2 liga. Handball Rzeszów pokonał Tor Dobrzeń Wielki. Wygrana zgodnie z planem

kostek
Zawodniczki z Rzeszowa rundę zasadniczą zakończyły zwycięstwem.
Zawodniczki z Rzeszowa rundę zasadniczą zakończyły zwycięstwem. Handball Rzeszów
Na zakończenie rundy zasadniczej Handball Rzeszów pokonał Tor Dobrzeń Wielki.

Handaball zaczął dobrze i w 10 min prowadził już 7:4. Niestety od tego momentu rzeszowianki stanęły, co skrzętnie wykorzystała drużyna przejezdna, niwelując przewagę gospodyń i powoli odskakując, by na przerwę zejść z trzy bramkową zaliczką. Na szczęście dla Handballu od początku drugiej połowy gospodynie ostro wzięły się do pracy i szybko doprowadziły do remisu i następnie wyszły na prowadzenie, którego nie oddały już do końca spotkania. Tym samym Handball rundę zasadniczą zakończył na pierwszym miejscu w ligowej tabeli.

Handball Rzeszów – Tor Dobrzeń Wielki 27:23 (14:17)

Handball: Stapińska, Margiel – Ginalska 3, Tereszak 1, Julia Płocica 4, Wolak 1, Jolanta Płocica 6, Harpula, Samborska 3, Puchalska, Osękowska 1, Jamrozik 4, Ziajka 2, Lasek 1, Nycz, Zięba 1. Trener Jakub Bober.

Kary: 6 i 16 minut.