1 liga siatkarek. San Pajda Jarosław przegrywa w pierwszym noworocznym spotkaniu

kka
PZPS
W meczu 13. kolejki I ligi siatkarek zawodniczki UJ-CM Solnej Wieliczka pokonały na swoim parkiecie San-Pajdę Jarosław.

W premierowym secie, długo dość wyrównanym, siatkarki z Jarosławia przyspieszyły i od stanu 13:15 doprowadziły do 14:20, co okazało się wystarczające. Druga połowa drugiej partii to z kolei show wieliczanek. Prowadziły 14:12, a do końca oddały rywalkom jeszcze tylko 2 punkty.

Przyjezdne na początku trzeciego seta przyjąć musiały kolejną porcję ciosów - przegrywały 6:0. To ustawiło przebieg dalszej gry, miejscowe już nie dały się dogonić, wygrały bez większych kłopotów. A czwarta odsłona to jeszcze wyraźniejsza dominacja wieliczanek: 7:1, 17:6, 25:17.

UJ-CM Solna Wieliczka - San-Pajda Jarosław 3:1

Sety: 17:25, 25:14, 25:20, 25:17