1 maja z piłką nożną. Sportowy Rozkład Jazdy

luci
Pado
Grubo ponad 200 spotkań piłkarskich odbędzie się 1 maja na Podkarpaciu. Oto pełne zestawienie. Zaległości w święto pracy odrabiać będzie Resovia, która zagra u siebie z Garbarnią Kraków, pozostali nasi II-ligowcy mają wolne.

Ciekawe mecze szykują się m.in. w III lidze. Oprócz meczu na szczycie Stal Mielec - Stal Sanok, w Jaśle zmierzą się dwaj nasi beniaminkowie Czarni i Orzeł Przeworsk.

W IV lidze w hicie kolejki JKS Jarosław podejmuje Piasta Tuczempy. Na potknięcie ekipy Marka Strawy liczy z pewnością Sokół Sieniawa, który zagra z czerwoną latarnią Żurawianką.

Poza tym czekają nas mecze niemal we wszystkich klasach OAB oraz makroregion juniorów.

Oto pełne zestawienie

SPORTOWY ROZKŁAD JAZDY (1 MAJA)
PIŁKA NOŻNA
II liga: Resovia - Garbarnia Kraków (śr. 16).
III liga: Stal Mielec - Stal Sanok (śr. 17), Czarni 1910 Jasło - Orzeł Przeworsk (śr. 17), Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków (śr. 16), Tomasovia Tomaszów Lubelski - Polonia Przemyśl (śr. 17), Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik (śr. 16), Avia Świdnik - Chełmianka Chełm (śr. 15), Podlasie Biała Podlaska - Lublinianka Wieniawa Lublin (śr. 17), Unia Nowa Sarzyna - Karpaty Krosno 0-3 vo.
IV liga: JKS 1909 Jarosław - Piast Tuczempy (śr. 17), Pogoń Leżajsk - Stal Nowa Dęba (śr. 17), Żurawianka Żurawica - Sokół Sieniawa (śr. 17), Cosmos Nowotaniec - Resovia II (śr. 14), Kolbuszowianka Kolbuszowa - Przełęcz Dukla (śr. 17), Wisłok Strzyżów - OKS Mokrzyszów Tarnorzeg (śr. 15), Pauzuje Strumyk Malawa; Crasnovia Krasne - Rzemieślnik Pilzno 0-3 vo.

