1 liga piłkarek ręcznych. JKS Jarosław pokonał lidera Sośnicę Gliwice 25:23 [ZDJĘCIA]

Łukasz Solski
Pierwszoligowe piłkarki ręczne JKS-u Jarosław mimo osłabień kadrowych, po znakomitym meczu pokonały lidera z Gliwic 25:23 (10:12).Od pierwszych minut na parkiecie trwała zażarta walka o każdą piłkę. Gospodynie grały uważnie w obronie i wykorzystywały swoje okazje do zdobycia bramek, by w 18 minucie prowadzić 9:7. SPR JKS Jarosław - Sośnica Gliwice 25:23 (10:12)JKS: Kulpa, Musakova – Bartoszek, Kozdrowicz 1, Luberecka 6, Łobaziewicz 1, Moszkowicz, Nasiłowska 7, Rygiel, Ryshko 1, Sestakova 5, Strzębała, Turkalo 4, Wojtaszek.  Trener Vit Teleky.Kary: 6 i 10. Widzów 650.Zobacz także: Bogdan Zając wierzy w reprezentację Polski, Stal Mielec i JKS Jarosław [STADION]
Pierwszoligowe piłkarki ręczne JKS-u Jarosław mimo osłabień kadrowych, po znakomitym meczu pokonały lidera z Gliwic 25:23 (10:12).Od pierwszych minut na parkiecie trwała zażarta walka o każdą piłkę. Gospodynie grały uważnie w obronie i wykorzystywały swoje okazje do zdobycia bramek, by w 18 minucie prowadzić 9:7. SPR JKS Jarosław - Sośnica Gliwice 25:23 (10:12)JKS: Kulpa, Musakova – Bartoszek, Kozdrowicz 1, Luberecka 6, Łobaziewicz 1, Moszkowicz, Nasiłowska 7, Rygiel, Ryshko 1, Sestakova 5, Strzębała, Turkalo 4, Wojtaszek. Trener Vit Teleky.Kary: 6 i 10. Widzów 650.Zobacz także: Bogdan Zając wierzy w reprezentację Polski, Stal Mielec i JKS Jarosław [STADION] Grzegorz Kostka, fot. Łukasz Solski
Pierwszoligowe piłkarki ręczne JKS-u Jarosław mimo osłabień kadrowych, po znakomitym meczu pokonały lidera z Gliwic 25:23 (10:12). Zacięty pojedynek trzymał w napięciu do ostatnich sekund.