Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Komora dymowa we Wrocławiu.
  Wiadomości

  W Przemyślu powstanie komora dymowa dla strażaków [WIDEO]

  W ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020, w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej powstanie komora dymowa. Jej koszt to 1,5 mln zł.

 2. Agencja Standard and Poor’s podwyższyła rating Polski, a Fitch potwierdziła dotychczasowy
  Z kraju i ze świata

  Agencja S&P podwyższyła rating Polski, Fitch potwierdza dotychczasowy

  12 października 2018 r. agencja ratingowa S&P Global Ratings (S&P) ogłosiła decyzję o podwyższeniu oceny ratingowej Polski do poziomu A- dla długoterminowych zobowiązań w walucie zagranicznej oraz A/A-1 odpowiednio dla długo- i krótkoterminowych zobowiązań w walucie krajowej. Tego samego dnia agencja ratingowa Fitch ogłosiła decyzję o utrzymaniu oceny ratingowej Polski na poziomie A-/F2 odpowiednio dla długo- i krótkoterminowych zobowiązań w walucie zagranicznej oraz A-/F1 odpowiednio dla długo- i krótkoterminowych zobowiązań w walucie krajowej.

 3. Całe szczęście można kupić mieszkanie mając nawet o połowę mniej gotówki.
  Z kraju i ze świata

  Mieszkanie na kredyt? Bez 80 tys zł w gotówce zapomnij

  Podatki, prowizje i opłaty to rzeczywistość, z którą zmierzyć się musi osoba chcąca kupić mieszkanie. Kupując na kredyt trzeba też posiadać spory wkład własny. W efekcie rodzina chcąca wykorzystać swoją zdolność kredytową, musi mieć przynajmniej 70-80 tysięcy w gotówce

 4. Komunikacja miejska w Krośnie ma nowe autobusy. 13 niskoemisyjnych pojazdów dostarczyły firmy Volvo i MMI [ZDJĘCIA]
  Z regionu

  Na ulice Krosna wyjechały nowe autobusy. Volvo i MMI [ZDJĘCIA]

  Od dziś na trasach komunikacji miejskiej i podmiejskiej jeżdżą nowe, niskoemisyjne autobusy: duże volva i małe MMI. 13 pojazdów kupiło miasto w ramach projektu unijnego. - To milowy krok w rozwoju komunikacji miejskiej - podkreśla prezydent Piotr Przytocki.

 5. Niedziele handlowe październik 2018. Niedziela 14 października, w których sklepach dziś zrobisz zakupy, a które są objęte zakazem handlu
  Z kraju i ze świata

  Niedziele handlowe w październiku.Gdzie zrobisz zakupy 14 października

  Niedziele handlowe w październiku 2018. Czy niedziela 14 października 2018 roku to niedziela handlowa? Które sklepy są otwarte w niedzielę 14 października. W niedzielę 14 października centra handlowe i inne sklepy będą zamknięte, bo to nie jest niedziela handlowa. Ale nawet bardzo solidne zakupy zrobimy w wielu placówkach prowadzonych rodzinnie; takich nie brakuje na żadnym osiedlu. 14 października to niedziela bez handlu. Następna niedziela handlowa wypada dopiero 28 października. Zobacz wykaz niedziel handlowych 2018. Oczywiście w niedzielę 14 października będą otwarte mniejsze sklepy spożywcze. Natomiast sobota 13 października to normalny dzień w handlu i największe sklepy są czynne nawet do 22.00-23.00 lub, jak Tesco, do północy. Sprawdź niedziele handlowe w październiku 2018.

#Flesz. Najciekawsze wydarzenia tygodnia na Podkarpaciu [WIDEO] Materiał informacyjny