Podokręg Dębica
KLASA O: Chemik Pustków - Brzostowianka Brzostek (śr. 15, w Pustyni), Radomyślanka Radomyśl Wielki - Start Wola Mielecka (śr. 15), Kaskada Kamionka - Igloopol Dębica (śr. 15), Victoria Czermin - Błękitni Ropczyce (śr. 15), Wisłok Wiśniowa - Sokół Kolbuszowa Dolna (śr. 15), Czarnovia Czarna - Raniżovia Raniżów (śr. 15), Lechia Sędziszów - Zryw Dzikowiec (śr. 15), Pogórze Wielopole Skrzyńskie - Wisłoka Dębica (śr. 15).
KLASA A: Bielowy/Strzegocice - Przedbórz (śr. 11), Borowa - Łęki Górne (śr. 11), Lubzina - Łopuchowa (śr. 16), Krzywa - Golemki (śr. 14), Frysztak - Straszęcin (śr. 14), Ocieka - LKS Pustków (śr. 14), Kawęczyn - Głowaczowa (śr. 14), Gumniska - Żyraków 0-3 vo.
KLASA B1: Wolica Piaskowa - Borek Wielki (śr. 11), Nockowa - Olchowa (śr. 14), Paszczyna - Gnojnica (śr. 16), Góra Ropczycka - Brzeźnica (śr. 14), Ostrów - Stasiówka (śr. 15), Będziemyśl - Zagorzyce (śr. 14), Mała - Zawada (śr. 16).
KLASA B2: Stara Jastrząbka - Korzeniów (śr. 14), Podgrodzie - Żdżary (śr. 14), Wisłoka II Dębica - Bobrowa (śr. 11), Zasów-Mokre - Wiewiórka (śr. 14), Siedliska Bogusz - Góra Motyczna (śr. 11), Jodłowa - Nagoszyn (śr. 14), Bielowy/Strzegocice II - Dulcza Wielka (śr. 11).
Okręg Jarosław
KLASA O: Granica Stubno - KS Wiązownica (śr. 17), Wólczanka Wólka Pełkińska - LKS Miękisz Nowy (śr. 17), Pogórze Rokietnica - LKS Skołoszów (śr. 17), Błękitni Grzęska - Start Pruchnik (śr. 17), Hetman Laszki - Huragan Gniewczyna (śr. 17), Polonia II Przemyśl - Syrenka Roźwienica (śr. 11), Pogoń-Sokół Lubaczów - MKS Radymno (śr. 17), Czuwaj Przemyśl - MKS Kańczuga (śr. 17).
KLASA A JAROSŁAW: Łowce - Święte, Cieszacin Wielki - Duńkowice, Rudołowice - JKS II Jarosław, Ostrów - Makowisko, Węgierka - Dobkowice, Zapałów - Michałówka, Morawsko - Pawłosiów (wszystkie śr. 17), Pauzuje Wysock.
KLASA A LUBACZÓW: Krowica - Lisie Jamy, Futory - Cieszanów, Wielkie Oczy - Narol, Horyniec - Oleszyce, Ruda Różaniecka - Młodów, Basznia Dolna - Dachnów (wszystkie śr. 17), Cewków - Piwoda (śr. 17.30).
KLASA A PRZEMYŚL: Kaszyce - Bircza, Leszno - Jaksmanice, Ostrów - Orły, Małkowice - Hurko/Hureczko, Dubiecko - Medyka, Zadąbrowie - Kosienice, Wyszatyce - Krówniki, Olszany - Fredropol (wszystkie śr. 17).
KLASA A PRZEWORSK: Krzeczowice - Kisielów, Żurawiczki - Majdan Sieniawski, Gorzyce - Babice, Gorliczyna - Nowosielce, Jagiełła - Tryńcza, Zarzecze - Świętoniowa, Siennów - Urzejowice (wszystkie śr. 17).
KLASA B1 JAROSŁAW: Pełkinie - San Jarosław, Jankowice - Wola Buchowska, Przedmieście Jarosław - Rozbórz Długi, Kidałowice - FC Roźwienica, Munina - Sośnica (wszystkie śr. 14). Pauzuje Wierzbna, Chłopice.
KLASA B2 JAROSŁAW: Wietlin III - Korzenica, Nienowice - Tuchla, Bobrówka - Manasterz, Surochów - Młyny, Zaleska Wola - Chotyniec, Mołodycz - KS Koniaczów (wszystkie śr. 14), Wietlin - Łazy (śr. 17).
KLASA B PRZEMYŚL: Kalników - Huwniki, Trójczyce - Batycze, Torki - Hurko, Bolestraszyce - Nehrybka, Walawa - Nakło, Orzechowce - Pikulice, Ujkowice - Olszynka (wszystkie śr. 14), Pauzuje Grochowce.
KLASA B PRZEWORSK: Jodłówka - Rozbórz, Ujezna - Maćkówka, Studzian - Gać, Hawłowice - Mirocin, Różniatów - Sietesz, Niżatyce - Manasterz (wszystkie śr. 14), Pantalowice - Łopuszka Wielka (śr. 14.30)

