Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Wystarczyło kilka tygodni, żeby konsumenci boleśnie odczuli te przewidywania w swoich portfelach i przekonali się, jak wiele sfer ich życia jest uzależnionych
  Wiadomości

  Podwyżka cen prądu 2020. Drożeją pociągi, mieszkania i śmieci,...

  Szalejące stawki za własne M, droższe bilety Kolei Małopolskich, kłopoty Chorzowa z wywozem śmieci, wysokie rachunki pomorskich szpitali i niepewna przyszłość elektrycznych samochodów – tak Polacy odczuwają efekty podwyżek cen prądu. Nawet rekompensaty dla klientów indywidualnych, nie ustrzegą ich przed skutkami wyższych rachunków płaconych przez biznes– komentują eksperci.

 2. Wolves Summit zawita do Warszawy. 4500 kreatywnych spotkań, konkurs dla startupów i wiele więcej!
  Strefa biznesu

  Wolves Summit zawita do Warszawy. 4500 kreatywnych spotkań, konkurs...

  Idealnie dobrane spotkania z inwestorami, inspirujące przemowy i prezentacja ok. 450 startupów technologicznych - już 24-25 marca odbędzie się 11. edycja międzynarodowej konferencji Wolves Summit. W Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie spotkają się inwestorzy, korporacje i startupy z całego świata, żeby porozmawiać między innymi o wyzwaniach nowych technologii i możliwościach rozwoju cyfrowej gospodarki.

 3. - E- papierosy są mniej szkodliwe w perspektywie krótkoterminowej od papierosów tradycyjnych- mówi prof. Sobczak.
  Z kraju i ze świata

  Ekspert: E- papierosy są mniej szkodliwe od tradycyjnych

  Rynek e-papierosów w Polsce na obecną chwilę liczy około 1 miliona użytkowników. Zdaniem przedstawicieli VAP niebezpieczeństwo na rynku e- papierosów stanowi szara strefa w której produkty nie są kontrolowane w żadne sposób.

 4. Olga Tokarczuk zwolniona z podatku od Nagrody Nobla. Jest decyzja ministra finansów
  Z kraju i ze świata

  Olga Tokarczuk zwolniona z podatku od Nagrody Nobla

  Minister finansów Tomasz Kościński wydał rozporządzenie, zwalniające pisarkę Olgę Tokarczuk z konieczności zapłacenia podatku od Nagrody Nobla, którą otrzymała w październiku ubiegłego roku. Pisarka zaoszczędzi prawie 1,25 mln złotych.

 5. Sesja Rady Miasta w Rzeszowie. Nowy sąd jednak nie powstanie w miejscu bazaru przy ul. Dołowej?
  Pieniądze

  Sesja Rady Miasta. Sąd nie powstanie przy ul. Dołowej?

  Od godziny 8.30 trwa sesja Rady Miasta Rzeszowa. Wiceprezydent Andrzej Gutkowski poinformował radnych przed chwilą o zmianach planów budowy nowego Sądu Okręgowego.