Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Dzień Darmowej Dostawy. Jedynym warunkiem jest dostawa na terenie Polski.
  Wiadomości

  Dzień Darmowej Dostawy - kiedy?

  Za nami Black Friday oraz Cyber Monday - część gwiazdkowych prezentów pewnie już kupiona. Teraz mały przerywnik w świątecznych zakupach na remanent i - do ataku! Teraz jest doskonały moment, bo 10 grudnia już dziesiąta edycja Dnia Darmowej Dostawy - kto korzystał wcześniej, ten wie na czym polega. Kto nie - oto wskazówki i porady eksperta.

 2. 7.05.2018 warszawa plac vogla sklep centrum handlowe biedronka neon logo baner oswietlony noc widok muratorfot. sylwia dabrowa /polska press
  Z kraju i ze świata

  Jak będzie otwarta Biedronka w Wigilię i Sylwestra

  W okresie okołoświątecznym godziny otwarć sklepów sieci Biedronka ulegną zmianie. 23 grudnia będzie można zrobić zakupy co najmniej do godz. 22:00, a 24 grudnia 2019 r., w Wigilię Bożego Narodzenia, do godz. 13:00. W Sylwestra zaś sklepy będą otwarte do godz. 19:00. W grudniu klienci będą też mogli zrobić zakupy w trzy niedziele handlowe: 15, 22 oraz 29 grudnia.

 3. 20.07.2018 ostaszewo k. torun fabryka apator linia produkcyjna fot. grzegorz olkowski / polska press
  Z kraju i ze świata

  Pojawiają się obawy, że robotyzacja może zabrać nam pracę

  Na koniec 2018 roku w Polsce pracowały 13632 roboty przemysłowe, z czego 39 proc. z nich funkcjonowało w branży motoryzacyjnej. Z robotów korzysta 6 proc. polskich przedsiębiorstw, a tylko w 2018 r. ich liczba wzrosła o 17,5 proc.

 4. Czy wiemy na pewno, jak bezpiecznie pożyczyć pieniądze, by kredyt nie stał się zbytnim obciążeniem dla naszego budżetu domowego i jak wybrać najlepszą
  Wiadomości

  Kredyt na święta: tanio i bez pułapek

  Jak wynika z szacunków firmy Deloitte, na tegoroczne Święta wydamy średnio 1521 zł – to aż o 350 zł więcej niż przed rokiem. Pomimo tego, iż wielu Polaków deklaruje, że finansuje świąteczne wydatki z bieżących wpływów i oszczędności, to jednak niemała grupa będzie musiała sięgnąć po dodatkowe źródło finansowania. Co piąty konsument w naszym kraju deklaruje, że musi pożyczać pieniądze lub skorzystać z limitu na karcie kredytowej, aby kupić, chociażby prezenty najbliższym.

 5. Jeśli pracownikowi zdarza się spóźniać, musi się liczyć z naganą z wpisem do akt.
  Praca

  Za jakie przewinienia pracownik może się spodziewać nagany?

  Nagana w pracy jest forma kary porządkowej jaką może nałożyć szef na pracownika, gdy ten nie wywiązuje się ze swoich pracowniczych obowiązków. Aby nagana była ważna, musi być nałożona zgodnie z przepisami i procedurą. W jakich okolicznościach można „zasłużyć” na naganę w pracy?