Okręg Krosno
KLASA O: Kotwica Korczyna - Iwonka Iwonicz Zdrój (śr. 15), Partyzant Targowiska - Start Rymanów (śr. 17), Leśnik Baligród - LKS Pisarowce (śr. 16.30), Iskra Przysietnica - LKS Skołyszyn (śr. 16.30), Górnik Strachocina - Przełom Besko (śr. 16.30), Nafta Jedlicze - Szarotka Uherce (śr. 11), Burza Rogi - Bieszczady Ustrzyki Dolne (śr. 16.30), Grabowianka Grabówka - LKS Głowienka (śr. 15), pauzuje Stal II Sanok.
KLASA A1: Zmiennica - Bukowsko (śr. 16.30), Sanovia Lesko - Polańczyk (śr. 16.30), Jasienica Rosielna - Zarszyn (śr. 13), Bażanówka - Izdebki (śr. 16.30), Nowosielce - Pielnia (śr. 16.30), Klimkówka - Sieniawa (śr. 17), Brzozów - Długie (śr. 16.30), pauzuje Haczów.
KLASA A2: Nienaszów - Lubla, Kobylany - Bieździedza, Nowy Żmigród - Łężyny, Kopytowa - Krościenko Wyżne/Pustyny, Kołaczyce - Zarzecze, (wszystkie śr. 16.30), Dobieszyn - Kombornia, Sobniów Jasło - Zręcin (śr. 11), Pauzuje Faliszówka.
KLASA B1: Lutowiska - Niebieszczany (śr. 16.30), Czaszyn - Poraż (śr. 13, Łukowe), Płowce/Stróże Małe - Tarnawa (śr. 13), Pakoszówka - Bezmiechowa (śr. 14), Golcowa - Czarna (śr. 16.30), Czerteż - Cosmos II Nowotaniec (śr. 14), Grabownica - Srogów Górny (śr. 13),
KLASA B2: Lubatówka - Rymanów Zdrój (śr. 13), Jaśliska - Domaradz (śr. 13), Górki - Guzikówka Krosno (śr. 13), Głębokie - Jasionów (śr. 16.30), Jasionka - Równe (śr. 13, Równe), Przełęcz II Dukla - Markiewicza Krosno (śr. 13), Pauzuje Chorkówka.
KLASA B3: Moderówka - Osobnica (śr. 11), Glinik Nowy - Czarni II Jasło (śr. 11), Brzyska - Czeluśnica (śr. 13), Łęki Dukielskie - Lubatowa (śr. 13), Dębowiec - Mrukowa (śr. 11), Hankówka-Brzyszczki - Draganowa (śr. 13), Osiek Jasielski - Łubienko (śr. 13), Pauzuje Wojaszówka.
KLASA C3: Wietrzno - Wrocanka (śr. 13).

Podokręg Rzeszów
KLASA O: Astra Medynia Głogowska - LKS Przybyszówka (śr. 18), SPAR Jedność Niechobrz - Głogovia (śr. 17), Strug SZiK Tyczyn - KS Zaczernie (śr. 16), Błażowianka Błażowa - Górnovia Górno (śr. 16), KS Stobierna - Grodziszczanka Grodzisko Dolne (śr. 17), Dynovia Dynów - Stal II Rzeszów (śr. 15), CCC Dąbrówki - LKS Trzebownisko (śr. 11), Sawa Sonina - Orzeł Wólka Niedźwiedzka (śr. 16), Pauzuje Włókniarz Rakszawa.
KLASA A1: Zabajka - Hermanowa (śr. 17), Grodzisko - Wysoka Strzyżowska (śr. 14), Niebylec - Nowa Wieś (śr. 14), Klęczany - Budy Głogowskie (śr. 11), Korona Rzeszów - Zimowit Rzeszów (śr. 11), Bratkowice - Sokołów (śr. 14), Czudec - Zgłobień (śr. 11, w Pstrągowej).
KLASA A2: Kraczkowa - Nienadówka (śr. 13), Łukawiec - Wólka Podleśna (śr. 16), Krzemienica - Palikówka (śr. 15), Rogóżno - Jawornik Polski (śr. 11), Głuchów - Wola Dalsza (śr. 12), Albigowa - Brzóza Stadnicka (śr. 16), Handzlówka - Żołynia (śr. 16),
KLASA A3: Tuszów-Malinie - Hucina (śr. 16.30), Trześń - Przecław (śr. 11), Pitmark Jaślany - Gryf Mielec (śr. 16), Babicha - Ławnica (śr. 16), Cmolas - Wadowice Górne (śr. 12), Stal II Mielec - Podleszany (śr. 11, na Gryfie), Widełka - Przyłęk (śr. 17).
KLASA B1: Trzciana - Świlcza (śr. 14).
KLASA B2: Grunwald Rzeszów - Kozłówek (śr. 14).
KLASA B3: Kosina - Chmielnik (śr. 14, Rogóżno), Harta - Husów (śr. 14, Bachórz), Hyżne - Wysoka (śr. 12.30), Lecka - Wola Rafałowska (śr. 14, Nowy Borek), Markowa - Sawa II Sonina (śr. 16), Borek Stary - Bachórz (śr. 11, Nowy Borek), Dylągówka - Błażowianka II 3-0 vo,
KLASA B4: Zalesie - Wysoka Głogowska (śr. 15).
KLASA B5: Padew Narodowa - Podborze (śr. 14), Rzędzianowice - Smoczanka Mielec (śr. 14), Kawęczyn - Dębiaki (śr. 16.30), Górki - Wola Chorzelowska (śr. 14), Gliny Małe - Orłów (śr. 11), Chrząstów - Złotniki (śr. 11, w Woli Chorzelowskiej), Trzciana - Breń Osuchowski (śr. 14),. Pauzuje Borowa.
KLASA B6: Tuszyma - Ostrowy Baranowskie (śr. 14), Sokół II KD - Trzęsówka (śr. 11), Dobrynin - Werynia (śr. 17, Tuszyma), Chorzelów - Łączki Brzeskie (śr. 14), Ostrowy Tuszowskie - Trześń (śr. 14), Zarębki - Kosowy (śr. 17), Kolbuszowianka II - Siedlanka (śr. 12), pauzuje Widełka II.

