Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Bon turystyczny: Firmy i organizacje pożytku publicznego mogą przystępować do programu przyjmowania płatności bonem. Kto? Jak to zrobić?
  Polska i Świat

  ZUS: Już 11 tys. firm przyjmuje płatność bonem turystycznym

  Katalog dla firm chętnych do dopisania się do bazy jest otwarty. Można się do niego dopisać w każdej chwili.

 2. W obliczu zmian grupa 50  woli się przekwalifikować niż zmienić pracę.
  Z kraju i ze świata

  Jak pracownicy 50+ odnajdują się na rynku pracy w pandemii

  Sytuacja pracowników 50+ na rynku pracy to ważny temat, zasługujący na szczególną uwagę, zwłaszcza w obliczu konsekwencji pandemii koronawirusa. - Wyzwania biznesowe związane z pandemią dodatkowo podkreśliły znaczenie dla pracodawców doświadczonych ekspertów- zwraca uwagę ekspertka.

 3. Koronawirus pokrzyżował plany rządu związane z płacą minimalną, ale i tak będzie podwyżka. Sprawdziliśmy, jakie kwoty są brane pod uwagę.
  Wiadomości

  Podwyżka płacy minimalnej w liczbach. Ile możemy dostać?

  Płaca minimalna w 2021 r. wzbudza kontrowersje przez koronawirusa. Rząd nie zamierza wywiązać się z obietnicy podniesienia płacy minimalnej do 3000 zł, ale nasze pensje mają pójść w górę. Zobacz, na jakie wynagrodzenie mogą liczyć najgorzej zarabiający pracownicy.

 4. Martwi cię twój kredyt? Ci dłużnicy zalegają z większymi kwotami! Zobacz, na ile jest zadłużony twój sąsiad
  Pieniądze

  Martwisz się kredytem? Oni mają gorzej

  Życie na kredycie to rzeczywistość wielu Polaków. Większość z nas stara się jednak na bieżąco spłacać zadłużenie. Nie brakuje jednak osób, które niemało zalegają z opłatami. Każde województwo ma pod tym względem swojego rekordzistę, a ich zaległości wynoszą od kilku do kilkudziesięciu milionów zaległych długów! Jesteś ciekaw, jak wypadasz na tym tle? Myślisz, że w Twoim regionie zadłużenie nie jest rekordowe? Sprawdź, czy się nie mylisz!

 5. Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed spożyciem jednej z wędlin, którą kupić można było w sklepach sieci Biedronka.CZYTAJ DALEJ NA NASTĘPNYM S
  Z kraju i ze świata

  Nie jedzcie tej wędliny! Biedronka wycofuje ją ze sklepów

  Mielonka tyrolska wycofana z Biedronki. Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed spożyciem jednej z wędlin, którą kupić można było w sklepach sieci Biedronka.