Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. LOT AMS już szuka pracowników. Podczas XVIII Podkarpackich Targów Pracy organizowanych przez Biuro Karier WSIiZ oferty przedstawiali także m.in. Safran,
  Strefa Biznesu

  Kolejna wielka firma inwestuje w Jasionce. 1000 miejsc pracy

  LOT AMS już szuka pracowników. Od stanowisk biurowych po obsługę maszyn.

 2. 19 tys. zł brutto - taką rekordową „trzynastkę” wypłacił pracownikowi Sąd Okręgowy w Rzeszowie
  Pieniądze

  "Trzynastki" dla wybranych. Rekord: 19 tys. zł brutto

  Dostają je urzędnicy, policjanci i nauczyciele, ale nie dostają np. pracownicy miejskich szpitali. Dyskusja na temat zasadności wypłacania trzynastych pensji pojawia się niemal co roku.

 3. Sprawdziliśmy dzisiaj, czy faktycznie tego typu towar jest w sprzedaży w galerii handlowej, i czy na oczach dzieci. Faktycznie. Czerwone, zielone, żółte
  Z regionu

  Żelki - penisy. Żart, ale nie dla wszystkich smaczny

  „Przesadnie święty nie jestem, ale nie uważam, by dzieci powinny brać do buzi żelka w kształcie penisa” - napisał do nas ojciec 10-latki. Żelki zobaczył w jednej z galerii handlowych.

 4. Zmiany w 500 plus. Będzie łatwiej zdobyć świadczenie. Zmieni się też kryterium dochodowe 500 plus
  Macierzyństwo

  Będzie łatwiej dostać 500 plus?

  Zmiany w 500 plus. Rodzice samotnie wychowujący dzieci, żeby dostać świadczenie na drugie i kolejne dziecko, nie będą musieli mieć ustalonego prawa do alimentów. O zmianach w programie 500 plus w wywiadzie z „Faktem” opowiedziała minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska.

 5. Plany Tesco na rok 2019 to likwidacja 32 sklepów w Polsce (zdjęcie ilustracyjne)
  Z kraju i ze świata

  Tesco zamyka sklepy w Polsce. Będą grupowe zwolnienia

  Tesco zamyka sklepy w Polsce. Decyzja zapadła, a efekty zamknięcia sklepów sa fatalne. Do listy 30 marketów sieci Tesco, które znikną w 2019 z Polski dołączyły kolejne 2 sklepy w województwie świętokrzyskim. Wspomniane 2 sklepy zostaną zamknięte na stałe już z końcem lutego 2019. Co jest powodem takich decyzji? Sieć decyduje się na likwidacje nierentownych placówek. Wiąże się to jednak z grupowymi zwolnieniami. "Nie widzimy możliwości poprawy" - informują przedstawiciele Tesco. Sieć sklepów brytyjskiej sieci w Polsce stopniowo się kurczy.