Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Doctor Brew zebrał już 2,47 mln zł na zakup browaru od Marka Jakubiaka. To rekord w historii crowdfundingu udziałowego w Polsce
  Z kraju i ze świata

  Doctor Brew zebrał już 2,47 mln zł na zakup browaru od Marka Jakubiaka

  Polski producent piwa kraftowego Doctor Brew zebrał aż 2,47 mln złotych na platformie crowdfundingowej Crowdway.pl. "Doktorzy "kontynuują zbiórkę - chcą pozyskać jeszcze więcej środków wspierających zakup kultowego Browaru Lwówek od Grupy Browary Regionalne Jakubiak.

 2. Elektromobilność jest niewątpliwie kierunkiem rozwoju całego przemysłu motoryzacyjnego.
  Z kraju i ze świata

  Diesle mniej szkodliwe od elektryków? Niekoniecznie

  Samochody elektryczne nie są aż tak ekologiczne jak moglibyśmy sądzić, jednak w ciągu swojego życia emitują znacznie mniej CO2 niż przeciętny samochód spalinowy w Europie - mówi AIP ekspert ds. technologii samochodowej. Przeciętny samochód elektryczny w trakcie swojego cyklu życia wytwarza o połowę mniej CO2 niż jego spalinowy konkurent.

 3. Praca w straży granicznej to również ciężka służba przy ochranianiu "zielonej" granicy.
  Praca

  Straż graniczna chce przyjąć nowych ludzi

  90 funkcjonariuszy jeszcze w tym roku chce przyjąć Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej. Kolejnych 120 w przyszłym roku.

 4. Wciągu pierwszych 11 miesięcy tego roku do Polski zostało sprowadzonych 864 678 używanych samochodów osobowych.
  Z kraju i ze świata

  Na VW Golfa Polak musi pracować 19 miesięcy, a Niemiec tylko 8

  Od stycznia do listopada 2018 r. Polacy zarejestrowali prawie 865 tys. używanych samochodów osobowych. Nowych było o połowę mniej – ponad 486 tys. Z kolei 54 proc. sprowadzonych aut ma ponad 10 lat. Skąd takie zainteresowanie używanymi pojazdami?

 5. Grupa Morele.net ostrzega: wyciekły dane klientów! Jeśli robiłeś tam zakupy, informacje o tobie mogły dostać się w niepowołane ręce!
  AKTUALNOŚCI

  Robiłeś tu zakupy? Twoje dane mogły wyciec!

  Sklepy internetowe powinny strzec dostępu do danych swoich klientów, jednak co jakiś czas okazuje się, że doszło do problemów z bezpieczeństwem i informacje o klientach zostały przejęte przez nieuprawnione do tego osoby. Teraz swoich klientów o takim zdarzeniu informuje grupa Morele.net.