1 liga kobiet. Trwa świetna passa Resovii. Sokół Kolbuszowa Dolna znów nie wygrał

micz
Krzysztof Kapica
Zawodniczki Resovi zgarnęły kolejny komplet punktów. Sokół znowu nie wygrał.

Resovia - Tarnovia 2:0 (0:0)

Bramki: Jużecka 68, Matuszek 80.

Resovia: Pieniążek - Dziura, Janas (70 Łach), Jużecka (89 An. Ząbek), Matuszek, Kaczmar, Pyrcz (60 Michalska), Florek, Kaput, Czyż, Fluder. Trener Paweł Szurgociński.

Rzeszowianki załatwiły sprawę w drugiej połowie. Najpierw dobrą wrzutkę Dziury ładnie głową wykończyła Jużecka. Pod koniec spotkania natomiast Matuszek najlepiej odnalazła się w podbramkowym zamieszaniu i ustaliła wynik meczu na 2:0.

Tarnowianki miały dwie bardzo dobre sytuacje do zdobycia bramki, ale świetny mecz zaliczyła bramkarka Resovii Katarzyna Pieniążek, która dwukrotnie popisała się bardzo dobrą interwencją. - To był trudny mecz, bo ten rywal nigdy nam nie leżał - podsumował kierownik rzeszowskiego zespołu Zbigniew Bednarz.

Rysy bukowina tatrzańska - Sokół Kolbuszowa Dolna 1:1

Wciąż meczu nie może wygrać zespół z Kolbuszowej Dolnej. Tym razem “Sokółki” wywiozły punkt z Bukowiny Tatrzańskiej.

POZOSTAŁE WYNIKI: ROW Rybnik - Rolnik Biedrzychowice 2:3; Sportowa Czwórka Radom - Wanda Nowa Huta 3:1; Rekord Bielsko-Biała - Gol Częstochowa 3:0; MUKS Tomaszów Mazowiecki - Respekt Myślenice 0:1.

Man Utd zatrzymał rewelację Premier League. "Gdybyśmy po przerwie grali tak, jak pod koniec pierwszej połowy, nie byłoby zagrożenia w ostatnich 10 minutach"