Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Gdzie zarobisz w Polsce najwięcej? Ranking wynagrodzeń według województw i powiatów
  AKTUALNOŚCI

  Gdzie zarobisz w Polsce najwięcej? Ranking wynagrodzeń

  Zgodnie z danymi GUS-u za 2017 rok, średnie wynagrodzenie w Polsce wyniosło 4527,89 zł. W których województwach zarobki przekroczyły średnią, a gdzie nie osiągnęły tego pułapu? Jakie powiaty zapewniły województwom najwyższe wyniki? Sprawdźcie, na którym miejscu znajduje się Wasz region.

 2. Policjanci w Trzebownisku zatrzymali podejrzaną o wyłudzenie 495 tys. zł za towar. Klienci płacili, ale materiałów budowlanych nie dostawali
  Pieniądze

  Klienci płacili, ale materiałów budowlanych nie dostawali

  Policjanci w Trzebownisku zatrzymali kobietę podejrzaną o szereg oszustw i przywłaszczeń mienia podczas sprzedaży materiałów budowlanych.

 3. Pięć nowych sklepów, które już wkrótce wzbogacą liczącą ponad 2830 lokalizacji sieć Biedronka.
  Z kraju i ze świata

  5 sklepów Piotr i Paweł zamieni się w Biedronkę

  Od piątku, 28 września, sieć sklepów Biedronka powiększy się o pięć nowych lokalizacji. To efekt prowadzonych rozmów między Jeronimo Martins Polska a siecią Piotr i Paweł odnośnie przejęcia części sklepów, które do tej pory działały pod tym ostatnim szyldem.

 4. W najnowszym rankingu tygodnika "Wprost" zestawiającym najbogatsze kobiety w Polsce po raz kolejny na pierwszym miejscu znalazła się
  Kobieta tygodnia

  Najbogatsze kobiety w Polsce. Zobacz najnowszy ranking

  W najnowszym rankingu tygodnika "Wprost" zestawiającym najbogatsze kobiety w Polsce po raz kolejny na pierwszym miejscu znalazła się poznanianka Dominika Kulczyk. W rankingu znalazły się też m.in. Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska, Agnieszka Radwańska, Grażyna Kulczyk - zobacz ich majątki.

 5. Obawy, że napływ pracowników z Ukrainy zahamuje wzrost wynagrodzeń w Polsce są częstsze wśród najstarszych pracowników.
  Z kraju i ze świata

  Przez Ukraińców nie będzie podwyżek wynagrodzenia?

  Czterech na dziesięciu polskich pracowników obawia się, że napływ Ukraińców przyczyni się do spowolnienia wzrostu płac. Co dziesiątego martwi potencjalna utrata stanowiska. Jednocześnie ponad połowa Polaków jest zdania, że zatrudnianie kadry ze Wschodu nie zahamuje wzrostu wynagrodzeń. Obawy dotyczące obniżania tempa wzrostu wynagrodzeń podziela tylko co piąty polski pracodawca, a 61 proc. uważa, że Ukraińcy nie mają na to wpływu.

#Flesz. Subiektywny przegląd najciekawszych informacji na Podkarpaciu. [WIDEO] Materiał informacyjny