wielkiej Brytanii, mimo Brexitu, do końca roku są traktowani jak obywatele UE.

 3. Gwarancja zatrudnienia dla młodych. Pracownicy z prezentem od Komisji Europejskiej
  Praca

  Gwarancja zatrudnienia dla młodych. KE da wsparcie w pracy

  Bezrobocie wśród młodych jest dwa razy większe niż w innych grupach wiekowych. Zobacz, jak Komisja Europejska chce walczyć z tym problemem.

 4. Obawy Polaków w związku z koronawirusem zmniejszają się, jednak warto zaznaczyć, że poziom naszego zaniepokojenia jest wciąż dość wysoki na tle innych
  Z kraju i ze świata

  Coraz mniej boimy się koronawirusa z prostego powodu

  W ostatnich dniach nieznacznie zmalały obawy Polaków dotyczące wyjścia do restauracji czy sklepu. Podobnie mniejsze ryzyko zauważalne jest w korzystaniu z hoteli czy usług fryzjerów. Ponadto poprawiają się nastroje dotyczące sytuacji finansowej. Wciąż tym, co najbardziej niepokoi Polaków w związku z Covid-19 jest zdrowie członków rodziny. - Okres letni jak i czas jaki upłynął od momentu rozpoczęcia restrykcyjnej kwarantanny powoduje, że jesteśmy już zmęczeni ograniczeniami i obawami, które towarzyszą nam od miesięcy i chcemy wrócić do dawnego życia - mówi AIP ekspert.

 5. Po kieszeni dostaną amatorzy owoców morza i egzotycznych przypraw, ulgę w portfelach odczują rodzice małych dzieci.
  Wiadomości

  Od 1 lipca rewolucja w cenach - przez VAT. Stracisz?

  Wyższy VAT na homary, niższy na produkty dla dzieci. W środę 1 lipca 2020 r. życie wchodzi nowa matryca stawek podatku.