Podokręg Stalowa Wola
KLASA O: Wisan Skopanie - OKS Wielowieś Tarnobrzeg, Strzelec Dąbrowica - LZS Podwolina, San Wrzawy - Bukowa Jastkowice, KP Zarzecze - Sparta Jeżowe, Słowianin Grębów - Sokół Nisko, Sokół Kamień - Tłoki Gorzyce, San Kłyżów - Orzeł Rudnik, Olimpia Pysznica - LZS Ździary (wszystkie śr. 16).
KLASA A1: Łętownia - Groble, Krzeszów - Brzóza Królewska, Wola Zarczycka - Brzyska Wola, Kuryłówka - Podlesianka Kamień, Rzeczyca Długa - Ulanów, Łowisko - Harasiuki, Przędzel - Jelna (wszystkie śr. 16).
KLASA A2: Jadachy - Stany, Żabno - Sokolniki, Knapy - Tarnowska Wola, Kotowa Wola - Zaklików, Kępie Zaleszańskie - Chwałowice, Sobów - Przyszów (wszystkie śr. 16), Majdan Królewski - Skowierzyn (śr. 11),
KLASA B1: Komorów - Serbinów, Wola Baranowska - Hadykówka, Chmielów - Stale, Ocice - Żupawa, Zakrzów - Krzątka, Cygany - Kopcie (wszystkie śr.16), Bojanów - Baranów Sandomierski 0-3 vo.
KLASA B2: Lipa - LZS II Turbia, Zdziechowice - Rozwadów, Trześń - Radomyśl, Zbydniów - Wola Rzeczycka, Emaus Gorzyce - Majdan Zbydniowski, Pilchów - Zabrnie (wszystkie śr. 16), Pauzuje Wydrza.
KLASA B3: Bieliny - Racławice, Sójkowa - Sokół II Nisko, Kurzyna - Koziarnia, Hucisko - Majdan Łętowski, Jarocin - Glinianka, Wólka Tanewska - Bieliniec (wszystkie śr. 16), Kopki - Stal II Stalowa Wola (n. 11).

Makroregion juniorów starszych: Korona Kielce - Stal SprintExpress Rzeszów (śr. 12), Stal Stalowa Wola - KSZO Junior Ostrowiec Św. (śr. 11).
Makroregion juniorów młodszych: Stal Mielec - KSZO Junior Ostrowiec Św. (wt. 15, na Euroboisku), Korona Kielce - Karpaty Krosno (śr. 14).

SIATKÓWKA
II liga kobiet * play-off (finał grupy IV): PWSZ Karpaty MOSiR Krosno - Developres Rzeszów (śr. 15, ul. Legionów).

Najszybsze wyniki na www.nowiny24.pl

Czytaj aktualności sportowe również w wydaniu papierowym Nowin

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie